Nestyda Louis C.K.

Scenár:

Louis C.K.

Účinkujú:

Louis C.K.

Ať už píše, baví diváky na jevišti, nebo připravuje komediální show pro HBO, Louis C.K. se nikdy nestydí podělit o své myšlenky. Nyní se vrací ke kořenům ve stand-up show, v níž se věnuje každodenním tématům blízkým i drahým jeho srdci. Komediální a televizní hvězda Louis C.K. je zpět na HBO ve své stand-up show pro dospělé bez jakýchkoli zábran! Jeho vystoupení bylo natočeno naživo v divadle Henryho Fondy v Los Angeles a Louis se zde zaměřil na hubené a tlusté lidi, utrácení peněz, samolepky, obyvatele Kalifornie, cizince a kamarády, sex a manželství, lhaní svému partnerovi, ztrátu soukromí a novou oblíbenou zábavu pro otce. (HBO Europe)

BigDeal

Názov "Shameless" je neuveriteľne trefný. Sú totiž 3 druhy komikov: 1) Tí, čo majú radi humor, ale zdráhajú sa určitých citlivých tém, 2) Tí, čo hovoria o všetkom a myslia si, že nemajú hranice, a potom 3) Louis C.K., ktorý dokazuje, že sa dá zájsť ešte ďalej a robiť si srandu z úplne všetkého (Len málokto sa sťažuje, že je jeho dieťa "vyjebaný hajzel"). Ak sa vám zdal seriál Lucky Louie príliš tvrdý a krutý, do tohto nechoďte. Louis C.K.: Shameless totižto zachádza za hranice všetkého možného. O každom zážitku ale Louie rozpráva tak otvorene a úprimne, že mu to nakoniec musíte zožrať a povedať si, že je vlastne fajn chlapík a aj keď to podáva tvrdo, hovorí v podstate len nahlas a vtipne to, čo si aj tak každý myslí, len sa to hanbí priznať. A Louie hanbu nepozná :) ()

easaque

Louise znám z pár scének, které kolují na YouTube, ale v živé šou jsem ho viděl poprvé - tu se dobře rozjel a bylo vidět, že je ve svém živlu. Dle mého hodnocení můžete soudit, že se mi to i docela libilo. Jeho humor je většinou hodně trefný, drsný a nebere si servítky, což bylo pro mě plus i mínus. Ale prostě na můj vkus několikrát přestřelil a za to jsem mu ubral aspoň hvězdičku - sranda o sexu, homosexuálech ... fajn, ale některé vtípky o "jeho" rodině a urážky dcer byly na mě už moc. [ PŘÍBĚH: X /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Frajer42

Žádné výbuchy smíchu se ke mně nedostaviliy, ale stálý lehký poloúsměv jsem si držel snad po celou dobu sledování. Louis C. K. hovoří o atraktivních tématech. Řekněme, jedna z nejkratších hodin v mém životě, když nepočítám ty prospané. Nuda naprosto žádná. Jen toho humoru bych přivítal ještě více. Solidní 3*. S většinou českých komiků je tento chlapík nesrovnatelný. Pokud se počítá Říša Nedvěd, tak ten jediný tohoto tlustého pána irského zevnějšku válcuje. ()

H34D

Dunhamův Achmed je jen úsměvná hříčka pro děti, teprve Louie přináší "the real deal" v podobě dospělé, ale zároveň pubertálně sprosté stand-up show, která nemá konkurenci! Louie vychází z reálných životních situací muže středního věku, jeho humor nezná hranice, nebojí se slovně "znásilnit" ani svou rodinu, ale přitom v každém ulítlém gagu zachovává pravdivé jádro umožňující svému publiku identifikaci a upřímné sympatizování... Speciálně Shameless bych označil za jeho nejlepší výtvor, u vtipů s nejnižší formou sexu a dcerkou na parkovišti u supermarketu jsem se bořil smíchy. 9/10 ()

campix

Klasický Louis CK. Platí tu prakticky všechno, co u ostatní stand up komiků. Pokud si vyberete jednotlivé momenty, tak jsou daleko údernější než pokud se díváte na celý stand up s hodinovou délkou. Lehce to ztrácí na intenzitě a údernosti, ale Louis zůstává stále naprostou špičkou a Shameless je jedním z jeho nejlepších stand-upů. ()