Tom Witzky je dobrý manžel a otec rodiny a na první pohled ten nejobyčejnější chlápek na světě. Netuší však o svém daru vstupovat do jiného světa. Nevadí, že nevěří na duchy, protože duchové teď začali věřit jemu. Otevřel dveře do jiného světa, vidí nepochopitelné obrazy, slyší podivné hlasy a nedokáže řídit svůj život jako dřív. Jeho podivné vize ale brzy začnou mít reálné souvislosti. (oficiálny text distribútora)

Gaaron

Parádní přednes všech zúčastněných v hodně hloupoučkém scénáři. Jako oddechovka ovšem bez nejmenší vady na kráse. ()

Juto

Horor s hitchcockovským nádychom. Príbeh, ktorý sa dotýka nášho strachu nielen z paranormálnych javov, ale aj zo šialenstva a tajného zla, ktoré sa môže skrývať pod bežnými životmi. 7/10 ()

dr.fish

Nic nového pod sluncem, ale na druhou stranu poctivě natočená záležitost a dnes už klasickou zápletkou i rozuzlením. Neměl jsem z toho vůbec špatný pocit. 70% ()

WolfR

Po celý film jsme se nemohl rozhodnout jestli je vlastně hodně dobrý a silný a nebo naopak. A když už jsem se nakonec přiklonil k první variantě, přišel konec ve stylu "to už jsem někde viděl". Takže asi tak, 3 hvězdy. ()

A.Fish

První půlka docela šla, potom se to zvrhlo do kopání na zahradě a ve sklepě a film se tím sám dost zahrabal a trochou napětí na konci se to opravdu nezlepšilo. ()

3n3my

Herecký koncert Bacona! Výborný thriller s dobrou mysterióznou atmosférou hlavne pri hypnóze Toma a jeho i synových predstavách. Sice neoriginalne a niekedy posplietané scény, ale dobre to funguje. No predsa mám po dopozeraní pocit, že ešte tomu niečo chýba. Preto "len" 4*. ()

Gavin87

Americká maloměsta holt skrývají svá malá tajemství...Kevin Bacon byl sympatický. Velice se mi líbila ironická Illeana Douglas. Film, který diváka neoslní, ale ani jej zase tak moc nezklame. ()

Nivenx

U levných DVD už jsem viděl několik Ozvěn mrtvých, ale tohle byla docela pěkná magořina. Každopádně herecký výkon Kevina Bacona je naprosto skvělý a ne, že bych se u toho přímo bál, ale takový menší mrazivý pocit to vyvolává úspěšně. 80% ()

URBAN

Prvních pár desítek minut to byl film s krásnou hororovou atmosférou a i atraktivním příběhem, ale pak každou další minutu svou latku snižoval a snižoval. ( 20.10.14/MAC ) ()

vesper001

„Tohle je slušná čtvrť.“ Tato věta průser věští. Je to kódové označení místa, kde se dělá krátký proces se vším nedokonalým či vyčuhujícím z řady. Ať jde o větvičku, provokativně čouhající z linie živého plotu, nebo živého souseda. Duchy tady netrpíme, výtržníky odstraníme, robotky si vyrobíme, životy si naleštíme. Hlavně, když naše zahrádky a knihovničky bez smítka prachu neutrpí újmu. Vytřeštěný týpek, který v manické epizodě překopává zahradu nebo boří dům a v depresivní lemtá hektolitry vody a kňourá, že má halušky, jaksi nezapadá. ()

Cedr

Prvky hororu se mísí s thrillerem a vzniká tak solidní atmosféra. Skvělý Kevin Bacon i ostatní hlavní představitelé odvádí perfektní herecké výkony. Srovnání se The Sixth Sense se však nelze vyhnout. Shyamalanův film možná o chlup vede, ale jen na první shlédnutí. Stir of Echoes totiž i na podruhé (s jistým odstupem samozřejmě) dokáže narozdíl od Šestého smyslu zaujmout. ()

Doudis19

Parádní ukázka toho, že když se mistrovsky zvládne forma, na obsahu záleží pramálo. Naprosto neoriginální pointa, úspěšně zakamuflovaná atmosférou a pravým zžíravým děsem. Krásná žánrovka co zaručeně vystraší, a při sledování se od obrazovky jen tak neodtrhnete.. ()

Copacabana

Ducháriny sú moja srdcovka, a preto mám tendenciu im nadŕžať pri hodnotení. No predsa len je ťažké nájsť medzi kopou filmov s touto tematikou tie kvalitnejšie, medzi ktoré tento snímok nepochybne patrí. Thriller/horor s absenciou hluchých miest (čo je podľa môjho názoru veľmi ťažké pri tomto druhu filmov), atmosféra, správne nadávkované napätie, dokonale premyslený síce béčkový kúsok, ale o to viac sa mi páčil v porovnaní s niektorými duchárinami o kategóriu vyššie (ktoré sa hrajú na viac ako v skutočnosti sú) sa nemá rozhodne za čo hanbiť. Pripadá mi, že ho pozná málo ľudí, čo je škoda. ()

plechulka

Docela příjemná duchařina - ne tak drásavé jako Šestý smysl, ale zas ne tak dobré. Další slušně natočený snímek o chlápkovi, co se mu dějí divné věci a nikdo mu to nevěří (připomínak Kevin Bacon jenom mě stejně umanutou postavu otce v Blízkých setkáních třetího druhu, která si ze všeho tvaruje Ďáblovu skálu...?) ()

Sfinkter

Skvělá napěťovka, Bacon prožívá děsivá muka a neví jak z toho pryč. Přátelská zábava s hypnózou mu myšlenky propojí se světem mrtvých, díky čemuž v posednutí odkryje tajemství dávné vraždy. Není to vyšperkovaný film, ale atmosféra, herci i pointa, vše je parádní. A navíc se budete bát. Jennifer Morrison, kráska z Dr. House, vám nedá spát. ()

lennyd

Tom (Kevin Bacon) žije velmi šťastný život se svým synem a manželkou. Sice mu občas znepříjemňuje život její sestra, ale i to se dá vydržet. Na jedné párty se ale Tom nechá zhypnotizovat - a od té doby se všechno změní. Vídává ve svých snech podivné věci - stejně tak jako jeho syn Jack. Kam zmizela mladá dívka Samantha? Proč se jim objevuje ve snech? ... Wow - lahůdkový horor, ve stylu šestého smyslu. Musím říct, že kromě posledních asi 15 minut jsem seděl jako zařezaný - a bál se. To se (v dnešní době už moc nestává - člověk je takový otrkaný) - ale Ozvěnám mrtvých se to povedlo, to co předtím šestému smyslu. Udržet diváka přibitého v křesle od první do poslední minuty. Napomáhá tomu i perfektní Kevin Bacon v hlavní roli Toma Witzky. Jedním slovem - perfektní... ()