Novomanželia John a Jenny Groganovci sa rozhodnú, že opustia drsné zimy Michiganu a začnú nový život na slnečnej Floride. A aby tých zmien nebolo málo, zabezpečia si rozkošného šesťkilového labradora Marleyho, ktorý sa počas niekoľkých týždňov zmení na päťdesiatkilový parný stroj, plný neskrotnej energie. Začína sa 13 rokov rodinného života so psom, života, ktorý väčšinou pripomína spolužitie s nevypočítateľným uragánom.  John a Jenny sledujú, ako Marley slintá po čerstvo namaľovaných stenách, trhá všetko na kúsky, žerie vankúše aj kvety, pije vodu zo záchoda a naháňa poštára. Marley na oplátku zase sleduje život svojich pánov, ich úspechy aj prehry, zmenu práce a pomáha im svojím živelným spôsobom prekonávať všetky nástrahy spojené s rozrastajúcou sa rodinou. Zo všetkého najviac im však pripomína, že život nie sú len starosti, ale predovšetkým veľká zábava. (TV JOJ)

dopita

Je to jeden z filmů, které se odehrávají v časovém horizontu několika let. Sleduje příběh jedné rodiny skrze život psa. Psa kterej je dokonalej, ale taky velmi nevychovanej, takže převtělenej satan. Titulní Marley si ukrad film sám pro sebe, takže pejskaři budou filmem zřejmě nadšeni. Překvapil mě Owen Wilson, jedinej je schopnej se psem držet krok, Jennifer Anistonová je bohužel nevýrazná a mdlá. Závěr je podle předpokladu emotivní a slzopudnej, ovšem tvůrci tlačili trochu moc na pilu. Škoda, smutný psí oči by stačily. ()

beba789

Marley je ve všech ohledech dokonalý.Je to skvělá komedie a sem tam i trochu toho dramatu.Nenapadlo mě že film bude tak skvělý a to z toho důvodu že kniha mě moc nebavila.Konec je vážně smutnej a dojemnej...92%. ()

Paity

Až přestane Jennifer Aniston točit romantické ubulené limonády, tak se snad dočkáme v jejím podání solidního snímku, který by alespoň snesl velice mírné měřítko. ()

Dixiee

Mám tu smůlu (nebo štěstí), že jsem četla knížku. A ta je naprosto úžasná. Film jejích kvalit nedosahuje a sklouzává do průměrnosti. Takže vítejte, další průměrná americká romantická komedie, která neurazí, ale také nic nepřinese. ()

Miller

"Pes nepotřebuje drahá auta, velké domy, drahé oblečení. Symboly společenského postavení, mu nic neříkají. Naprosto si vystačí s vyplaveným klackem. Pes soudí každého podle toho, jaký je uvnitř, ne podle barvy jeho pleti, podle vyznání, nebo společneského původu. Je mu jedno jste-li bohatý či chudý, vzdělaný či ne, chytrý či hloupý, hezký či ošklivý. Dejte mu své srdce, a on vád dá své, o kolika lidech můžete toto říct ? Kolik lidí ve vás vyvolá pocit, aby jste se cítili vyjímečným" ano, samozřejmě, tohle je upravený citát z filmu. 85% Rotten Tomatoes: 75% | FDb.cz: 80% | kfilmu.net: 84% | IMDb: 71% | kinobox: 76% | průměr: 77% ()

Petr.Kocfeld

4/5.Marley je "problematický"samec labradora.Velmi dobrý snímek.Dávám 80 procent.Zničí,co se dá.Viděl jsem to v TV a líbilo se mi to.Humoru je zde moc. ()

Shimitz

Posledních dvacet minut to hodně zabilo. Co to jako mělo znamenat? Že měl hlavní hrdina raději svého psa než své děti?! 76% ()

Sekmen

Rodinná, romantická, komedie? Tak ten závěr tvůrcům nezapomenu.. Celý film se zamilováváte do toho zatraceně zlobivého psa a pak sledujete, jak umírá.. smrk.. ()

G_I_S_M_O

Každej kdo jednou pocítil ztrátu pejska, či jiného zvířete tak jako já si tento film prostě zamiluje a na konci jistě potrápí pár kapesníčků, krásnej film.. ()

FARGO

Nádherný film, který není jen o psovi a který není jen humorný. Děti se budou smát a chvílemi nechápat, dospělí budou dojati. ()

shimpy(CZ)

Tento film hodnotím neprodleně hned po zhlédnutí... Ještě s vlhkýma očima můžu říct, že jsem právě viděl jeden z nejdojemnějších filmů... ()

Ondis

Taková pohodová rodinná komedie s pěkným rozdováděným psíkem spoustou optimismu a krásného počasí:-) Oddechovka. Závěr šíleně AMERICKÝ! Slabší 4* ()

vodafone

Marley a já je klasický americký příběh o rodině, které přerůstají problémy přes hlavu,pes,dítě,dítě a ještě dítě. Owen Wilson a Jennifer Aniston jako manželský pár procházející největším dobrodružstvím, kterým je život se předvedli jako správná volba. Jednotlivé skoky v čase dávají příběhu svižnost a člověk se nenudí, až do hořkého konce. Čtyři hvězdy za obsazení a poutavý příběh. ()

bo.rec odpad!

Sorry, ale nemůžu si pomoct... Aniston vypadala jak po mrtvičce, ksicht napíchanej botoxem, maskéři evidentně nezvládli svoji práci. Její herecký výkon ani hodnotit nelze. Wilson ušel, ale tahle role mu fakt nesedla (a to ho mám vcelku rád). Teď k filmu, stupidní kravina poskládaná z nějakých životních střípků nějakýho magora. PaneBože, jak někdo mohl dát prachy na to, aby se tento film vůbec realizoval??? Mám rád výplachový filmy, ale toto je vážně přeháňka... ()

blues

Trošku zklamání. Nekonečně dlouhý film o jednom psím životě. Nejdříve se nám snaží 1,5 hodiny vklínit do hlavy myšlenku že je to "evil dog", měl jsem několikrát sto chutí toho psa zabít a oni ho ve filmu ani jednou neuhodili, jen na něj křičeli - přitom bití to patří k základní výchově mladého psa. A konec? Jen naivka mohl doufat, že ten pes bude žít věčně. Závěr je opravdu brutální emoční zvrat, ještě zesílený o emoce dětí. Slabší povahy určitě neudrží slzy, ale je toho až příliš. Mimochodem, další film, který mě přesvědčil o tom, že Wilsonovi bych nikdy nesvěřil ani rybičky... ()

Pes, nejlepší kámoš novináře

Pes, nejlepší kámoš novináře

08.03.2008

Owen Wilson se po loňském pokusu o sebevraždu vrací zpátky před kamery. V Miami se už za několik dní začne natáčet komedie Marley & Me, což je adaptace stejnojmenných memoárů známého amerického… (viac)