Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Zuzzka

Ještě v polovině jsem netušila, jestli se mi to bude líbit nebo ne, neboť někteří se tam chovali, s prominutím, jako prasata a tak jsem z toho byla lehce otrávená. Některé dějové linie se mi ale vyloženě líbily od začátky do konce. Bavilo mě sledovat všechny ty partnerské peripetie a snahy o to rozluštit, zda-li se jedná o toho pravého či pravou. A myslím, že to bylo i docela poučné. A jakkoli jsem byla z první poloviny otrávená, konec to dokonale napravil. Mělo to pointu, smysl, naplnilo mě to nadějí, zahřálo u srdce. Krásné a hlavně inspirované životem. P.S. Dávám tomu plný počet, neboť jsem v poslední době viděla tolik braků, které mě jen utvrdily v tom, jak je tento film vlastně dobrý. Pomalu se stává mojí srdcovkou. ()

Anschutz

Já tedy opravdu nevím, kde mám hledat ty "stále komičtější a úsměvnější stiuace"...asi jsem slepá - poprvé jsem u tohohle "dílka" usnula a po druhé jsem měla co dělat, aby se to neopakovalo a vydržela jsem do konce vlastně jen proto, že jsem se snažila přijít na něco, co by mě oslovilo...nuda, nuda, nuda, šeď a nuda... ()

katululum

ach ne. tak tohle ne. tohle je tak nechutně pozitivní, až z toho budu mít tak týden debilně koutky nahoru. a pravdivý. pravdivý to taky tak nějak je. mám ráda romantický filmový konce. ()

haroska

Kouzelný romantický film o ničem a přece o všem.Pohladí po duši,donutí člověka přehodnotit vlastní vztah a pak už se jen a jen bavííí :))) ()

josieaddms

Viděla jsem tenhle film snad třikrát, abych se pokusila z toho vytřískat něco víc. Hrozné zjištění je, že toto je jedna z nejlepších aktuálních romantických komediích. Snad jen proto, že to zachraňují dobří herci (Connelly, Aniston, atd...) a že je to ten povídkový styl filmu který mě pokaždé zaujme (ano, nedá se nic dělat). Konce všech těch příběhů mě tak trochu zklamali, ale jinak provedení mě bavilo. Nevím co víc mám říct, je to prostě jen to, co to je. ()

AspireHD

Máte-li rádi filmy typu "Na sv. Valentýna", tak si zde opravdu pochutnáte, protože jde o podobný film. Je zde mnoho postav, které ztvárnily opravdu známé tváře, asi aby jsme si pak ty postavy moc nepletli a lépe nám vklouzly do paměti. Děj začíná u Ginnifer, která má problémy s muži. Nedokáže si přiznat, že o ní někteří nestojí a tak furt doufá, že ji zavolají a sama se přemáhá, aby jim nezavolala. Můžete si myslet, že se bude děj točit kolem ní, ale není to tak, protože si pomalu představujete zamotané vztahy, které vás hned vtáhnou do děje a zaútočí na vás tak, že máte chuť to prožívat s hlavními postavy. Rád bych vám tu rozepsal celý příběh, ale podle mě je celkem dost komplikovaný a tak by celé mé povídání bylo pekelně dlouhé a přiznejme si, komu by se to chtělo číst? Každopádně film není takový, že by jste na něj měli pozvat svoji přítelkyni domů nebo jít na něj do kina, protože není tak ohromující, spíše je to takový odpočinkový film, který se náramně hodí do sobotního večera, pokud nemáte nic lepšího na práci. ()

sehe

Nečakala som od romantickej komédii nič viac,ako som dostala.Na hmlový novembrový večer s ubolenou dušičkou je to fajn.Vypichnúť niekoho zo známych hercov nehodlám,veď nieje moc začo. Hlavne,že tie všetky vzťahy končia happyendom. ()

Trauma

Moc pěkné. Škoda jen, že to bylo poněkud nudné a že se už na začátku dalo s velkou pravděpodobností odhadnout jak to dopadne. ()

Petulka88

Docela by mě zajímalo, kterej dobrák rozhodl, že tuhle romantiku natáhne na téměř 130 minut. Zvlášť v první polovině je naprosto ubíjející sledovat hlavní postavy, jak nekonečně řeší naprosté nesmysly v úmorných dialozích o ničem. Pravda, druhá polovina je o něco lepší, ale na víc než na 2 hvězdičky to není. ()

kwaicheng odpad!

Já jsem těm lidem možná dost dobře nerozuměl - jiný kraj, jiný mrav, ale přišlo mi, že je to dvě hodiny o grupě rádoby dospělých ultra nevyzrálých infantilních stoupů. Žádná sranda, žádný drámo, slovy jedné(jednoho) ze zdejších filmguru: "film s tváří naprosto nenáročný zábavy". Každému co jemu chutí; pro mě film, kterej se ze mě snaží udělat idiota. ()

Trixinka

Trošku moc dlouhá, ukecaná romantická komedie. Trošku bych ubrala dvojic, stalo se mi že jsem se ztrácela občas kdo s kým. Jinak fajn oddychovka na deštivý večer či odpoledne. ()

bono22vox

Proč muži nevolají a ženy by se neměly snažit ,číst' skryté významy jejich chování... Romantická komedie o vztazích je asi tak "pravdivá" jako knihy typu Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše... ()

Kotsour

Vzhledem k obsazení jsem se dost bál, aby to nedopadlo jako špatná napodobenina Lásky nebeské, ale naštěstí se tak nestalo. Je to moc milý film na nedělní večer, ve kterém si každý může najít to své. Skvěle vykreslené postavy a tak trochu nadlehčeně, i když trefně, vykreslené životní osudy nás všech. Vzhledem k hodnocení (66%) asi vymírají romantici a nahrazují nás rýpalové a hnidopichové :-P ()

Argondia

Tenhle film jsem původně měla v plánu jako pohororovou oddychovku na odlehčení, ale moc příjemně mě překvapil jak hereckými výkony, prolínajícími se příběhy, nezidealizovanou pravdou v něm a celkovým pozitivním nábojem. ()

neo93

Velmi slušná a dobrá vztahová komedie. Nabitá hvězdným obsazením. Obsahuje plno různorodých postav, které se navzájem milují, nenávidí, rozcházejí, dávají znovu dohromady nebo se úplně nově poznávají. Samozřejmě se to všechno neobejde bez nějakých těch dramatičtějších okamžiků, jak to tak bývá v životě, ale nečekejte žádné srdcervoucí scény. Celý film díky hercům funguje výborně a já jsem se velice dobře bavil. ()

ZnalecH

Tento film není dokonalý. Ale který film, či kdo z náš je? Vždycky se najde člověk, kterému se to líbit nebude. Každý z nás je výjimečný a tady je zobrazeno několik jedinečných lidí a situací, které se můžou stát. Já osobně jsem se celé dlouhé 2 hodiny bavil a utekly mi jako voda. Nejraději mám herecké výkony a ty se tady povedly dokonale. Každý z herců byl naprosto dokonalý a roli si užíval. Viděl jsem v tom spoustu myšlenek, které jsou důležité: například to, že každý potřebuje občas někoho, kdo ho utěší; či že je potřeba uvědomit si, co vlastně máme a neztratit to... ()

dustur

Príjemná romantická komédia,zo skvelým hereckým obsadením ,, Ben Affleck - Jennifer Aniston - Bradley Cooper - Jennifer Connelly - Scarlett Johansson - Justin Long - Drew Barrymore" týchto všetkých hercov mám rád,takže to sa ani radšej nerozpíšem..., lebo by to bolo dlhé.. Ale som sa zato docela dobre bavil ,ale zároveň boli miesta kde som sa aj nudil...,ale to je iba taký detail... Ale zároveň sa musím priznať,že najviac ktorý ma bavili z celého filmu boli ,z mužov - Ben Affleck / Bradley Cooper ,a zo ženských postáv asi Jennifer Aniston / Scarlett Johansson.... Ale pri všetkej úcte sa k filmu ešte určite párkrát vrátim ,lebo si to zaslúži... Ale pre tentokrát je moje hodnotenie filmu,z prižmúrením oka slabé štyri hviezdičky... Moje hodnotenie filmu je.: 4 / 5... ()

gemi

Výborná vztahovka, která celou dobu klouže po stereotypech, přesto dokáže balancovat na hraně klišoidnosti tak, aby nebyla trapná. A dokáže vzbudit emoce. ()