Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Imune

Milé překvapení hlavně v podobě originálního příběhu, který i pobavil. Ken Kwapis pěkně naložil s takhle hvězdným obsazením, akorát mi ke konci přišlo, že se to už moc táhlo. 70% ()

Allenka

Podle mě se tenhle film může líbit jen ženám. A to ženám, které byly někdy opuštěny, odmítnuty a nebo se jim ten dotyčný prostě nikdy neozval. Které se to někdy nestalo? I ta Scarlett Johansson si nabije, a že to by jeden nečekal. ;) Co bych ale chtěla vyzvednout, je, to skvělé ztvárnění kamarádek (prakticky od všech hereček v tomhle filmu), které stejně vždy bezpečně vědí, že vám zavolá. A pokud ne, mají miliony důvodů proč tomu tak je. Krom toho zásadního - "protože tě prostě nechce!". ()

JohnSmith

Příjemná, celkem vtipná, vztahová komedie. Nejlepší scény jsou s Justinem Longem, zvlášť když vysvětluje jak se chlapi chovají k ženám. Jinak ostatní osazenstvo, které je vskutku hvězdné, nemá moc co hrát a jen tak příjemně existují. ()

blackJag

Ukázková sestava (doslova) na dámských postech je obdivuhodná, tím ale výčet kladů tohoto filmu končí. Co je to platné, že je krása a herecké nadaní k naprosté dispozici, když způsob využití těchto dispozic je chabý až trestně. Naivní konstrukce skládající vedle sebe triviální příklady slabých hesel, které svou úrovní připomínají sexuální poradnu v libovolném dámském časopise, se nerozpadá pod rukama jen z jediného důvodu - nedržela pohromadě od úplného začátku. A vinu vidím hlavně na straně scénáře, který je laciný a blbý, což ani spanilé tvářičky nedokáží odčinit. 40% ()

Ichabod

Sledovat jak se pro změnu snaží ženský, není úplně zlý. Sympaťák Bradley Cooper a krásně přirozená Scartlett Johansson měli zdaleka nejatraktivnější části filmu (jejich sex appeal se prakticky násobí). Jennifer Aniston a Connelly účelově nudily (ale fakt dobře!) a zbytek bohužel nudil neúmyslně (Affleck absolutně strašnej). Dvě hodiny, asi čtyři páry a další postavy absolutně nedokáží udržet mou pozornost ani moc pobavit či dojmout. Dobrou byla pro mne neznámá Ginnifer Goodwin. Jinak absolutně sterilní film navzdory super obsazení. Zbytečnost. ()

zigíš

kvalitná romantická komédia stále zostáva výnimkou ´až tak moc tě nežere´ potvrdzuje pravidlo ..ale na jennifer connelly a jennifer aniston sa moc príjemne pozerá (pre každú jednu hvezdičku) ()

R´Hell

Slabší tři hvězdičky pro průměrný, avšak docela milý film. Chybí mi poutavá zápletka a více humorných situací, když už to je označeno jako komedie. Na druhou stranu herci jsou zajímaví a dobře se na ně dívá. Ale nejvíc film shazuje předlouhá stopáž, která přímo svádí k tomu hypnotizovat hodinky a zjišťovat, kolik minut zbývá do konce. ()

Guzo

Při srovnání s nedávno viděným Valentine's Day je to naprosto průměrná romantická komedie (nebo spíš jen romantický film, zase tolik jsem se nenasmál) se známými tvářemi. Bohužel mi to přijde až moc nerozpletené, čekal jsem ke konci nějaké scény, kdy divák zjistí, že se postavy z různých částí příběhu přeci jen sejdou.. Navíc to rozkapitolování se hodí tak do tarantinovek, ale v takových filmech spíš ruší. ()

JoseBenes

Něco tak nudného by se vůbec nemělo točit...dvě hodiny tlachání o ničem, vtipné to není vůbec, a to je přitom základ romantických komedií. A přitom to mělo takový potenciál. ()

Kurikmoon

Film nabitý veľkými menami. Poriadny pretlak. Avšak, že by podávali nezabudnuteľné výkony? Zlé to však nebolo. Polovica filmu mala strašne pomalé tempo a myslím, že môže mnohých nudiť. Mne sa však páčil pohľad, z ktorého to bolo točené. Dodávanie "nádeje" v ženskom "tábore". Často vystihoval skutočnosť ako riešenia vzťahov okolo nás fungujú. A na moje prekvapenie, že vo filme hrala kopa herečiek, ktoré pre mňa boli vždy príťažlivými, si ma získala jednoznačne neznáma Džidži. Takže nakoniec dávam hviezdu navyše za zaujímavé trefné myšlienky. ()

V.Silver

Jak to? Jak to, že když se sejde v jednom filmu tolik jinak skvělých herců zvučných jmen, je výsledkem přinejlepším mírně nadprůměrná podívaná? Long, Cooper, Affleck, Barrymore, Johansson, Guzmán (v cameu)... tyhle herce mám v drtivé většině případů rád. A drtivá většina z nich prokázala, že dokáže hrát v širokém spektru rolí, a to VČETNĚ romantických komedií. Bohužel, tato komedie velice nebezpečně balancuje na hranici totální demence - opravdu jsem si v určitých momentech říkal "Bože, já být žena, tak tvůrce filmu zažaluju za to, že z ženského pohlaví dělají bandu neschopných slepic.", ale pak jsem si vzpomněl, že v Americe to možná je pravda. Ty lži, ta faleš... ale není to tím, že bych nedokázal přijmout "život". Spíš je to tím, že ani jedna postava v tomhle filmu prostě nebyla uvěřitelná. Možná tak ta, kterou hrála Jennifer Connelly, ta se realitě možná trochu blížila... ale opět jsme u reality slepice. Z nějakého důvodu jsem ty 2 hodiny utrpení a "zvláštních náhod" přetrpěl, opravdu mě zajímalo, jestli to může být ještě blbější, ale na druhou stranu - ano, pár momentů tam bylo opravdu dobře vystižených a asi 2x jsem se i zasmál. A v momentě, kdy jsem psal tento komentář jsem si uvědomil, že tomu filmu prostě nemůžu dát 3*. Tohle není ani průměr. To je tak strašně přeslazený, přehnaný a vypočítavý, až je mi z toho špatně. Ale na Justina Longa a Bradley Coopera se mi prostě dobře dívá i v takové žumpě, jako je "Až tak moc tě nežere". A pokud si říkáte, že nemám pochopení pro romantické komedie, budu kontrovat: mnohem lepší zážitky mi poskytly filmy jako "Táta na plný úvazek", "P.S. Miluji tě", "Láska nebeská" nebo "Určitě, možná..." (btw. přesným opakem "Lásky nebeské" je opět příšerně dementní a bezpohlavní "Dárek z lásky", kde se - ke zděšení všech - objevují v hlavních rolích ikony jako Susan Sarandon nebo Robin Williams). 40% s oběma očima zavřenýma. ()

Autogram odpad!

Siahodlhé debaty na tému zavolá - nezavolá - zavolá - nezavolá - to fakt nie je nič pre mňa. A keby som to pozeral len kvôli akože nahej scéne so Scarlett Johansson, tak by ma asi rozdrapilo zo straty času. ()

Ev.D.

Po prvním shlédnutí jsem z tohoto filmu byla nadšená takže 5*****. Po druhém shlédnutí už mě to ,ale celkem nudí tak bych dala i 3***. Ale ještě pořád bych se cítila trochu provinile takže 4****. ()

P1tr

Ucházející romantika, ve které pro humor moc prostoru nezbylo, ale dá se to zkousnout. Rozhodně se nejedná o špatný snímek, přesto by mě zajímalo, jak se podařilo sehnat tolik kvalitních a známých herců do takto nepříliš přesvědčivé látky. Nicméně nakonec jsou to hlavně oni, kteří tento film tahají nad průměr. Dokonce bych i uvažoval o čtyřech hvězdách, kdyby se některé linie odstranili a zkrátila se stopáž. Takhle mnohdy divák znuděně sedí a čeká až se zase něco zajímavého stane. ()

Pecival

Luxusně obsazen a pokud odmyslím konec docela ponuře pojatý snímek (aspoň pro mě). Nemůžu říct, že bych měl nějakou oblíbenou dvojici, v zásadě se mi líbili všechny. A navíc překrásná Jennifer Connely v roli mírně psychopatické manželky. No Láska Nebezká to není, ale rozhodně tento snímek neurazí. ()

jenik71

Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že jsem se díval tak trochu na americkou verzi našich Samotářů. Téma je totiž vlastně úplně stejné - kdo, s kým a proč. Je to prostě o vstazích, láskách a rozchodech. Bohužel, ani zvučná jména zúčastněných herců mě nepřesvědčila natolik, abych si myslel, že je tento film lepší než naši zmiňovaní Samotáři. Netvrdím, že je tohle špatně natočené, vidět se to určitě dá, jenom mě prostě napadlo tohle srovnání. A z něj vychází český film vítězně. ()

Hruzi

Pět příběhů o vztazích, který se někdy zdají podobné, někdy opačné. Film nabitý nejlepšími Romantickokomediálními herci jako Scarlett Johansson, Jinnifer Connelly, Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Ben Affleck, Bradley Cooper. K tomu dobrý výkon herečky, kterou znám jen z Walk the Line Ginnifer Goodwin. Ale stále mi tento film nepřijde zábavný. Ikdyž je tam spoustu příběhů, jakoby se nic nedělo. Na to jaké hvězdy zde hrají.. ()