První český slasher. Vypadá to, že ve městě začal řádit seriový vrah. Pod maskou může být kdokoliv - kdo bude další na řadě? (oficiálny text distribútora)

oveckaoa

strašná sranda film vypadá asi takhle dojdu do střední školy najmu si několik studentů a nechám je hrát vrah je v černém po vzoru Vřískotu. Děj vykrádá Vřískot i s Tajemstvím Loňského Léta dohromady jediné co stojí za pochvalu je bodycount ()

Danny F. odpad!

O hercích se vyjadřovat ani nebudu. Jde jen o kopírování známějších zahraničních filmů. Bez napětí, prostě takový český nudný film. Nevím proč, ale hned jsem si vzpomněl na Vřískot. ()

Elisebah odpad!

No co to mělo být to nevim... Děj veškerý žádný, pouze vždy po určité době nějaký magor někoho podřízne, kamera celá rozklepaná a dialogy horší jak v mateřské škole. ()

ghatos odpad!

Už úvodní titulek filmu věstí, že diváka čeká čistá amatérština. Je to jako jedení díl VKV obohacený o osobnosti typu prezidentské kandidátky Jany Bobošíkové! Dopisy od vraha - jsou jak od gegoša z ústavu. Vyšetřovatelé jsou sympaťáci. On má červený nos, ona má nevkusně odbarvené vlasy a oba jezdí v červeném favoritovy. Zvuk je katastrofální, vraždy jsou skoro bez krve - vlastně ano, scénka na střední škole má gule :). Náhle jsem uviděl Štěpána Turka..."je tu stávka dýdžejů a ticho se valí z repráku"...hraje vrátného! Celý tenhle buřtguláš dochucuje česká neherecká mládež, která se chová absolutně nelogicky. To však nevadí...celé je to chujovina. Já myslím, že celé to bylo punkerské :) ...10%. ()

manonfire

Jedna hvězda za mejdžra zímena v málem prozrazeném utajení. Vsadím se, že byl celou dobu krvelačnému skeletonovi na stopě, ovšem když viděl lidský bobosapiens, který si vybral ke krájení.....celé to nechal být svému osudu. Jediný herecký výkon skutečně znamenalo několikasekundové cameo barda české kriminalistiky. 10% ()

TonySad odpad!

Vždy se ohromně bavím nad českými horory. Nepřekvapilo mě, že nejde nic vidět, ani kvalita zvukových efektů při bodání nebo lámáni vazů, ale co mě překvapilo byla naprostá genialita vraha. Jak se vždy přesně schoval tam, kam měli ostatní namířeno. Jeho smysl pro překvapení byl naprosto nadlidský. To jak věděl, kde se kdo nachází, zatímco ostatní puberťáci neměli ponětí, kde najedou toho či toho. Opravdu vrah génius s tupým nožem a zarovnanou špičkou. Ještě aby se někomu něco stalo... ()

Reanimated odpad!

Sice dávám odpad, ale je fakt, že jsme se u toho královsky bavili. Některé hlášky už v rámci naší rodiny zkultovněly: "Je tady spousta vražd... Zabili další dva studenty - no, to je smutný... Jsme tu s nějakym kreténem". Ten film je prostě tak amatérský a "tupý", až je to sranda. ()

The Viper odpad!

Asi nejsem jediný komu tento ''film'' přišel až tak trapný že jsem se až styděl za ně. Naprosto nic co by se dalo vyzdvihnout a naopak vše jde shodit. Nevyznám se v tomhle, ale mám pocit že je to točené na digitální foťák nebo nějaký jiný přístroj, protože obraz byl až křiklavě podbarvený až do bilo do očí. Vysílalo Horror TV. ()

MareT. odpad!

Tak jsem si z 80minutového filmu udělal půl hodinový sestřih, abych se podíval, jak to ti češi umí parádně kopírovat Vříškot a ještě k tomu tak katastrofálně, až hrůza...no prostě trapas. ()

Adramelech odpad!

Slasher je filmový žánr povýtce americký, jenomže v USA tyhle filmy točit dovedou. My to neumíme, ale opičit se musíme, no a tohle je výsledek. ()

venom14 odpad!

Já viděl Vřískot,já vím o jaký film se náš debilní režisér snažil.Proč se snažil napodobit klasiku?Herecké výkony méně než nulové,kamera více než otřesná,atmosféra uspávající,pár nechtěně vtipných momentů.Sračka nejvyššího kalibru,pro kterou je označení odpad lichotka!Jěště musím dodat,že jestli chcete dobrou komedii,sežeňte si tohle,smíchu bude víc než dost! ()

Zeke001

Nápad to byl dobrej, natočit český slasher, ale dopadlo to na ......., určitě víte co myslím. Herecké výkony totálně nulové, tak jako kamera a efekty. Dávám jednu * za ten nápad, jinak je to samozřejmě odpad! ()

Reverger odpad!

Cokoliv bych mohl divákům doporučit k tomuhle filmu? Nehledejte žádné chyby, celý tenhle snímek je chyba. Vůbec se nezkoušejte tvářit zděšeně, ledaže se bojíte i Ježíška. Nesmějte se, hrozí, že se budete smát po celou dobu. Nevztekejte se, ublížíte někomu, koho máte rádi. Připravte si raději pořádný kýbl, bude se zvracet…A poslední – chcete-li se všemu vyhnout, nepouštějte si to! ()