Eveready Harton in Buried Treasure

USA, 1925, 6 min

Réžia:

E. Hardon

Segrestor

Nikdy jsem nebyl příznivce kresleného porna, notabene, když se hrálo na srandu, že hlavní hrdina hodlá opíchat oslici, ale (SPOILER) nakonec si ho nechá přeblafnout od krávy. Asi je to legrační a tehdy novátorské. V puritánské Americe třicátých let to musel být naprostý masakr. Dneska to má sice dokumentaristický potenciál, ale samo o sobě to není nějak extrémně vtipné ani artové. Je to spíš hloupé a trapné. ()

dwi

První pornografický kreslený film s velmi uvolněnou atmosférou (obcování se zvířaty) a hlavně správně ujetým vtipem. ()

Radko

Prekvapivo odvážny a odviazaný humor striedaný pomerne zdĺhavými pasážami (napríklad utekajúceho vtáčika). Kreslenej porno premiére sa však patrí odpustiť isté nedostatky. Určite viac než jej epigónom a nasledovníkom, z ktorých sa na rozdiel od tohto často stali len animované prehliadky fyzických prostocvikov, postrádajúce humor a nadhľad. ()

Tom_Lachtan

pozemští bohové všech pohanských národů, co tuto zas bylo za prapodivnost? Pravda, ocenil jsem celkem dost vtípků, ale na druhou stranu je tam až moc věcí, které donutili moji tvář zkřívat se do prapodivných grimas kombinujících střední (zas tak hrozné to překvapivě nebylo) stupeň znechucení a vyděšeněvytřeštěný výraz. Kdo viděl, ví o čem mluvím, kdo ne, ten se stejně podívá (o=´ ale má to i dost svých kladů, docela by mě zajímalo, jaké byly reakce diváků dvacátých let ()

Frajer42

Vždycky jsem si myslil, že toho bohdá nebude, aby mě rozesmálo zoofilně a homosexuálně orientované porno. Prakticky všechny scénky jdou za hranici všech dobrých mravů zapřísáhlých puritánů a puritánek. Náš hlavní hrdina, říkejme mu třeba ,,knír v ksichtě" má nadstandartně dlouhý pyj a je neustále nadržený. Během 6 minut stihnul osouložit nadrženou ženu s pohyblivou vagínou, muže, který souložil nadrženou ženu s pohyblivou vagínou a málem i oslíka, kdyby oslík neodhadl pánovi špatné úmysly a nedal se na útěk. Zoufalý pán si ho tedy nechal aspoň přeblafnout od krávy, když objevil glory hole v plotě. Celou dobu nám k tomuto netradičnímu putování hraje úžasná hudba. Kresby jsou vtipné, kampak se hrabe Disney. Šukající hadi neměli chybu. 1925? Vážně? Celkově slaboučké 4*. ()

PetrPan

Jedno z prvních animovaných poren překypuje otřesným humorem od obří filcky v pochvě až po orální sex od skutečné krávy. Příjemným zpestřením je utíkající penis nebo ze zoologického hlediska zajímavá soulož mezi hady. Hodnotím průměrně se zavřenýma očima i poklopcem. ()

SOLOM.

To jsou ale staří úchyláci, jen co je pravda. To já se taky na porno zrovna dvakrát moc nedívám, ale nějaká ta stará kuriozitka inu proč ne. Jen to jebání zvířat a náznaky homosexuální tématiky není nic, co bych opravdu musel vidět. Nicméně jistou úsměvnou kvalitu to má a ani animace nebyla vyloženě tragická. ()

BigDeal

Celý čas som neveril, že toto "dielko", ktoré spája kreativitu a hravosť prvých mickey mousovských kraťasov s nahotou a pornografiou je skutočne natočené v roku 1925... ()

ABLABLABLA

Koukám, že co se snímku týče, je na csfd trošku zmatek. Aka je tu tenhle Eveready Harton in Buried Treasure a je tu pouze Buried treasure, jež je vlastně jedno a to samé. Trošku matoucí co? Nevadí... Každopádně tento snímeček je vydařený. Nechybí tomu nápad, vtip, vzrušení (to doslova:D). Nejprve jsem na to koukala s otevřenou pusou, že co to proboha je, pak jsem se ale docela dobře bavila. Stoprocentně na 30. léta to musel být hodně odvážný snímek, kde nechybí zoofilie, sex mezi muži (i když nechtěný) a spousta dalších. Páření hadů je top a útěk samotného údu před "mořskou potvorou" je nejlepší. Můj výraz byl celou dobu takový rozpačitý alias usmívala jsem se, ale moje obočí dělalo takovou tu věc, kdy si říká "Na co se to zase ty blbko díváš.":D Takže 4 rozpačité hvězdy. ()

sskrblik

První kreslené porno a už popsali skoro všechny úchylky - to si zaslouží obdiv pro svou nadčasovost! Chudáci zvířátka. Z mravního hlediska zvrhlé, z nezaujatého pohledu zábavné, překvapivé a s perfektním OST jaký jsem u porna ještě neslyšel :-). ()