Producent Jerry Bruckheimer uvádí svůj první celovečerní 3D film G-Force, dobrodružnou komedii o posledních úspěších tajného vládního programu pro výcvik špionážních zvířat. Tato špičkově vycvičená morčata, vybavená nejdokonalejším špionážním vybavením, zjistí, že mají osud světa ve svých prackách. Členy týmu G-Force jsou morčata Darwin velitel jednotky, rozhodnutý za každou cenu uspět, Blaster, špičkový odborník na zbraňové systémy, který je tak trochu cvok a zbožňuje cokoliv extrémního, a Juarez, sexy specialistka na bojová umění. Dalšími členy týmu je specialista na průzkumné muší operace, Mooch, a slabozraký krtek Speckles, odborník na počítače a rozvědné služby. (oficiálny text distribútora)

LordMysti

Stokrát omletá zápletka, mnohokrát viděno podobné zpracování, ale film měl spád, stále se něco dělo, na akčních a vizuálních scénách se nešetřilo - takže tři hvězdy. A nejméně jednu navíc za 3D verzi, kterou jsem mohl v kině vidět - a která dodala filmu absolutně jiný ráz. Takže dokud nejsem 3D přejeden, vzdávám mu hold. V tomto vidím rozhodně další krok dnešní filmové zábavy - a možná nejen filmové... ()

DarkoCohen

Parádní rodinný film dvou tváří. Morčata jako agenti FBI jsou bezkonkurenční. Scény alá Mission Imposible mají nápad, vtip i potřebnou dávku napětí. Rozhodně tento film táhnout. Naopak co tenhle film sráží do ,,modrých čísel" je ten zbytek, kterého je bohužel většina. Obyčejní zvěrimexoví hlodavci holt tolik netáhnout. Škoda. Jako už mnohokrát předtím, ani tady se nepovedlo skvělý nápad zrealizovat tak, jak by mu slušelo. Tak snad alespoň ti nejmenší G-Force náležitě ocení. 65% ()

Rousseau

Tak tomuto říkám zvrhlost. Morčata bojují ve zpomaleném záběru s mini-transformery a do toho hraje O Fortuna. Jenže já jsem starý zvrhlík a na něco takového, obvzláště, když to stálo přes 80 milionů dolarů, se prostě nemůžu zlobit. ()

newer_more

Na tento film jsem se koukala jen proto, že v tom jsou morčata. Efekty dobré, ale děj... O_o....ale našlo by se tam pár vtipných okamžiků. 2 a 1/2 *. ()

Likan7

Nenávidim Cipmunky, ale musim uznat, že i když jsem G-Force viděl na jasný odpad, nakonec se to dalo přežít. Celkem fajn animace, příběh samozřejmě o ničem ale skopičiny těch 4, 5-ti zvířátek byly nakonec dobrý. Být mi pod 10, tak přidám ještě 2*. Pusťte to dětem, budou nadšený a vy odpoledne z práce pojedete do zverimexu. ()

Kiki-Jiki

Tady bude hodnocení stoprocentně nespravedlivé. Film je to spíše podprůměrný. Nenabízí nic, co by nebylo k vidění jinde, a v mnoha ohledech za svými žánrovými konkurenty zaostává. Vyzdvihnout můžu snad jen komediální stránku, kde mě občas mile překvapil. Nebýt to animák pro děti, mohl bych ho označit za leštěný prd, takhle se dá jednoduchý a místy pitomý děj odpustit. Ovšem 3D provedení filmu přidává hodně, celkový zážitek vyneslo až někam ke 4 hvězdičkám. Nejspíš ale jen proto, že G-FORCE byla moje 3D premiéra, takže konečné hodnocení nechám na třech a brzy budu muset vyrazit na další 3D film, abych mohl porovnávat porovnatelné. ()

Bastinka

Taková pohádka, ale myslím si, že pro děti je to moc hezký :-) a proto dávám 3 * s pomyšlením, že je to pro dospělé má to asi jen 1 * . Jinak grafika ve filmu byla moc hezky udělaná to musím vážně pochválit :-) ()

Šindy

Nemůžu si pomoc, mě ty morčíci prostě bavily a velmi se mi tento film líbil. Asi to bude tím, že k těmto zvířátkům chovám vcelku velkou náklonnost a ano mám i pár těchto "myšáků" doma. :) ()

Godhaj

,,Moment! V oblasti se pohybuje civilistka.“ Morčata jako tajní agenti? To zase bude blbost, říkal jsem si, než jsem si pustil tento animák. Jenže světe div se, ono to funguje. A jak! Tvůrci udělali to nejlepší, co jen mohli. K látce přistupují zcela s nadhledem, takže hodně scén vypadá spíše jako parodie na špiónské filmy, takže dospělí mají o zábavu postaráno. Děti naopak jistě ocení nápadité a s humorem brané akční scény a sem tam nějakou tu jednodušší konverzaci. Ta občas sice trochu vázne, ale to se dá přežít. Český dabing je poměrně povedený, jen se vůbec nepovedl hlas Galifianakise, kterého musel dabovat nějaký puberťák. ()

Scraffy

Pre deti pekná zábava a to je hlavné. Animácia tiež celkom ujde a celkovo mám z filmu dobrý pocit, takže priemerné hodnotenie. ()

migele

Bavil jsme se, jeto kravina, ale na druhou stranu velmi pěkně zpracovaná. Však občas musíme uletět na takových filmech, kdyby pořad točily Foresty gumpy byla by to nuda. ()

alpeew

4 hvězdy od majitele morčáka ! Dějově je tento film pro mne naprosto stejná "ptákovina" bez naděje na přemýšlení o "poslání" příběhu jako třeba Monsters a tomuto stylu podobné filmy, ale ti morčáci jsou tak super udělaní, tak věrohodní a tak sladcí, že jsem byla nadšená! Máme doma 3 letého agenta, rozhodně to není tupý hlodavec-jak se všeobecně myslí. Na jméno teda neslyší a uteče-li vám ve volné přírrodě, nedostanete ho na nic, aby se vrátil, to teda taky ne, ale jinak - liška podšitá to je a je s ním legrace a vaše péče a láska k němu vyvolává až dojemné reakce! G-force jsem sledovala v kině plném dětí asi jako jediná lety otřískaná osoba, ale nelituju. G-force, podobně jako Happy Feet jsou animáky, které mám ráda-nejen pro to, že zbířata vypadají naprosto realisticky. ()

Salavard

Upřímně nevím, zda vůbec můžu objektivně hodnotit, když jsem shlédnul první půlhodinku filmu a zbytek jsem se zabavil s mojí slečnou trošku jinak...Každopádně i ten začátek byl fakt hroznej. Chvíle, kdy jsem se měl podle tvůrců asi smát, sem se jenom znuděně ušklíbl. Fakt špatný, nudný, trapný. Na druhou stranu musím uznat, že malejm dětem se to může líbit, takže filnální verdikt jsou ušmudlaný 2 hvězdy... ()

L3G1ON4R

Pěkná oddychovka s menší dávkou humoru a akce. Tak trochu mi to připomnělo Alvina s chipmanky, jen po zvířecí stránce jiný kabátek. ()

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (viac)