Tom Witzky je dobrý manžel a otec rodiny a na první pohled ten nejobyčejnější chlápek na světě. Netuší však o svém daru vstupovat do jiného světa. Nevadí, že nevěří na duchy, protože duchové teď začali věřit jemu. Otevřel dveře do jiného světa, vidí nepochopitelné obrazy, slyší podivné hlasy a nedokáže řídit svůj život jako dřív. Jeho podivné vize ale brzy začnou mít reálné souvislosti. (oficiálny text distribútora)

Jayem

Musam sa priznať zo začietku ma to celkom bavilo. Ta hypnóza pôsobila až Lynchovským dojmom ale postupne sa vytrácali z filmu zaujimavé scény a prešuplo sa do obyčajného trileru aj keď s dobrým hereckým výkonom Kevina Bacona. ()

Dallas

Mrazivý thriler, z ktorého ma mrazí ešte doteraz. Jeden z mojich obľúbencov Bacon opäť nesklamal a verím mu každé slovo a každý výraz. Po režijnej aj scenáristickej stránke veľmi dobre zvládnuté. Určite sa oplatí pozrieť a v neskorých nočných hodinách počas búrky to má fakt atmosféru. Verte mi viem o čom hovorím, práve zase zahrmelo. 75% ()

colapso

Natěšen na tento snímek jsem si ho konečně sehnal,dodíval ho.... a popravdě nechápu zdejší nadšení,atmosféra? kde?,napětí?nebylo! Takže 40% za pár skvělých momentů(asi dva) a Bacona. ()

ProgLaney

Zdařilé. Ač jsem čekal trochu víc "encounters" s duchama, resp. s duchem Samanthy, příběh je fajnově propracovaný, detaily do sebe postupem děje krásně zapadají a tempo přitom nepolevuje, ba naopak. Nedá se říct, že by mě film vyloženě uzemnil, ale je to poctivej thriller se zajímavou zápletkou a hororovým podkladem. Z Kevina Bacona jde v jeho "dig" posledlosti až strach...dobrej filmek. ()

Oyer

Rozhodně nic světoborného nebo něco, co by mě absolutně vcuclo do děje. Typický průměr. Pokud mám chuť najít si najěký horor, chci vidět horor, chci se bát, chci být napnutý. To mi tu chybělo. Chvílemi dokonce trošku slabší... ()

crozet

Až na některé typicky hollywoodské zkratky v ději a dialozích (které se vyskytovaly jen sporadicky) jde o autentické duchařské drama, dobrý psychologický film. Kevin Bacon zahrál skvěle, jeho pološílenost byla velmi důvěryhodná. Pochvalu zaslouží pečlivá a úspěšná režie a scénář pointy kriminální zápletky. ()

majec4

Uz dlhsiu dobu som sa chystal na tento snimok, kedze Bacona mam za sympataka. Vela filmov som s nim sice nevidel, ale tu ma lakal hlavne scenar. Film ma potesil, da sa na to pozerat, obsahuje par super napadov a dej nenudi. Scena s hypnozou bola spravena zaujimavo. Sem tam som sa aj zlakol, co sa mne pri filmoch velmi nestava. Stopaz je primerana, herci su fajn, zapletka tiez. Samotny Bacon podal super vykon, miestami vyzeral dobre vysinuty, pri tom len "musel kopat". Pozorny divak si uvedomi suvislosti o cosi skor, lebo niektore postavy sa v deji objavovali castejsie ako by bolo nutne a tym padom sa da pochopit ze tam bude cosi nedoriesene. Tym padom bol zaver viac menej ocakavany, aj ked vysporiadanie sa s tym bolo prudsie ako som cakal. ()

pend

Film je více než dobrý, nemá žádné logické díry. Osobně mi však Bacon nesedí a protože tady byl za hlavního hrdinu, je to docela problém. ()

jorgus

tezke rozhodovani mezi dva az tri ale nakonec diky konci jen za dva..celou dobu pomerne slusne zvladnuta ducharina...pri ktere sice jen v jednom momente zatrne ale o to vic prijemne mrazi po celou dobu sledovani...az do konce:)..a konec u techto filmu je alfou a omegou:) ()

Indian88

Super atmosféra, chybí trošku víc brutality a lekavých scének. Vysvětlení a motiv vraždy mně přijde hodně odbitý, (- chlastali jsme, potkali babu a pak ji udusili igelitem. -) Jde určitě o horší dvojče Šestého smyslu, u toho mě mrazilo daleko víc. Ale jako dobrý :) ()

KOZEL84

Vždy skvělý Kevin (sympoš i když hraje pedála) musí Koeppat a k ničemu oběvnému se teda nedokoeppe.Na druhou stranu to snad ničím nemůže urazit,naopak v záplavě vykrádaček se občas mihne i dobrý nápad a atmosféra.Před těmi 13-ti lety by to snad dalo i čtyři.Dneska už je to jen univerzální pointa pro ''mistry hrůzy'',nebo návod jako pohřbít film. ()

Helldo

Celkový koncept filmu vůbec není špatný, a ač jsem závěrečnou pointu veskrze odhadl, uznávám, že jsem se určitě nenudil. Takže kolem a kolem, jak již bývá mým zvykem, přilepším i tomuto snímku hvězdou navíc, než by bylo bývalo zdrávo. ()

Snape

Ach jo, podle hodnocení a srovnávání s Šestým smyslem jsem čekal dobrej až výbornej mysteriózní film, ale dostal jsem průměrnej až podprůměrnej rádoby horor. Hlavním problémem je příběh. Nesmíření mrtví otravují živé, to už tady bylo stokrát a hlavně daleko lépe (např. už zmíněný nedostižný Šestý smysl). Vizuálně se mi líbila jen první hypnóza, pak následovaly klasické hororové trapnosti a žánrová klišé. Dvě hvězdičky dávám za uhrančivě odhodlaného Kevina Bacona a poměrně dobrou hudbu. ()

strikeman

Bezva duchařský thriller, který nestál moc peněz, ale podařilo se mu stavět na výborně budované atmosféře a napětí. Kvalitní výkon Kevina Bacona není překvapením, vlastně si ani nedovedu vybavit snímek, ve kterém by mne tento někdy neprávem opomíjený herec zklamal.... ()