Louis C.K.: Můj ty Bože!

Kamera:

Paul Koestner

Účinkujú:

Louis C.K.

Trojnásobný nositel ceny Emmy® Luis C.K. je zpět na HBO ve svém čtvrtém sólovém stand-up speciálu, který převedl před živým publikem v Celebrity Theatre v Phoenixu v Arizoně. A byla to noc plná zcela nových skečů, mládeži naprosto nepřístupná! Nažhavený komik ve své show řeší taková témata, jakými jsou stárnutí, úspěch, potravní řetězec, zvířátka, rozvod, první rande, divné vtipy, úpadek morálky, vraždy a smrtelnost. Tak přesně na to se můžete těšit v komediální show, s níž přichází Louis C.K. (HBO Europe)

koci

Louieho nový stand-up zase příjemně vyplní večer (odpoledne?) s pivkem, ačkoliv mi tentokrát připadal poněkud slabší. Koncentrace svělých kousků krapet prořídla a některé mi přišly vyloženě podprůměrné (člověk za volantem bývá agresivní? fakt?). Jestli si ale některý nápady schovává pro svůj seriál, budu spokojenej jako blecha v jeho podpaží. ()

rikitiki

Vypořádám se s Louisem C. K. pro jednou na vždy. Jeho humor mi přijde spíš komunální a nevtipný. Nedotýká se žádných důležitých nebo kontroverzních témat, popisuje život maloměšťáka. Jeho základní postoj je naštvanost a zahořklost. Vypráví své osobní zážitky a jsou to historky možná upřímné a otevřené, ale nepříliš zajímavé. Jeho poznávací znak - pitvoření obličeje - které protahuje do nekonečna, tomu taky na kráse nepřidává. ()

Joe321

Minulé vystoupení mi přišli lepší v osobních příhodách, které se vztahovali k nějaké celospolečenské záležitosti nebo osobní zkušenosti. Tady mi přijde, že většinou jde jen o myšlenku, která nemá to pozadí. Nejsem puritán, aby mi vydil stále omílaný asshole, ale chtěl bych u toho mít nějakou náročnější myšlenku. Podobný postup mi přijde u Rickyho Gervaise, kde jeho poslední stand-upy trpěli podobnou proměnou. Vytáhnout něco, co šokuje, protože to šokuje. Proti tomu sice stojí tři, čtyři povedené příhody, u který jsem se zasmál, ale bylo toho málo. Nebo mi prostě tento výstup nesedl humorem celkově. ()

playboxguest

Jak mně tenhle chlapík dycky dokáže zvednout náladu. Bolestivé křeče od smíchu jsem sice měla jen u Shameless, ale i tak si Louis drží se svými výstupy nepopiratelný standard, který musí uspokojit každého fanouška kvalitního stand upu. A tentokrát jsem nejednou pozvedla obočí nad tím, jak podobné myšlenky se nám s tímhle chlapíkem honí hlavou, ač jsme od sebe daleko jak pohlavím, tak věkem. 80% ()

maseer2

zatím poslední Louieho vystoupení mi přišlo zřejmě nejslabší (zčásti možná proto, že už mu obě dcerky, kterým bylo v předchozích stand-upech věnováno hodně prostoru, trochu vyrostly, a tudíž s nimi Louie už nemá tolik legračních zážitků - Oh My God proto není zdaleka tolik osobní jako předešlé show).. ale i přesto je zde spousta povedených vtipů a především několik životních postřehů, postojů, názorů či mouder, co by se daly tesat do kamene.. na další vystoupení tohohle jedinečného chlapíka si moc rád počkám.. slabší 4* ()