Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Stanley

Příjemné překvapení! Nebudeme-li příliš kritičtí k americky přímočarému pojetí, nutno uznat, že film naplňuje přesně to, pro co byl natočen. V předestřené různorodé škále osudů a prožitků hlavních postav se jistě každý divák dokáže v něčem najít a ztotožnit, proto takový film lze vnitřně prožívat mnohem více než většinu smyšlených filmových vylomenin. Nejedno zdejší užitečné moudro nás nasměruje k tomu, co sami známe a co jsme kdy v životě podobného řešili. Rád se na tento sympatický snímek někdy podívám znovu. ()

O´Neill

Pro mě film na jedno shlédnutí, neboť i když jsem se častokrát zasmál, nepotřebuji to vidět znova. Určitě s tím má co dočinění prvek dramačnosti, který já osobně nevyhledávám. Někomu se to může líbit, mě ne. Za herce a občšasné vtípky hodnocení 65%. ()

Skleena

No.. chápu, proč se točí tyhlety "sladké" snímky. i já jsem byl ve společnosti přítelkyně nucen pár z nich zhlédnout - a to včetně tohoto. Ale i v romanttické komedii se přeci dá vystavět nějaký příběh, něco se někam posouvá a tak. Tady bylo akorát neskutečné množství hvězd (Scarlett to moc slušelo, o tom žádná) v ještě neskutečnějším množství nefungujícího patosu. Radši se podívám na Nesvatbovy nebo Lásku nebeskou, kde všechno funguje daleko lépe. A člověk se pobaví i u jiných scén, než u těch, které už zná z traileru. ()

Streeper

Očekávala jsem romantickou komedii, u které se pořádně zasměji nebo popláču, nedostala nic z toho. Nuda, nuda, nuda. Nezachrání to ani skvělé obsazení, které mě tak lákalo. Nic moc. ()

4daPeace

Verdikt: Od první minuty až dokonce pooomalu dávkovaná nuda aneb film, který nezabaví ani ženy ani muže, prostě nikoho. Škoda promrhaného talentu/pracovního času většiny zůčastněných herců. ()

DruidKarel

950. hodnocený film: Pokud chcete strávit se svou přítelkyní hezký silvestrovský večer a máte rádi filmy s přehršlem filmových "stars", mohl by tenhle film dobře posloužit. Určitě se nebudete nudit nad průměrným filmem, kde nevybočuje nic, kromě krásných hereček a mixu vztahů, problémů i nevěr. Já jsem si film skutečně užil a nejen proto, že se v něm ukázala i nádherna Scarlett Johansson, ale navíc se, podle mě, nejedná jen o další tuctovou americkou komedii, která je pro pubertální děti, toužící po dalších sexuálních radách. 4* si zaslouží a můžu jenom dále doporučit. 4* ()

vykur!

I had this guy leave me a voicemail at work, so I called him at home, and then he emailed me to my BlackBerry, and so I texted to his cell, and now you just have to go around checking all these different portals just to get rejected by seven different technologies... It's exhausting. ()

Amroth666

Originální, vtipné, pravdivé, takhle nějak to vypadá v reálu, moderní doba a její vztahy. Nevím jak jinak to popsat. To ten film to vystihuje a to nejlépe. ____ Jsi celá ze psích hovínek! ____ ()

Laputa

Pěkný film, já se velice bavil hezká role Jennifer A. ( i když smutná, nakonec to naštěstí vyšlo ) a Drew B. Film zobrazující z 99,9% skutečnost. Myslím, že hodně lidí to bere jako srandu, ale tak to prostě je. Muži a ženy jsou přesně takový jako v tomhle snímku. Pohled na lásku muže a ženy je naprosto odlišný. A ta druhá strana si vždycky myslí, že to vidí stejně jako jeho protějšek, nevidí ! Rozdíl pohledu muže a ženy na lásku je stejný jako rozdíl křesla a elektrického křesla. Na pohled vypadají stejně ale naprosto se liší. Když se někdo dokáže " zamilovat " do více lidí najednou tak to není žádná láska, ale jen touha po něčem jiném většinou neznámém. Je pro mě nechutné jak se někdo může začít zajímat o někoho jiného, když už partnera má. Bohužel tak to všechno je. ()

Martrix

Přiznávám, že dvě hvězdy jsem dal i podstatně horším filmům, ale při účasti tolika potencionálně dobrých herců... . Zklamání. A tentokrát nemám ani chuť být milosrdný, protože celý film na mě působil nepohodovým dojmem. Postavy jsou nesympatické a speciálně Aniston vypadá příšerně. Snadno předvídatelný děj může být zajímavý, pokud je vyšperkovám slušnými dialogy. To se v tomto filmu neděje, resp. je tu několik pokusů o odhalování zjevných skutečností, které všechny ženy ignorují. Jenže tyto poznámky nejsou ani originální, ani vtipné. I kdybych byl šovinista, stejně by mě Až tak moc tě nežere, nenadchlo a vlastně by mě nejspíš i díky odpornému konci dokonce nas...o. Takto mi postačí jen se ušklíbnout a ucedit mezi zuby, že to byla krávovina. ()

Wormboy

Dalsie vztahove puzzle, ktore nakoniec zapadnu do seba, hoci niekolko kuskov ostava nepouzitych. Cesta k vysledku je miestami zaujimava, miestami zbytocne klukata, kazdopadne je vsak dlha. Obdobu jednodlivych skladaciek sme mohli vidiet uz niekolko krat a epizodicky sat filmu na tom nic nezmenil. Tento film nie je ani vtipno romantickym ako Love actually, ani dramaticko fatalistickym ako dajme tomu Magnolia. Zostava niekde na pol cesty, co by nemuselo byt zle, no finalne vyznenie sa k dvom vyssie uvedenym perlam ani nepriblizuje. Ziadny pruser sa vsak, a to aj vdaka skvelemu obsadeniu, podla mojho nazoru nekona. Mozno je tomu tak aj preto, ze moje ocakavania boli nastavene vyrazne nizsie. ()

Gaaron

Film tak přecpaný postavami, že ani z jedné není nic kloudného, zůstává jen příliš dlouhá hromada nahrubo poslepovaných scének. A co je na tom nejhorší? Že bezostyšně ukazují světu, že Anistonka stárne!!! ()

Sammya

Tenhle film prostě zbožňuju. Vždycky, když skončí, usmívám se ještě hodinu potom. Líbí se mi, že je tak typický a přitom netradiční. Hodně lidí ho přirovnává k Lásce nebeské nebo Na sv. Valentýna, ale v tomhle filmu jde o víc. Je jak vtipný, tak chytrý, snaží se náš něčemu naučit, ale nepoučuje, jsou zde i trapné momenty, které k randění a vztahům patří a co se mi líbí, je to příběh několika lidí, kteří jsou různě provázaní, ale ne každý dopadne dobře, stejně jako v životě, někdo najde svůj šťastný konec a někomu prostě není souzen. Někdo je pravdilo a někdo je výjimka. Našla jsem se tam v několika postavách najednou, v Mary, která je v zajetí komunikačních sítí a technologií, Gigi, která je posedlá hledáním signálů a znamení a vymýšlení si scénářů, a dokonce v Conorovi, v jeho životní situaci. Většina z herců, kteří v tomhle filmu hrají, jsou mí oblíbení, seznam by byl nadlouho, i když jsou tu tací, které opravdu nemusím (fancinuje mě, že se v tomhle jednom filmu obejvily dvě herečky, které nesnáším úplně nejvíc). Drtivá většina příběhů je úžasná, u mě ale vede Mary (Drew Barrymore) a její (ne)randeta přes mobil a telefon a hlavně Gigi (Ginnifer Goodwin) a Alex (Justin Long). Ti jsou nejlepší. Zápletka s Benem (Bradley Cooper) mi hrozně připomíná Allenův Matchpoint. Co se mi v tomhle filmu taky líbí, je děj proložený jako reálnými zpověďmi "obyčejných" lidí o vztazích. Dodává to filmu tu správnou atmosféru skutečného života. ()

pakobylka

----- "Vítej v mém světě, ty troubo !" ----- Perfektní rozbor ... téměř vědecký - a především hluboce pravdivý, takže prakticky nezbývá nic, co bych ještě mohla dodat, abych sebe nebo jeho neshodila. Co je vlastně zač ? Drží se při zemi a zároveň létá v oblacích ... jak to sakra dělá ? Okouzlil mě ... proč vlastně ? Protože nemachruje a netváří se, že všechno ví nejlíp ? Možná. Nepotřebuje, abych mu pochlebovala, abych ho obdivovala, abych k němu vzhlížela ... jenom se mě zhruba na dvě hodinky ujal - postaral se o mě, zabavil mě a během čekání na signál mi nezištně předal to nejlepší, co měl ... to nejlepší, co poznal. ()

Juto

Táto romantická komédia má až príliš veľa partnerských rozhovorov a málo komédie, romantiky alebo dokonca nefunkčných vzťahov. Chcem sa smiať, ale na čom? 5/10 ()

Ondatra

Velmi příjemná komedie, která si na nic nehraje a působí naprosto přirozeně. Děj se zaobírá především na hlavních devět postav, které tvoří zejména moji oblíbení herci (Scarlett Johansson, Bradley Cooper, Ben Affleck, Jennifer Connelly a další). Řeší se zde typické věci v manželství, vztahy, nevěra, přátelství a mnoho dalšího. Tohle všechno je krásně zaobaleno do hrozně pozitivního dojmu a výsledek působí jako oddechovka na večer, na kterou můžete koukat naprosto s kýmkoliv a nikoho neurazí. 6,5/10 ()

c.tucker

Velmi mě tato vztahová komedie pobavila, hlavně když jsem si uvědomoval tu strašnou klišovitost (nejvíce závěrem). Nejvtipěnjší části byli vždy když se na plátně objevila Ginnifer Goodwin, to jsem s těch jejích výroků mohl potrhat smíchy. Mohlo to být o krapítek kratší, ale začáteční půlhodina pro mě byla nehorázná legrace. P.S. Nechápu kde se tam vzalo tolik hvězd, bylo to určitě jen ku prospěchu, ale i tak nevím. ()

Mamie

Nevim no...podle hereckého obsazení jsem čekala skvělý snímek. Ale po shlédnutí je můj názor ten, že mě to hodně zklamalo. Ne že by tam nebylo pár momentů pro zasmání, ale nějaká velká zábava to pro mě taky teda nebyla. ()