Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Schuldiner

Bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla.....už mi nevolej, nevolej mi, nech mě jííít... Nebo taky.. už mi zavolej, zavolej mi, nenech mě zešíííleet..... ..Ne vážně, zas tak špatný to nebylo. Sice emerika, moc sladký a moc patetický v situacích, kdy se to prostě předpokládalo, ale když to pojmete jako oddychovou ždímačku na emoce, u který si hezky odpočinete, tak proč ne...? Je tam tolik pravdy jako blbin, takže si někdy připadáte, že tohle je jak ze života, aby vás za pár vteřin rozesmáli něčím opravdu debilním. A občas je to proloženo takovým nějakým intermezzem, někdy fakt moc ´´chytrým´´ komentářem... A taky jsou tam ´´životní moudra´´... A postavy mají fakt hloubku... A ... No, zkrátka, chyb a nedostatků to má dost, ale řikám, jde to a ani chvíli jsem se nenudil. Pravda, životní pravda, je specifická spirála individualit a rozdílů....a někdo to hold někdy vidí zbytečně složitě... ()

peetriss

Značně ohraná šablona propletence více či méně propojených vztahů, která podle očekávání nemohla přijít s ničím inovativním a vzhledem k neobratnosti Kena Kwapise ani ničím zajímavým. Atraktivním pro mne byla přítomnost mých oblíbenkyň Jennifer Connelly a Scarlett Johansson, bohužel vyvážená přítomností mnou nepříliš oblíbených Jennifer Aniston a Bena Afflecka. Ve výsledku však nejvíce zaujal vztah skvělé Ginnifer Goodwin a Justina Longa - kdyby se film zabýval pouze tímto vztahem, dopadl by o mnoho lépe, než tato natahovaná skřípající multivztahovka. 50% ()

Renata

U tohodle filmu jsem si stihla opilovat a nalakovat nehty, tak moc mě nudil. A opět a zas jsem se utvrdila v tom, jak moc je Scarlett overrated. ()

bloodcountes

Jako rozený singler jsem dneska s opatrností a zvědavostí sobě vlastní nahlédla do světa hmyzu a skoro hodinu a půl mě to celkem bavilo. Krize vztahu ale zákonitě přišla a tak jsem se rozhodla pro zozchod.... V míru a klidu. Věřím, že všechny samičky a všichni samečkové ve filmu nakonec dojdou své kopulace, pardon, svých partnerů a dotáhnou to spolu až ke kýženému oltáři. A dobře jim tak. ()

Patrik256

Rozpočet_ 40 milionov dolarov // Tržby _ 181.1 miliona dolarov // Tržby v ČR* _ 952 306 Kč (18 kin) // Tržby v USA* _ 27 785 487 $ (3 175 kin) ()

Ant_Antony

Výborný potenciál - skvělé obsazení - a takhle to dopadlo... Ale pořád lepší než Sex ve městě - a Ben Affleck fakt neumí hrát, obzvlášť ve spojení s Jennifer Aniston... Hvězdička navíc za Scarlett Johansson & telefonní hovor od "MySpace rande s kávou" pro Drew Barrymore... jinak 5/10 ()

katchi

Pravdivé, upřímné, lehké, sladké...romantická komedie, která je poněkud netypická pro hodně hlavních postav, které jsou propojene k jiným. "Až tak moc tě nežere" je další pohodový film, na který se rádi podíváte jednou, dvakrát, třikrát...a pokaždé v něm najdete kouzlo. Jen je škoda, že Ben Affleck a Jen Aniston neměli víc prostoru:) ()

Matros

Další mozaikovitá romantická komedie, která obsahuje více slavných jmen než vtipu nebo romance. Nejvíc mě rozhodně bavila Ginnifer Goodwin (sakra, kdo to je?...) a Justin Long. Dost mi vadila postava Scarlett Johansson, která byla strašně nesympatická a přišla mi úplně mimo (i když vypadá docela dobře...). Délka filmu může být pro někoho vražedná. ()

sona123

Nádhera, tleskám ve stoje. Už jen ta hlavní myšlenka - oni nás (ženské) pěkně oblbují od malička a kdeže je tedy pravda? Pak je tu úžasná squadra mých oblíbených herců - sexy Scarlett, zatrpklá a upjatá Jennifer Connely, které to ale neubírá na kráse, Ben Affleck, který má určitě nejbělostnější chrup v Hollywoodu (ale za ten konec jsem ochotná mu to odpustit), Jennifer Aniston, která tu byla ale neskutečně smutná (fakt jí to předepisovala role? Co se děje? V poslední době mám problém v ní vidět to veselé děvče od vedle, Brade, co jsi jí to udělal?), Drew Barrymore, pohublá, ale veselá jako vždy, no a pak ještě kupa menších hvězdiček. Bylo to svižné, vtipné, pravdivé....bylo to dlouhé a přece jsem chtěla, aby to trvalo další hodiny! Dobře se to prolínalo, nenuceně se střídaly osudy jednotlivých postav a já milovala všechny. Je to skutečný skvost, ke kterému se určitě v budoucnu ráda znovu vrátím. ()

Mikino00

Příjemná komedie s spoustou sympatických herců, hlavně teda hereček, mezi kterýma vede s přehledem Scarlett. Hlavně že to všechno dobře dopadne a všichni skončí tak jak se dalo čekat od začátku. ()

Marys

Prišlo mi to ako jeden veľký, hviezdami naprataný vzťahový guláš plný kontradikcii, ktoré akoby mali niekam vyústiť. Okrem povedzme, že ústredného príbehu, točiaceho sa okolo Alexa a Gigi, mi ostatné dejové linky dosť unikali, a tak paradoxne najmenej známa dvojica hercov filmu dodala najviac šťavy. Čo je pri takom arzenále pomerne smutné. Nepochopil som ani tie akoby výpovede z reality po každej vsunutej vete a keď som zistil, že sú za príbeh, réžiu a všetky podstatné veci okolo zodpovední chlapi, rozum mi ostáva stáť, akú pračudesnú realitu dokázali vytvoriť. Pri takomto zložení hercov musí ísť o perfektný film, alebo aspoň riadnu prču na štýl Movie 43. Tomuto pokusu chýbala "iskra". ()

Ollie235

Romantická komedie hlavně pro ženský, která díky příjemnému obsazení rozhodně neurazí. Akorát je škoda, že nemá čím překvapit. Ani jeden z příběhů není nijak originální, jejich vzájemné propojení příliš nefunguje a nějaká silná závěrečná pointa vlastně úplně chybí. Především díky krásné Scarlett a výborné Jennifer Connely se mi na to ale vůbec nekoukalo špatně. Průměrné 3*. ()

Yardie

Ale tak jo, proč ne. Jednoduché, přímočaré, předvídatelné. Ale taky sympatické, příjemné, pohodové. Koukalo se na to fajn, člověk vypnul hlavu a jen sledoval. Sice to bylo od začátku do konce jasné, jak to vše skončí, ale bylo to tak příjemně a pohodově podáno, že to vlastně nevadilo a bylo to celkem fajn. Asi 2x jsem se docela zasmál a tak 3x pousmál. Ale čekal jsem spíše tu romantiku než komedii, jak bývá již zvykem. Takže očekávání splněno. Nenudilo to, fajn se na to koukalo a celkem rychle to uteklo. Žádné veledílo, ale když tam nic jiného nebylo a nic se mi nechtělo dělat, proč ne. Howgh! ()

Kamas

Tahle komedie by se měla nám děvčatům pouštět povinně, abychom přestaly hledat v sebemenším detailu jasná "znamení" a neslyšely hned cinkat svatební zvony. Také jsem se tam bohužel několikrát našla. :) ()

masiko

Ambiciózně obsazené, nápadně připomínající Lásku Nebeskou, ale bohužel nesahající Lásce Nebeské ani po kotníky... ()

Wancohoff

(31.5.2009) donuti Vas pustit slzu,ale nerozplace.donuti Vas usmiat sa,ale nerozosmeje. kazdopadne pekna oddychovka s viac-menej realnymi vztahmi,a fajn obsadenim..trocha nadpriemer ale predsa dam 4* PS: vzdy je kralovna krasy filmu Scarlett,ale tento krat bola najmilsia osoba Ginnifer Goodwin,nemozem si pomoct ()