Kanibali

• Česko Kanibalové (viac)

Příběh, který vám bude vyprávět tento film, se skutečně stal. Do pralesů Jižní Ameriky odjíždí čtyřčlenná skupina mladých reportérů, aby natočili unikátní záběry s domorodci, kteří se ještě nesetkali s bílým člověkem. Podaří se jim nalézt kmen údajných lidojedů, kteří však o bílé návštěvníky nejeví přílišný zájem. Mladí reportéři se je proto pokusí vyrušit z jejich poklidného života. Tento film je nevhodný pro osoby mladší 18 let, protože obsahuje autentické záběry kanibalských orgií, které se tehdy opravdu odehrály. (Vapet Production)

Magoor

Absolutní špička kanibalských horrorů, které jsou v povědomí. I když Poslední kanibalové od nestora tohoto žánru, kterou natočil dříve než tento film, je určitě o špetku lepší, tento je však známější. A viděli jste ho v Hostelu II, jak konzumuje nohy Viktoru Krumovi?! ()

Miagy

Horor na pokraji zvrátenej nechutnosti, dokonalej uveriteľnosti a autenticite. "mokumentárne" filmy by mali vyzerať takto, a nie natrieskať do jedného záberu 124 efektov, roztriasť kameru čo to len dá a pod. PLUS: uveriteľnosť, prostredie, poriadna dávka nechutností a horor scén, HUDBA! MINUS: sem tam zmetenosť v deji. ()

Tormentor665

Je zajímavé, že většina tu pláče nad krutým zabíjením zvířat, ale nad lidmi už tolik ne...Je to správně, samozřejmě. Zabíjet a jíst zvířata je vražda, u lidí to ale neplatí, je jich totiž na naší planetě už příliš mnoho.. ()

megan017

Zabíjení zvířat pro film? Opravdu? Pro mě jakožto členku Pety to bylo něco...ta scéna s želvou mě bude ve snech strašit ještě hodně dlouho. Už jen z toho se mi zvedl kufr. Film je spíše plný hnusu, kontroverze a troufnu si říct i sadismu. Prostě a jednoduše to chce mít dobrý žaludek, ale znovu bych se na to nepodívala. Film na to, jak je zvrácený, je celkem dobrý, ale za to, co kvůli tomu provedly nemůžu dát více jak jednu hvězdičku. Svůl účel to splnilo...nechutné, zvrácené, kontroverzní a sadistické. ()

Amynka odpad!

Souhlasím s May!Za skutečné zabíjení zvířat nemůžu dát jinak než odpad...jinak by to bylo za tři hvězdičky...pochopitelně kdybych tenkrát před cca deseti lety tohle věděla tak bych se byla na něj vůbec nepodívala!! ()

masekjc

Hodně kontroverzní počin, kde to nejhorší co Vám hne žlučí je naporcování živé želvy, jasně svědčí o tom že tohle je úchylárna, která je právem ve většině zemí zakázána. Přesto moje mínění o kanibalech je stále dost rozdílné, než se snažili autoři filmu zde nastínit. ()

Knor

Zábava pro hodně otrlý. Hodně kontroverzní film který si svou otevřenou brutalitou a drsnou syrovostí vydobil kultovní status. Obdivuju tvůrce, že se toho fakt nebáli a dokázali stvořit něco takovýho. I když to zabíjení zvířat bejt fakt nemuselo ... ()

mysiouxsie

Pokud bylo záměrem filmu Kanibalové vyvolat kontroverzi a zdecimovat diváka, tak je to povedený snímek. Mě po této stránce film naprosto paralyzoval. Co se týče toho všeho ostatního, nehledě na natáčení zabíjení zvířat jen ve snaze šokovat, k tomu nemám co dodat. Film v nejvyšším stupni nelidskosti. ()

Shanen29

Velmi diskutabilní film,ale pravda je jen jedna a to,že Deodato nebyl nikdy v tomto žánru překonán a jsem si jist,že už ani nebude. ()

Scraffy

Najkontroverznejší film, aký som videl. Zo začiatku trocha nudné, ale potom sa to slušne rozbehne. Nechápem ľudí, ktorý sa idú posrať nad zabíjaním zvierat. Keď niekto zabije rybu, aby si mohol dať sushi, alebo zabije pavúka, ktorý mu doma lezie po stene, tak to nikomu nevadí, ale tu sa natočí zabitie korytnačky a aj iných zvierat a už zrazu majú všetci s tým problém. Áno, je to odporná scéna a ja nehovorím, že mne sa páčila, len ma chovanie niektorých jedincov zaskakuje. Pre mňa solídna štvor-hviezdičková záležitosť. Záver má slušné grády a vyzerá ako reálny. Až mi ide husina. ()

vozralec

Tenhle film může dostat jakékoliv hodnocení. Alibistické tři hvězdy to jistí. Chudák želva (a ostatní animálové). Právem rozporuplné dílo. ()

G04T

Sice jsem na dnešek měl naplánovanej jinej film , ale řek jsem si, že jsem už tenhle kousek dlouho neviděl a třeba na CH změním názor. No a stalo se. Když jsem CH viděl poprvý tak mě to šokovalo jak svině. Byl to jedinej film, kterej mě kdy šokoval. Teď s odstupem času už moc ne, ale pořád můžu říct, že jsem nic tak odpornýho, zvrácenýho, zároveň fascinujícího a zajímavýho nikdy neviděl a nejspíš nikdy neuvidím. Ne dobrý nebo špatný - autentický a realistický. Takhle bych popsal celej tenhle (dokumentární?) film. Nepatřím zrovna mezi ty, který věřej tomu, že je to real. Ani na poprvý jsem tomu nevěřil. To nemění ale nic na tom, že to vypadá tak skutečně, že z toho člověku začne běhat mráz po zádech. Deodato se nás ptá kdo jsou větší monstra, jestli civilizovaný lidi nebo primitivní kmen kanibalů. A odpověď? Žádná. Proč? Na to si musí každej udělat obrázek sám. Pokud chtěl Deodato ukázat, že se lidi až přehnaně soustředí na násilí a nechutnosti, proč tyhle dvě věci vlastně splňuje? Pokud chtěl poukázat na lidskost, tak se mu to až výborně podařilo. Některý scény byly spíš úsměvný (jak moc špatně natočený to je), ale 5 si tenhle film prostě zaslouží. Už jen za to, jakej pocit ve mě zanechal. ()

maeb odpad!

Opravdu "klenot". Autoři by za ta týraná zvířata zasloužili pověsit za koule do průvanu. Dvě hvězdy za film, odpad za zvířátka. ()

MrMir

zbytečnost. nejhnusnější na tomto filmu je vraždění zvířátek v přímém přenosu. jinak je film plný nelogičností a nelogického chování rádoby domorodců, kteří, ačkoli nikdy neviděli bílého člověka, neleknou se ani výstřelů, ani světlice, ale poháněni svou touhou žrát prostě všechno sežerou. ()

Tales

Sice je to uchylarna, ale fakt se mi to libilo :) Ze zacatku sem docela cumel, ze to je dost brutalni a vypada to realne, ale jeste vic sem cumel kdyz zacla hrat hudba. To sem si rek, ze Deodato je fakt maniak, coz je dobre :) Jinak to, ze se tam zabijej pred kamerou zvirata mi je uplne jedno, tohle se proste na svete deje kazdej den a neni to nic zvlastniho. Hlavne ze kdyz to maso ze zvirat zerete, tak vam naky zabijeni nevadi. Ste fake. :p ()

Tico

Nevadí mi vraždy ani krev, ale tohle bylo něco nechutného. Film jsem vypla po tom, jak skupinka hrdinů pozorovala trestání cizoložství. Film ukazuje jen násilí, jak na lidech tak i na zvířatech. Hnusárna. ()

Zemřel režisér Ruggero Deodato

Zemřel režisér Ruggero Deodato

29.12.2022

V jednom z posledních dnů roku přichází smutné zprávy pro fanoušky evropské žánrové kinematografie, ve věku třiaosmdesáti let totiž v Římě zemřel kultovní italský režisér a scenárista Ruggero Deodato… (viac)