Producent Jerry Bruckheimer uvádí svůj první celovečerní 3D film G-Force, dobrodružnou komedii o posledních úspěších tajného vládního programu pro výcvik špionážních zvířat. Tato špičkově vycvičená morčata, vybavená nejdokonalejším špionážním vybavením, zjistí, že mají osud světa ve svých prackách. Členy týmu G-Force jsou morčata Darwin velitel jednotky, rozhodnutý za každou cenu uspět, Blaster, špičkový odborník na zbraňové systémy, který je tak trochu cvok a zbožňuje cokoliv extrémního, a Juarez, sexy specialistka na bojová umění. Dalšími členy týmu je specialista na průzkumné muší operace, Mooch, a slabozraký krtek Speckles, odborník na počítače a rozvědné služby. (oficiálny text distribútora)

lady_lm

Z tohoto animáku jsem poněkud zklamaná. Očekávala jsem další Jako kočky a psi, dostala jsem ale pouze směs akčních scén, moderních písniček a několika povedených vtípků. Film pro mě postrádá hloubku, kvůli které by se mi vryl do paměti. ()

mpet

Když jsem to viděl poprvé, napadlo mě, že se koukám na zfilmovanou Rychlou rotu. No po chvíli jsem pochopil, že to Rychlá rota není, ale že je to něco docela dost podobného. A musím připustit, že jsem se docela dobře bavil. G-Force srší vtipem a hází jednu úsměvnou scénu za druhou. Naneštěstí je zde také spousta scén, které jsou neskutečně infantilní a trapné. Proto jsem si nakonec z filmu odnesl smíšené pocity a musím hodnotit jen jako slušný průměr. ()

inhotep

Ze "série" startovaček "nových Pirátů" Jerryho Bruckheimera (Čarodějův učeň, Princ z Persie, Osamělý jezdec a právě G-Force) a následných propadáků (a "skoropropadáků") jsou morčata rozhodně nejnářezovější a nejzábavnější, klidně si morčátka někdy zkouknu znova, opět mě totiž pobaví... Klidně bych si dal i G-Force 2, proto přivřu oči a zaokrouhlím hodnocení nahoru ()

Yossaretix

I hlodavci umí rozesmát, pro děti je to příjemná podívaná čeho by jejich pískající domácí mazlíčci byli po řádném výcviku schopní a pro dospělé vlastně taková parodie na akční filmy. ()

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (viac)