Sitcomy tvoří páteř každého komerčního televizního vysílání, ale takový, jako je tento, jste ještě neviděli. Komediálním seriálem Lucky Louie dobyla HBO nové území. Je svěží, zábavný, opravdu dospělácký a vypráví o mladém páru, který se pere s problémy v manželství i rodičovství.
Držitel ceny Emmy Louis C.K. hraje Louie, který pracuje na zkrácený úvazek jako mechanik, ale většinu času tráví doma a stará se o čtyřletou dcerku Lucy. Skutečnou živitelkou rodiny je jeho žena Kim, která pracuje na plný úvazek jako ošetřovatelka. Toto netradiční uspořádání může být občas ožehavé, ale manželé je vždycky ustojí, protože se pořád milují - a také nemají na vybranou.
Nejlepšími přáteli Louie a Kim jsou manželé Mike a Tina, kteří vedou záviděníhodný prostý život s kupou dětí ze současného i předchozích manželství. Naproti bydlí afro-americký pár Walter a Ellen s dcerou Lisou, s nimiž se Louie snaží pěstovat přátelské vztahy. A dále v domě žije i Kimin excentrický bratr Jerry s utajovanou minulostí, který si vydělává na živobytí pochybným způsobem.
Seriál, který je prvním sitcomem HBO realizovaným vícekamerovým systémem, se natáčel před živým publikem. (oficiálny text distribútora)

Masrii

Tento třináctidílný seriál komika Louise C.K. se bez smíchu nejspíš zhlédnout nedá. Všechny postavy jsou sice naprosto divné a pošahané, ale pasuje to dohromady a to velmi dobře. Ať už líný a nevrlý Louie, nevychovaná dcera Lucy, hyperaktivní Jerry nebo Louieho kámoši spolu vytváří mix úplně všech možných povah a osobností. Některé scénky jsou podle mě opravdu legendární, třeba o koupi pizzy nebo diskuze na téma Bůh. 95% ()

Hollohlaway

Absolutní šílenost, přiboudle sprostá, umolousaná, na zem flusající a přitom důverně známá. Ač je samozřejmě kvalita kolísavá, tak některé frky jsou ultimátní. Louie je prostě hovado, to se nedá jinak říct. Ale jak já mu rozumím . Pamela Adlon v předCalifornication době je k sežrání, a i dabing je slušný. No a jejich malá krvavá víla Lucy je chodící antikoncepce. Škoda jen jedné serie. ()

Soweek

Jedná se v podstatě o klasický sitkom, který si myslím v tomto případě hodně lidí urazí :-). Řada skečů není vůbec vtipná a sitkomový smích situace spíše ztrapňuje, ale jednou, dvakrát za každý díl přijde scénka či situace, která vás naprosto rozseká :-) ()

BMAJTZ

Neskutečně vulgární, neskutečně zábavné. Louie je hovaďák a jeho kámoši jsou prasata ještě větší. Přesto si tohodle ňoumu musíte oblíbit páč se s dennodenními problémy vypořádává po svém a mnohdy velice razantním způsobem. Ve svém nitru je to ale dobrák na slovo vzatý. Jedno z velkých plus je i minimum dílů a konec seriálu po první sérii, tím se zajistila dostatečná razantnost v každém dílu a je mi naprosto jasné že s přibývajícími sériemi by to bylo jenom horší a horší. ()

xstar

Po skvelom pilote som rozhodol pozriet si cely serial. Moje hodnotenie je asi take: Nuda, trapne, trapas, nuda, trapne, trapas.. Vysoke hodnotenie iba za to, ze sa tam nadava a cele je to skazene. ()

Kanibal

Výtečná série pro milovníky černého humoru - HBO se nebojí trochu přitvrdit a trochu pochybuji, že je nějaký drsnější výraz, který by se v seriálu neobjevil. Hlavními hrdiny je manželský pár, který žije z ruky do huby a potýká se s běžnými problémy, které zná spousta z nás. Na tenhle kousek se vždy těším jak na Vánoce! ()

honzii

Jsem nadšenej. Pár fórků sice znám už z Louieho stand-upů, ale jeho nekorektní (pozor, ne vulgární) humor zde funguje stejně dobře. Škoda, že toho není víc. ()

AngiS

Teda já se většinou v tomhle stylu humoru nevyžívám,ale tady sem se řezala smíchy od prvního do třináctýho dílu. ()

NeosinneR

Ale ale, že aj v Amerike vedia robiť takéto dobré sitcomy. Slovník rozhodne nie je ochudobnený o žiadne slovíčko, epizód tak akurát britsky veľa, veľmi podarený mini seriálik. ()

Bobek27

Tenhle čuňák je výbornej, seriál byl vtipnej a docela i sprostej, každopádně jsem se u toho zasmál. Ovšem doporučuju stand-up shows od Louis CK, to je větší rychta! ()

ZdenoLo

Skvelý seriál z "drsného" manželského prostredia pre dospelých. Nevnucuje morálne zásady ani správne hodnoty a to ho robí nadštandardne vtipný a výnimočný. Škaredý Louie je komik ťažkého kalibru, vulgarizmy a čierny humor mu ide asi najlepšie. Kľudne by som si vedel predstaviť aj viac ako len jednu sériu. ()

Ledkodlaq odpad!

Byla by to skvělá reklama na antikoncepční prostředky. Skvělý návod, proč se neženit a nemít rodinu. Upřímně nechápu tak vysoké hodnocení, je to ubohé, trapné, neoriginální a nevkusné, za 30 minut jsem se zasmál jen třikrát a není to nedostatkem smyslu pro humor. Jsem jenom já tak náročný že vyžaduji humor aspoň trošku nápaditý, a ne se jen z donucení smát každé více či méně ubohé vulgaritě? Čím sprostější, brutálnější a análnější humor, tím větší vlny smíchu a za rekord padnoucích FUCK ovace publika ve stoje. Asi tak trochu nezapadám do průměru, když nemám důvod, abych se někdy, kdykoliv, do konce života, podíval byť jen na deset dalších minut tohoto výtěru ze sociálního a komunikačního dna. ()

Marrty3

Za 6 dní na horách s bandou chlastajících lidí jsme měli díky tomuto seriálu,v nudných chvílích o zábavu postaráno.Shlédli jsme to 2x a myslím že do třetice by nám to vůbec neuškodilo,protože tohle je prostě nářez ! Tenhle seriál nezná hranice naprosto v ničem.Každá scénka je zakončená hláškou,která zničí.Nepotřebuje to víc komentáře. ()