Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

lukasch

Pokud to beru jako romantickou komedii se svými pravidly, je to fajn průměr. Pokud jako realistický obraz života, je to úplně mimo. Jennifer Aniston pořád vypadá dobře, Jennifer Connelly dobře zahrála a Ginnifer (podivná shoda jmen) Goodwin je dobrá dvojnice Jennifer Morrison (Allison Cameronová z Dr. House). Asi jsem měl moc vína, ale až do konce jsem si myslel, že je to ona s jiným sestřihem. :) ()

Hanys_

Nejde mi do hlavy jak režisérovi (pro mě jedné z nejhorších komedií všech dob) Kněz je poděs, dokázalo na tenhle projekt kývnout tolik známých tváří. Záměrně píšu známých tváří a ne hereckých hvězd, protože do téhle škatulky zapadá pouze Scalett a jak píše už imf - pokud není v záběru, tak to někdy prostě skřípe. Někdy to ale zachraňoval i Justin Long, který taky patří k tomu lepšímu z filmu. Zkrátit stopáž, vyškrtnout pár zbytečných osob - např. Drew Barrymore a dát filmu jiného režiséra - to je přesně to, co tenhle film potřeboval... 5/10 ()

1860

Film o vztazích, který asi natáčel člověk, který je šťastně ženatý.. Jedná se pouze o sbírku milostných příběhů, které byly posbírány z různých filmů.. Zkrátka tenhle snímek je kromě Jennifer Anistonové úplně zbytečný a nepřináší nic nového.. DOPORUČUJI pouze na koukání s přítelkyní, k osamělému určitě ne! ()

noby

Tenhle film je docela podobný postavě Justina Longa v něm. Snaží se podávat jeden příběh spletitých lidských vztahů za druhým s až neúčastným nadhledem, a nakonec šokovaně zjistí, že se ocitl ve sladkobolném happyendu. Navíc se přidal k módní vlně „hromada postav různého ražení prožívá nesouvisející příběhy, ale aby se neřeklo, támhleten je bratranec téhleté, která je sekretářka toho, co kamarádí s tím, co potkal tu…“ s takovou vervou, že divák si beztak vybere pět postav a ostatní se mu minimálně první polovinu filmu motají. Díky tomu stojí film jako celek a příběh v podstatě za houby, ale naštěstí je zachráněn slušnou dávkou civilních scén, které jsou skutečně jako ze života, zejména díky plejádě herců, kteří je tak dokáží podat. A polonahou Scarlet Johansson. ()

dopita

Já jsem duše romantická takže proti těmhle filmům nic nemám. Jenže tohle se moc nepovedlo. Romantických zápletek požehnaně, stejně tak postav i známých ksichtů, ale bohužel to působí trochu moc rozháraně a chvílemi skoro až hystericky. ()

janisska

Největším plusem filmu jsou první dvě třetiny, které vlastně docela nápaditě dekonstruují schémata obsažená v romantických komediích (a potažmo i v lidských životech). Ano, v mezilidských vztazích je těžké neupadnout do hledání znamení, výmluv pro jednání sebe nebo druhých, hledání alternativních příběhů, které nás utěšují. Kundera to docela pregnantně popsal ve Směšných láskách - parafrázuju: ženy mají úžasný dar zasazovat události do narativů, jaké se jim hodí (a já dodávám: nejen ženy). Poslední třetina filmu bohužel sklouzne do obligátně uzavřeného závěru, kde se dozvíme, že samozřejmě VŽDY EXISTUJE VÝJIMKA, která prožije epickou lásku vsazenou do představených schémat - a tou můžu být právě já! Každopádně se nejedná o průměrnou romantickou komedii, sledování mě docela dost bavilo, jen škoda toho závěru. ()

danielosbourne

Skvělé vyvážení dramatu, romantiky a komedie. Scénář je až překvapivě dobrý a navíc ještě to hvězdné obsazení?! Tenhle film se zařadil mezi nejlepší romantické komedie, co jsem viděl. Velké překvapení. ()

Ledkodlaq

NUUUUUUDAAAAAAA. Tohle by neuspělo ani jako seriál, byť to mělo mnoho prvků telenovely. Někde v třetí čtvrtině jsem se zasekl otázkou "očem to sakra vlastně je", a ani po trochu nuceném dokoukání jsem nedostal odpověď, protože to je O NIČEM! 2* za pár stravitelných vtípků. ()

Tessie

V trapné pavučině vztahů je nejaktivnější naivní slečna, která doufá, že jí zavolá kluk, když to přeci řekl na prvním rande. Po první scéně vtipné, v druhé už ojeté a ve třetí a každé dalši jsem přemýšlela, jestli nesleduji Disney Channel. Nebýt Jennifer a Bena, film by byl o dost horší. Tolik jsem se těšila na dobrou komedii.. a zas nic. ()

kolemjdouc odpad!

Možná v době natočení to byl zajímavý film ale časem se tohle téma dost obehrálo jako vinilová deska.Nesnáším tyhle přeukecané vztahovky.Pokud je to příběh tak jak by to bylo v reálu tak prosím ale dívat se na spoustu rozjitřených postav které se neustále trápí nějakým zaláskovaným vztahem ,neustále něco žvýkají popíjejí a někomu se svěřují.....oh nou! Film natočen jen proto,že určitě přitáhne na nějakou z četných hvězd.Komerčně. ()

dozana

Řekla bych průměr, čekala jsem trochu více, ale i tak mě to nezklamalo. Nejvíce mě pobavila linie s Justinem Longem a Ginnifer Goodwin. ()

jasiska

Trochu taká štúdia moderných vzťahov. Bohužiaľ, tým pádom aj trochu "sterilné" na romantický film. Možno, keby bolo menej párov... Tým by to však asi stratilo to, o čo autorom pravdepodobne išlo, teda o tú štúdiu:-) ()

ThomasCrown

Hoci nabalené hviezdami podobne ako Valentine´s Day, o poznanie lepšie a najmä romantickejšie a vtipnejšie. Niektoré situácie sú až zarážjúco podobné tým životným, moment, tak by to vlastne malo byť. Výborný film o láske. ()

Ještěřák

Kulminuje to tak od * po *****, plus body nahoru za Scarlett Johansson, AAA obsazení, a vzorové vystižení mnohých píčoidních vztahových zákonitostí. (3,5*) ()

Prochy38

Mně se to nakonec moc líbilo! Trochu jsem se bál, že to bude klasická americká slaďárna s tunou happy-endů, jako třeba byla Láska nebeská. Omyl. Tento film popisuje řadu běžných partnerských i manželských problémů a vystihuje je skvěle! Velké množství hereckých es tomu hodně napomáhá (J. Connelly, S. Johansson, B. Cooper, ....) Některých postav, nebo lépe herců, mi zase bylo líto, nebo mi tu přišli úplně zbyteční.... (D. Barrymore, ...) nebo měli minimum prostoru (J. Aniston). Film celkově paráda. Moc mě potěšila S. Johansson, která spolu s J. Connelly předčila herecky mnoho herců a krásou úplně všechny! Moc jí to takto slušelo. ()