Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

tomas_j

Tak tenhle film jsem ještě potřeboval :-) Nejspíš má každému dodat naději, že i jeho cesta vede ke štěstí a spokojenosti, k tomu správnému protějšku. V určité době to může být film k pobavení, v jiné k dojetí nebo dokonce k nas.ání ;-) ()

zigy

Tak Scarlett jsem tady docela žral, je to taková zahraniční Petra Hřebíčková - to je tedy pro Petru pocta:) jinak je to jedna z nejinteligentnějších romantických komedií, která je sice vůči mužům dost přísná, ale i ženy to občas schytávají - jinými slovy - film kritizuje vtipnou formou všechny nešvary, které si muži a ženy do svých vztahů přenášejí a pak se v nich rochní....takže film vlastně nastavuje mužům i ženám zrcadlo. Plusem je dobré obsazení, minusem trošku přepálená stopáž. ()

Amalberga

Moc hezká a vtipná komedie o vztazích. Po druhém zkouknutí přidávám jednu hvězdu. Po třetím zkouknutí přidávám ještě tu pátou :D. ()

hrackabanan

Klasická romantika, která se navrch nechce tvářit stereotypně, jelikož “ty jsi to pravidlo, ne výjimka”, “já vím, že nezavolá”. Ke konci příběhu ale svou tvář stejně ukáže. Film zas tolik nenadchl, ale dokázal na ty dvě hodiny zabavit. ()

Ironhead

Takhle ty vztahy opravdu nefungují (velká část žen asi myslí že ano), a i když hvězdně obsazené, tak je to dějově bohužel celé trošku přitažené za vlasy a pramálo realistické. ()

albiebennett

Žánr, kterému naprosto neholduji, nicméně pohodový odpočinkový film. Skvělé obsazení, žádný fekální nebo extra naivní humor a sentimantalita. Vlastně fajn obraz moderních vztahů, která je svým zpracováním lehounce nadprůměrná, což je v žánru romantických komedií třeba docenit. ()

Radek273

Komedie s pořádnou dávkou vtipných hlášek, která nezvykle nekončí úplným happyendem, což lze označit za velké překvapení. Proč? Když bychom se důsledně zaměřili na kontext, tak tu máme poměrně poctivého Bradley Coopera, který se nechce rozvést se svou ženou (paranoidní, komandující, zásadovou perfekcionistkou) ačkoliv ho nesmírně přitahuje žena z obchodu (přitažlivá, rozumná, divoká kočka). Ve výsledku se však podle rejži zachoval vlastně hloupě, neboť právě rozvod ten nešťastník měl zvolit. Vtipné!!! ()

F2003F

Po druhom to už neni ani zďaleka vôbec na 4, ale stále jedna z najpohľadnejších romantických komédii spĺňajúcich účel odľahčenia. Príťažlivo početne obsadené na čele s nežne charizmatickou Scarlett nahou v bazéne :O ()

ariari

možno príjemné, ale táááák umelé. To v ktorom vesmíre sa tridsiatnici chovajú ako 13 ročné emocionálne nevyzreté kozy? a scarlet johanson bedákavo kotkodáva: Bože , flirtoval so mnou pred sámoškou. ČO to preboha so mnou je?! čo to len je???? No nudíš sa, ty krava a si mimo ! vymýšľaš impulzy ,pre ktoré sa oplatí snívať ale  tvoj nudný život ťa očividne nebaví, ..lebo najviac čo dokážeš, je zbožšťovať dákeho priemerného hlupáka nabijaka...tak .  bolo to tak zbytočné plytké aj keď sa na to tak 40 minút dalo pozerať. Tak neuveriteľne nudný trápny  vzťahový život s permanentnými 100 odtieňmi podceňovania som nezažila. a na to, ako vlastne dobre naše megahvieznde herečky ako kvázi  tie tridsiatky vyzerali , nepomer medzi túžbou zahrať čosi citlivé a  a realitou dravých hereckých entít,ktoré vás presvedčili, ako perfektne hrajú obyčajné  priemerné ženy  , vyvolával pocit, že sú tie baby asi iba  natvrdlé. ()

fErnesto

Jak tu někdo napsal, plýtvání Vaším časem.. Příběhy o vztazích jsou častým tématem, proto už nepřekvapí svou originalitou, natož o partnerských vtazích. Takové filmy upadají do zapomnění, zvláště pak v dnešní době, kdy je chrleno takové množství a film se považuje za úspěšný tehdy, když dosáhne požadované návštěvnosti v několika týdnech od premiéry. Během filmu se sem tam zasmějeme, ale ruku na srdce, to i když někdo šlápne do hovna. ()

panic25

hvězdně obsazení tohoto filmu nemusí pokaždé zaručit dobrou kvalitu a to je případ tohoto filmu, ale na druhou stranu je to takový odpočinkový film, který potěší krásnými ženami(johansson,barrymore), ale také fešných hochů(affleck, cooper) ()

oceanic6

Po dlhom čase naozaj veľmi ambiciózna a súčasne veľmi príjemná romantická komédia s až prekvapivo hviezdnym obsadením - Jennifer Aniston, Ben Affleck, Jennifer Connelly, Bradley Cooper, Scarlett Johansson, Drew Barrymore, Justin Long a ďalší vám predvedú všetky podoby problémov, ktoré vznikajú kvôli tomu, že sú muži a ženy od seba tak odlišní. Veľakrát sa vo filme nájdete, veľakrát si poviete, že týmto ste si prešli aj vy, veľakrát si poviete: Áno, je to presne tak a je to tak správne. Maximálne príjemní herci, podarený soundtrack (hlavne Somewhere Only We Know od Keane a Friday Im In Love od The Cure) a naozaj uvolnená atmosféra spôsobujú, že filmom doslova prebehnete a ani na chviľu vás nebude nudiť. Pochváliť treba aj fakt, že je rozprávaný originálnou formou a aj keď je romantický, nie je presladený až natoľko ako väčšina jeho žánrových kolegov. ()