Novomanželia John a Jenny Groganovci sa rozhodnú, že opustia drsné zimy Michiganu a začnú nový život na slnečnej Floride. A aby tých zmien nebolo málo, zabezpečia si rozkošného šesťkilového labradora Marleyho, ktorý sa počas niekoľkých týždňov zmení na päťdesiatkilový parný stroj, plný neskrotnej energie. Začína sa 13 rokov rodinného života so psom, života, ktorý väčšinou pripomína spolužitie s nevypočítateľným uragánom.  John a Jenny sledujú, ako Marley slintá po čerstvo namaľovaných stenách, trhá všetko na kúsky, žerie vankúše aj kvety, pije vodu zo záchoda a naháňa poštára. Marley na oplátku zase sleduje život svojich pánov, ich úspechy aj prehry, zmenu práce a pomáha im svojím živelným spôsobom prekonávať všetky nástrahy spojené s rozrastajúcou sa rodinou. Zo všetkého najviac im však pripomína, že život nie sú len starosti, ale predovšetkým veľká zábava. (TV JOJ)

Furmi

Jediná škoda na tomto filme je že som na ňom v kine bol zo školou a vo veľmi zlej nálade. Nejedná sa vôbec o tak zlý film ale odporučiť ho môžem jedine ľuďom ktorý sú unavený po ustavičnom pozeraní sa na akčné "krváky" alebo brutálne horrory. V takom prípade by som dal kľudne aj 4 hviezdičky ale pokiaľ idete do kina unavený zo skorého ranného vstávania tak vás Marley a Já jednoznačne unudí tak ako mňa, že už pred polovicou filmu ma od spánku delil jedine hluk v sále. Chválim ale záver pri ktorom som zázračne ožil a bránil sa slzám zo všetkých síl. 60% ()

lili6

Rozhodovala jsem se kolik tomuto filmu dát.Na jednu stranu výborné obsazení,pár vtipných scén,a opravdu nádherný psík Marley, na druhou stranu,nesmyslně dlouhé a pro všechny v sále dojímavé umírájí onoho krásného psa. Nešla jsem na rodinnou komedii proto,abych na konci viděla,jak pes umírá a všichni odcházejí ze sálu s pláčem.... Proto pouze ***. ()

Phillo

Film neurčitého žánru, ktorý najmä v závere plní formu "typického amerického filmu" s plačlivým momentom a citovými výlevmi. Nie som bezbrehý obdivovateľ psov a preto sa ma príbeh Marley ani trochu citovo nedotkol. Filmový priemer, ktorý ma však prekvapil tým, že nie je dopredu predvídateľný a tým, že sám nevie, čím chce byť, nedáva ani divákovi šancu predpovedať dej. Malé osvieženie v kope sentimentu. 55% ()

maty39

Rozhodně se nejedná o tuctovou komedii o pejskovi. Možná to bude tím, že vychází ze skutečného života skutečné rodiny a skutečného psa. Přesto to není žádný depresivní film, ale zábavná (dejme tomu) komedie, jejímž hlavním tahounem je hyperaktivní pes co vyvádí jednu neplechu za druhou. Velmi povedený film ... nebýt toho konce. Ten tlačí na pilu hodně ostře. Zajímalo by mě, jak na to reagovaly malé děti v kině. Vidět to já v osmi letech .... To by mě asi odrovnalo slušně. Na druhou stranu je to asi jediná chyba na tomto zábavném filmu. ()

Anakinekcz

Neskutečný příběh ještě více neskutečného výprodejového psa Marleyho.Psa , který rozžvejká co mu přijde pod nos. :)Ze začátku je nesnesitelný ,ale postupem času se z něho stává nepostradatelný člen rodiny.Příběh ,který vypovídá o přátelství mezi čtyřnohým huňáčem Marleym a rodinou Groganů.Jelikož mám rád Owena Wilsona i Jennifer Aniston tak pro mě byli toto dva herci velkým lákadlem film shlédnout a ani na vteřinu jsem toho nezalitoval,film je skvělý. ()

neneka

Mám-li být upřímná, tak filmy, kde "hlavními" hrdiny jsou domácí mazlíčci, nepatří mezi ty, které prvoplánovitě vyhledávám, ale po nějaké době to byl jeden z těch, který se mi úplně obyčejně líbil... stejně jako před časem Můj pes Skip. A trefná poznámka jednoho z komentátorů: kapesníky s sebou! ()

Clavius

Ze začátku filmu jsem se bál, že se jedná o další tuctovou komedii. S ubíhajícími minutami se ale tento pocit změnil a na konci filmu jsem měl nutkání upustit slzu. Moc pěkný film, který je ze života, ale spousta lidí by se takového problémového psa již zbavila, zde se Owen s Jenn snaži probojovat manželstvím, rodičovstvím, stěhováním kvůli práci a vše k tomu ještě velice problémový labrador, kterého si snad ve svých mnohem zralejších letech taktéž pořídím. P.S. Owenovi a Jennifer to zde spolu strašně sluší. 75% ()

kubyno

Film o dvouch hercích a jednom psovi. Do poloviny mi to tak ''zábavné'' nepřišlo, pouze se jaksi vykreslovala nějaká rodina s nějakým psem, pak mě to ale začalo brát víc. Závěrečná část je dost vynucená, ale budiž, dojemná opravdu je. To co obsahoval scénář, tak je ve filmu skvěle znázorněno, je to takové rodinné road movie, ale víc ne. Každopádně Owen s Jennifer zahráli pěkně a věrohodně. ()

M1k9

Pohodový rodinný film, který na chvíli sebere úsměv všem novomanželům. Tolik povinností a kde je ten čas na zábavu? V druhé polovině života prostě člověk žije pro svoje miláčky a pro svoje děti. Musí se vzdát spousty věcí na které je zvyklý, ale ta odměna určitě stojí za to. 6/10 ()

Yokolobuna

Ono je to tak nějak o všem a zároveň o ničem. Ve filmu se střídají žánry jak ponožky... ze začátku úsměvná komedie, uprostřed pak rozplizlé nezáživné a nezajímavé drama a na konci no však víte. Čtvrtinu scén bych vystřihal a hned by šla hvězdička nahoru. ()

urke

Bože, to štěně bylo děsně rozkošné, kdyby tam zůstalo celou dobu, asi by mi bylo úplně fuk, že ten film je o ničem, nemá děj, člověk se nudí a čeká sto minut na konec, který ho nutí se dojmout a jít hledat kapesníček (pozn.aut.: podařilo se mi ubránit se slzám, ale tento nátlak mě velmi rozčílil)… Ale vzhledem k tomu, že štěně až příliš rychle vyroste a změní se v šíleného psa, nemohla jsem tyto nedostatky přehlížet. Jo a taky nemusím Jennifer Aniston. O Owenovi nemluvě. A teď přemýšlím, kde se vzaly ty dvě hvězdy... ()

IvcaSammet

Jeden z nejlepších filmů vůbec! Film, který dokáže rozesmát i rozbrečet, film který je jak geniální komedie, tak geniální drama. Musím říct, že je to opravdu jeden z hodně mála filmů, který mě dokáže tak skvěle pobavit a na konci tak strašně rozbrečet. Škoda jen, že se do filmu nevešly další vtipné scény, o kterých jsem se dozvěděla až na DVD. Možná, kdyby trochu zkrátili to 'rodinné drama' a přidali všechny tyto 'vynechané scény', mohl být film ještě vtipnější. Každopádně to nic nemění na tom, že Marley a já patří mezi mé nejoblíbenější vůbec a že si ho vždycky strašně moc ráda pustím a vždycky se u něj budu smát jako malé dítě a na konci budu brečet jako želva ... ()

Pes, nejlepší kámoš novináře

Pes, nejlepší kámoš novináře

08.03.2008

Owen Wilson se po loňském pokusu o sebevraždu vrací zpátky před kamery. V Miami se už za několik dní začne natáčet komedie Marley & Me, což je adaptace stejnojmenných memoárů známého amerického… (viac)