Na posledný rozhovor s dcérou Beth (Gia Mantegna), študujúcou v inom meste, mechanik Paul (Jason Patric) len tak nezabudne. Nie preto, že očividne klame, keď predstiera, že je v poriadku, pretože je neprehliadnuteľné, že ju niečo veľmi trápi a že je neobvykle vystresovaná... Ale preto, že krátko na to akoby sa po nej zem zľahla! Keď mu zo školy príde oznámenie, že prestala dochádzať na hodiny a jej telefón zdvihne ktosi neznámy, obráti sa na políciu. Keďže výsledok ich snaženia je však viac ako biedny, rozhodne sa dcérino zmiznutie prešetriť sám. Netrvá dlho a natrafí sľubnú stopu, ktorú predstavuje pôvabná Angela (Jessica Lowndes), Bethina najbližšia priateľka. S jej pomocou totiž konečne zistí, kde sa zbiehajú všetky podstatné nitky, alebo presnejšiu u koho – u miestneho mafiánskeho bossa Omara (Bruce Willis), ktorý má s Paulom ešte pár nevybavených účtov z minulosti! (TV Markíza)

Fisek

Nudnější akční pasáže si nikdo nedokáže ani představit + příšerný scénář, za který bych nejraději rozdával facky, a místy opravdu příšerný střih. Alespoň, že ta kamera nebyla zas tak špatná... Taky se nemůžu ubránit srovnání s Taken... tohle je jeho mladší bratříček, nebo chcete-li trapný a nudný remake. Prostě "vykrádačka" většiny akčních filmů, ale nejvíc mě na tom mrzí, že se pod takovou blbost upsal Bruce Willis. Tohle totiž není otázka vkusu, to je prostě špatný, nepovedený film. ()

sedm.1

V rámci těžké béčkové produkce se jedná dokonce o až nadprůměrnou podívanou, ve které mě rozhodně víc věcí oslovilo, než odradilo. Samozřejmě, největším problémem je očekávaně zápletka, která je opět tuctová na kilometry daleko, a praktiky od začátku je jasné, co se bude dít a jak to celé dopadne, ale abych jí jen nekritizoval, na druhou stranu si drží opravdu svižné tempo, pořád se něco děje a ve výsledku jde o vážně slušnou zábavu. Pojmy jako atmosféra, napětí, či styl pak tvůrcům sice nic neříkají, ale co mě hodně bavilo, byla ta tajemná nekompromisní aura, vznášející se nad hlavním hrdinou, v podání vážně sympatického, ale i fakt přesvědčivě drsného a nasraného Jasona Patrica, který se tam postupem času opravdu rozdováděl a fakt jsem si liboval v tom, jak se tam skutečně s nikým a ničím nepáral. A když k tomu připočtu zatraceně sexy Jessicu Lowndes po jeho boku, nemohli to v tomto ohledu pak zkazit už ani čím dál zoufalejší výkony a ksichty Johna Cusacka a Bruce Willise, co je ale škoda, že tvůrci naopak výrazněji nevyužili účasti Johnathona Schaeche, neboť ten chlapík je vážně cool. Já jsem s tímto béčkem ale jinak zkrátka poměrně spokojen, až mile překvapen, a i když to má samozřejmě much více než dosti, tak opakuji, v rámci tvůrčích a finančních možností dávám fakt upřímně palec nahoru. ()

666Carnage

Tak já nevím ty akční filmy se teď rojí v hrozném počtu a jen pár jich za to opravdu stojí. Tenhle za to ale fakt nestál. Nudný příběh, slabá akce a opět špatnej B.Willis. Hlavní hrdina ušel akorát hrál celý film stejně. Věděl jsem do čeho jdu a dostal jsem co jsem očekával. 30% ()

Loki_Six

"People that have limbs that are amputated still feel the pain in that limb, even though it's not there. That's the pain that I feel. Every time you look at me... I see his face, I feel that pain, and I see him looking back at me." ()

kolemjdouc odpad!

bombastická reklama v tv a skutek utek.Tak to se tvůrcům fakt nepovedlo.Cusack v roli Sama fakt už herecky asi mele z posledního.No nic.... ()

peetriss

Tupé béčko, to ano, ale na rozdíl od mnohých podobných neurazí. Jason Patric si dokonce coby taťka jdoucí si pro svou dceru dokázal získat mé sympatie a na vlně "guilty pleasure" jsem se dokázal hladce svézt až do konce. Uvadající a vyčpělý Bruce Willis tentokrát jako záporák, a opět selhání. Jason Patric, a na malém prostoru i John Cusack, jej dokázali hravě zastínit. 50% ()

zdeny99

Jason Patrick svojí rolí zdánlivě připomíná Arnolda Schwarzeneggera, který v roce 1985 šel také sám na vlastní pěst zachránit svoji dceru před vůdcem ozbrojeného komanda. Jenže Jason Patrick bojuje profi mafiánům obchodujícím s drogami a pátrá po dceři v barech, kde se to štětkami jen hemží. Kromě toho mu chybí pověstné Arnoldovy svaly a auto plné zbraní, jelikož si vystačí jen s pistolí a samopalem. Jeho ústředním protivníkem má být nějaký drogový dealer Eddie, jenže ta od něj odešla a teď pobývá někde u mnohem horšího bosse, Bruce Willise. Ten ve filmu hraje menší roli a má to být hlavní záporná postava. Ale je jí doopravdy, když Jason Patrick před nějakými dvaceti lety sám Willisovi zabil manželku a dceru? Chladnokrevná pomsta v tomto dobře natočeném béčku bohužel pro Willise dopadne špatně. [1291. hodnocení, 92. komentář, 43%] ()

Brunky

Ak mate radi filmy kde hlavny hrdina vybucha sam asi 105 ludi obycajnou pistolkou, ked po nom ostatni strielaju automatmi, tak vrele do toho...neviem ci to bol western o najrychlejsej ruke divokeho zapadu alebo o co tu islo...pribeh nam pocskytuje dvoch gangstrov a byvalych fetakov stojacich proti sebe, pri tom nezmyselne je zaporak ten, ktoremu bola vyvrazdena, tym druhym, cela rodina...aby sa pomstil unasa mu dceru, ale aj tak nema na to ju alebo jeho zabit a aj tak ho mam cely film brat za zaporaka?? Nuda, o nicom ()

Hapretor

Staříci si hrají na drsňáky. Připadalo mi to jako "prequel" Expendables. Na zabití času ok. Po akční a herecké stránce slabota. Bruce "mám hlavu jak koleno" Vyliž si vybírá stále dementnější role. ()

BOURQUE

Diery v scenáre, herecké výkony bez dominantnosti, scény a rozhovory bez väčších nápadov a B. Willis ako záporák. Osobné hodnotenie: 50% (*) ()

Kingjiri

Ačkoliv už nejsou Bruce Willis a John Cusack zdaleka takový hvězdy, pořád mám nutkání většinu jejich novějších filmů zkouknout. Tentokrát moc prostoru nedostali a za "hvězdu" je obstojnej Jason Patric. Ale Bruce Willis aspoň zaujme netradiční a menší rolí záporáka. Jinak však snímek nic moc zajímavýho nepřináší a je tak typickym akčně-béčkovym direct-to-dvd produktem bez větších ambicí s velice jednoduchym/ohranym příběhem a menší porcí akce. Vzhledem k malým rozpočtu však lze k dobru připsat solidní filmařinu, dvě silnější hvězdy. ()

darkreider

Chápem, že Bruce stiahol značnú časť rozpočtu a tak neostalo na nič iné, ale prečo potom taký film robiť... Cusaca mám rád, ale tu je strašný. Pán dážď je kapitola sama o sebe. Vždy keď ten manekýn vybehol na scénu, mal som čo robiť, aby som si hlavu neobkrúžil dokola. V podstate tu nefunguje vôbec nič a keby aspoň akcia za niečo stála, ale ono je to celé nezaujímavé. A vojvodí tomu Jason Patric, ktorý sa síce snaží tvrdiť muziku, ale nedarí sa mu to ani trošku. No jasné a ešte je tu aj poldolár, bomba, to je iste recept na úspech... ()

Acrobat odpad!

Pán doktor, je predávkovaná. Zakazujem liečbu. On si po ňu príde. Kto, preboha? Princ. Čo to splietate už od rána, aký princ, čo za princ. Na bielom koni? Nie. Vo veste s presnými zbraňami. Ten príbeh sa rozprával už celé desaťročie... Prichádza princ. Nemáte šancu, lebo všetci sú už len z jeho návštevy priposratí. Ale pozor, nie je to romantický hrdina. Je prepitý, zarastený a zvíjajú sa mu na pohlavných orgánoch iba nadrogované napodobneniny Megan. Najväčší šok však cudzinci zažijú, keď ho uvidia v akcii. Obklopený aurou všetkých svätých ide priamo, pričom opozitná živá inteligencia strelcov sa nekryje, nadbieha a mizerne mieri (a to aj so SCAR-om). Princ je teda ďalším prachprostým vytvorením ocka, ktorý je scenárovým strelcom a akože zabijakom. Cusack hrá asi najzbytočnejšiu rolu v živote a Willis predvádza nasrané party vo filme, ktorý sa zabúda hneď pri projekcii. Nesedí mi koncepcia, kde sa trištvrť hodinu alebo hodinu kecá a potom sa spraví bodycount s nesmrteľným nádychom. Plus, uvidíte jednu z najhorších „auto naháňačiek“. Ako zastavíš Princa, Merisi? Vyzlečiem sa a budem ho čakať nahý. Vyvedie ho to z rovnováhy a strelím mu do ramena. A tak ho zabiješ? Nie, len tam ho to stále bolí a ja som sadistický pôžitkár. (videné 09.09.2014, HDrip) ()

rublik05

Nudné a nezáživné akční béčko toho nejhoršího kalibru, které mimo zcela neoriginální a tuctový námět nabízí nezáživnou zápletku, herecké obsazení tragické, hlavní postava extrémně nevýrazná. Bruce Willis slouží jen jako lákadlo na plakátu, do děje zasáhne jen sporadicky a jeho role je čistě vedlejší, což samozřejmě platí i o Johnovi Cusackovi. Zaujalo mě však to, že se Willis výjimečně objevil v záporné roli a nebýt mizerného scénáře, mohla to být celkem zajímavá podívaná. Nesmyslné dialogy nemá smysl nějak moc rozebírat, stejně jako logiku některých scén. Akčních scén má snímek zoufale málo, když už se ale nějaká naskytne, tak se jedná o zcela průměrnou záležitost a postrádal jsem i nějaké kvalitnější hudební podbarvení. Na druhou stranu musím pochválit celkem dobrou kameru, kterou však hrozně kazí hnusný filtr a naprosto šílený střih. Bohužel opět není moc co hodnotit, herecké výkony nula, příběh o ničem, snad jen tak kamera ujde. Nicméně opět zcela zbytečný snímek. 1/10. ()

Alergius

Chápu, že to bylo nízkorozpočtovější, ale tak strnulý až roboticky strnulý akční film jsem už dlouho neviděl. Ne fakt, zápletku u tohohle žánru snad ani nejde hodnotit, ale že hlavní hrdina působí svou mimikou jako terminátor z doby kamenné, to se jen tak odpustit nedá. Jednoznačně slabé. ()