Robin Hood

• Česko Robin Hood (viac)

Po smrti kráľa Richarda Levie srdce (Danny Huston) sa statočný a bystrý lukostrelec Robin Longstride (Russell Crowe) rozhodne obrátiť vojne s Francúzmi chrbát a vrátiť sa späť do Británie, do chudobou, hladom, korupciou a strachom, predovšetkým však brutálnym šerifom (Matthew Macfadyen) drveného Nottinghamu. Len ťažko uveriť, že práve na tomto bohom zabudnutom mieste nájde niečo, v čo už ani nedúfal – domov, rodinu a lásku, v podobe odvážnej a nezlomnej vdovy Lady Marion Loxleyovej (Cate Blanchett), ktorá sa zvláštnym riadením osudu zrazu stane... Jeho manželkou! A keďže je hrdá žena spočiatku viac ako skeptická nielen k jeho pohnútkam, ale i k nemu ako k mužov... Rozhodne sa získať si jej dôveru i náklonnosť, a tak sa obklopí skupinkou podobne zmýšľajúcich mužov a spolu s nimi sa rozhodne nielen vzdorovať šerifovi všade, kde je to len trochu možné, ale predovšetkým postarať sa o potrebných tým najjednoduchším a súčasne najspravodlivejším spôsobom - bohatým brať a chudobným dávať! Nanešťastie však jeho desaťročiami vojny oslabenej vlasti hrozí oveľa väčšie nebezpečenstvo, a tak sa Robin, azda najnepravdepodobnejší zo všetkých hrdinov, spolu so svojimi spojencami musí pokúsiť o nepredstaviteľné – zabrániť krvavej občianskej vojne a pokúsiť sa vrátiť Anglicku niekdajšiu slávu a jeho korune stratený lesk! (TV Markíza)

Z0oMb3E

Zasa až taký průser to nebol. Dej je zasadený do dosť odlišnej doby v akej sa odohráva väčšina príbehov a filmov o Robinovi Hoodovi. Apropo scenár je absolútne mimo o čom rozprávajú legendy. Vo filme je pár silných scén kedy si poviete: fúú ešteže som vtedy nežil. K tomuto výhrady nemám prostredie a autenticita doby je vykreslená takmer dokonale. Zo samotného Robina charizma srší zďaleka, nečudo Russellovi zdvíhanie meča a to bojové Aáá svedčí, a dokonca sa mu dá uveriť. Scott po Gladiátorovi natočil opäť niečo v podobnom duchu no tomuto filmu chýba k dokonalosti trocha viac odovzdania sa divákovi. 4* ale nevyužitý potenciál na 5 tam jednoznačne bol. ()

zlabus

Robin Hood rising. Předem podotýkám, že hodnotím DC verzi. Není to špatné, ale od dua Scott+Crowe očekávám trošku lepší filmy. Robin Hood je totiž pro mě bohužel víceméně tuctovka, která má pár světlých momentů( povedenou hudbu, sympaťáka Russella a skvělé závěrečné titulky), jenže už teď vím, že za 14 dní nebudu pořádně vědět, o čem to bylo. Při pohledu na herecké obsazení jsem se neubránil potěšení, bohužel realita je naprosto jiná. Crowe a Blanchett jako ústřední dvojice poměrně fungují, jenže bohužel společně s Markem Strongem jsou jediní, kdo podavájí své (alespoň) standartní výkony. Hurt, Huston, von Sydow a hlavně MacFadyen jsou na plátně přímo tragičtí. Přesto však bych Scottovi křivdil, kdybych tvrdil, že jsme se nudil. I přes 160 minut stopáže si film udržel mou pozornost poměrně bez problémů. Celkově vzato bych to viděl na 60%. Příště však lépe Ridley! P.S.: Brian Helgeland by za scénář a dialogy k Robinu Hoodovi zasloužil pár facek. Edit: Po 4 letech sundavám jednu hvězdu neb se přiznám, že si z filmu pamatuji de facto jen a pouze ta negativa a těch doopravdy není zrovna málo. ()

Alqarin

Robin Hood překvapil, protože moje reakce na to, že Ridley chce adaptovat tuhle stokrát omílanou látku, byla přinejmenším udivená. Přesto si s ní poradil a udělal ji po svém a mě to nakonec přesvědčilo. Budování backgroundu slavného zbojníka mě bavilo s až rodinnou splehlivostí, chemie mezi Cate a Russellem fungovala taky skvěle a celý příběh gradoval poměrně spolehlivě. Některé postavy by se ale mohly víc prosadit a nehrát si jen na jasně profláklé zlounky, i když jim jejich xicht nic jiného neumožňuje (ano, mluvím tu o Marku Strongovi) a pak tu máme jeden epic fail a to že by se tenhle film mohl klidně jmenovat "Gladiátor 2: Převtělení do Robina Hooda". Mám Russella rád, ale už mu necpěte role antických hrdinů, protože bychom je časem od sebe vůbec nerozeznali. Přesto se mi Robin Hood líbil a dávám mu lepší tři hvězdy. ()

MartinezZ

19.6.2010 ~ Žádný Robin Hood, žádný Robert z Loxley, ale Robin Longstride. Překopaná legenda aneb jak to možná bylo či jak to mohlo být. Kupodivu to nebylo tak špatné, jak jsem očekával, ale k pohádkové legendě to má daleko a popravdě, ta byla lepší. ~ Richard Lví srdce se vrací z dlouhých a nákladných válečných výprav a cestou se snaží ještě vyplenit každé francouzské ležení, na které narazí. V jeho družině je jistý lučištník Robin Longstride (Russell Crowe) a jeho, více méně, tři bratři ve zbrani. Poté, co král padne, zdrhne naše družina směr domů. Cestou narazí na prodejného Anglána, spiknutého s Francouzi, který mezitím pobil družinu převážející zpět do Anglie královskou korunu. V družině byl i syn pána z Loxley, který požádal Robina, aby vrátil jeho otci meč. A protože naše družina uprchlíků sice chce zpět do Anglie, ale tuší, že to nebude moc jednoduché, využije možnosti, převlékne se za rytíře a korunu do Anglie odvezou sami. Robin tak na čas převezme jméno Robert z Loxley. ~ Mezitím v Anglii panuje zmatek a chudoba, protože Richardovo válečné tažení spíše více stálo, než přineslo. Po Anglii se toulají lapkové, schovávající se po lesích a kradou, co jim přijde pod ruku. V hrabství Loxley čeká lady Marion na svého muže, Roberta, syna pána z Loxley. Zájem o ní má ale i místní šerif. V tom připlouvá Robin aka Robert s družinou a tak trochu nečekaně musí předat královně korunu zesnulého Richarda. Ta chtě nechtě musí předat korunu mladšímu synovi, Janovi, který je tak trochu mocensky posedlý blb bez citu pro vedení země a taky začne zase zvyšovat daně a to i násilím. Nástrojem k tomu mu budiž právě onen proradný spiklenecký Anglán, který tak začne pomalu rozvracet zemi, aby Anglie nebyla schopná obrany před nadcházející invazí francouzských vojsk. Robin navíc ví víc, než sám ví, a to se právě proradnému Anglánovi nelíbí, tudíž mu jde po krku. ~ V Robinovi se najedou hne svědomí, vybavuje si střípky minulosti a rozhodne se splnit slib daný umírajícímu Robertovi, že předá meč jeho otci. Vydá se tedy do Loxley, kde najde starého Loxleyho a Kate Blanchet jako čerstvě ovdovělou Marion. Z čistě praktického důvodu je Robin přijat jako syn Loxleyho (protože stejně nikdo pořádně neví, jak Robert vypadal) a Marion tak přes námitky získá "zpět" "svého" chotě. ~ Robino-Robert se tak pomalu začíná starat o panství, přičemž ve zbytku země se začínají formovat menší armády pro útok na Londýn a započetí občanské války, což by nahrávalo francouzské invazi. Robin ale od Loxleyho zjišťuje pravdu o své minulosti, sjednocuje (poměrně jednoduše) lid a ukončuje napětí za slib, že král poté sepíše něco ála chartu svobody pro lid Anglie. V tu chvíli už se ví o připravované invazi i zrádcovství onoho proradného Anglána a všichni se tak vydají na pobřeží nakopat Francouzům jejich žabí stehýnka. ~ Po výhře ale lid oslavuje Robina, ne krále, který se naštve, chartu odmítne podepsat, Robina obviní za přivlastňování si rytířského stavu a podněcování násilí (nebo tak nějak) a udělá ho psancem. Ten tak odchází s Marion do lesů, kde spolu s dalšími lidmi budují fungující svobodnou komunitu. Tím končí příběh a jakoby začíná legenda o Robinu Hoodovi. ~ Popravdě, čekal jsem mnohem větší průser, který se kupodivu nekonal a 'Robin Hood' není vůbec špatný. Jenom si musíte odmyslet tu zažitou představu lesního lupiče a přistoupit na vyprávění, "jak tomu skutečně bylo". V takovém případě to totiž potom dává smysl a ty dvě a půl hodiny poměrně rychle utečou. Stále se něco děje, nikde nejsou nějaké dlouhé nudné uspávací pasáže a vůbec to rychle odsýpá. ~ Bohužel chyb a nedomyšleností je ve filmu také poměrně hodně a je tak vidět, že se hodně stříhalo a to poměrně blbě. V tom případě bych ovšem raději bral dva dvouhodinové filmy než jeden dvouapůlhodinový s množstvím nesmyslů. Začátek ještě nijak zvlášť špatný nebyl, naopak, ale poté, co se Robin dostává do Anglie, se jeho "krytí" jako sir Robert z Loxley poměrně rychle rozpadává a je zvláštní, že to všichni přecházejí bez problémů a je jim to vlastně ukradené, asi mají vlastních problémů dost. Dále mi přišlo poměrně hloupé ono Robinovo zjišťování minulosti jeho a jeho otce, které z něho najednou vytvořilo vůdce lidu. Tohle mi tu přišlo, jako kdyby na scénáři v tomhle místě jeden scénárista skončil a převzal to po něm jiný, který kašlal na vše předchozí a pokračoval podle sebe, aniž by upravil děj. Robin aka Robert tak na srocení Anglických šlechticů urovnává spory velkomyslnými řečmi a společně s královskou armádou a ozbrojenci jednotlivých šlechticů, čítajících asi tak 100 lidí (Anglie je tedy asi fakt malá a bída byla veliká, když jim na odražení francouzské invaze zbytek Anglie kašlal - jinak si ten malý počet vojclů vysvětlit neumím) se tak vydávají v ústrety francouzským invazním silám, které kupodivu také čítají asi 100 lidí (WTF? To Francie útočí na Anglii s tak malým počtem vojáků?) Pomele se to hned na pobřeží (taková standardní soukromá komorní bitva obránců Anglie a vojsk invaze), komparzisté skáčou po písku, padají a máchají plastovými replikami zbraní, Frantíci se vzdají a když tu melu asi padesáti lidí na pláži (facepalm) uvidí z lodě francouzský král (mimochodem má dobrý zrak, když kouká z lodě, vypadá to, že je pláž blizoučko, ale z pláže se loď jeví poměrně hodně daleko), řekne si, že na to kašle a nechá si tu srandu na jindy, otočí loď a jede se domů. A to se nebudu zmiňovat o tom, že se do bitvy připrdí i Marion se svojí družinou pěti lesních lapků, kteří jsou oděni div ne jen ve fíkovém listu, ale neohroženě si to ženou celé tři metry za kameru, aby bylo jako jasné, jak hrdinný lid Anglie má. ~ Bitva o odražení invaze je z celého filmu bezkonkurenčně to nejtrapnější a nechápu, kde se tedy utopil celý rozpočet filmu, protože kromě bitvy u hradu ve Francii, bitvy na pláži, malé šarvátky v Loxley a postavení londýnského paláce a právě pár baráčků v Loxley na filmu není nic, co by mělo být nějak zvlášť drahé. Leda tak Russel, Cate a režisér Ridley Scott. ~ Mimochodem, dva poslední velké WTF momenty patří už jen za prvé vítěznému jásání lidu po odražení té hrstky Francouzů "Robin Longstride" , ačkoliv je Robin stále považován za Roberta Loxleyho. Král jej také poté jako psance za přivlastnění si rytiřského stavu vypovídá mimo zákon, ale nikde ve filmu není řečeno, kdy se tahle skutečnost veřejně proflákla. Takže tohle je hodně velký WTF moment. Druhým WTF je chvíle, kdy šerif vyvěšuje na strom rozhodnutí o psanci Robinu, řečeném Hoodovi. V celém filmu o žádném Hoodovi nepadne ani slovo, tak kde se vzalo tohle "příjmení"? Netuším, zřejmě ho lidu navrhl ve vedlejším lesu úřadující Rumcajs, nebo co. ~ 'Robin Hood' je zářným příkladem dvojí pravdy. 1) Že i režiséři mají své dny a Ridley si všechny své dny shromažďoval na natáčení 'Robina', protože tohle je jisto jistě to nejblbější od Ridleyho Scotta a 2) že podle traileru film nepoznáte. Hodně lidí otrávila v traileru zobrazovaná invaze ála "vylodění v Normandii", které ale ve filmu tak špatné nebylo, alespoň co se týče těch transportních lodí. V traileru to vážně vypadalo, jako by si Ridley vypůjčil rekvizity z 'Ryana', ve filmu to tak ale nevypadá. ~ Výsledek? Mnohem, ale mnohem lepší film i se stejnými herci by byl, kdyby se nejednalo o legendu okolo Robina Hooda, ale jakéhokoliv jiného, byť smyšleného, člověka, a kdyby nebyla invazní bitva tak tupá. V takovém případě by to mohl být moc pěkný historicko-dobrodružný film. Takhle je to jen variace na Hooda, která není zas až tak špatná, ale k výbornému má hodně daleko. Čekal jsem to horší, ale potenciál zůstal hanebně nevyužit. ~ Director's Cut (aktualizace - 26. září 2010) ~ Režisérské edice jsou vůbec zvláštní. Režisér má nějakou vizi, ale díky producentům a kdo ví komu ještě se ji nemusí podařit zcela naplnit. Proto se většinou o nějakou dobu později objevují právě režisérské sestřihy, kde je vždy navíc něco, co by mohlo diváka zaujmout. A mnohdy i něco, co rozvíjí příběh dál. ~ A ukázkou budiž právě DC Robina Hooda. Musím uznat, že s druhým zkouknutím se mi už film líbil o něco více. Stále jsou v něm scény, které tak trochu tahají za oči a za mozek (trochu divně napsáno, ale představte si, když vidíte něco, co tzv. tahá za uši ;), ovšem ty vystřižené scény dávají filmu o něco hlubší nádech právě onoho "pravdivějšího" Robina, vlastně Roberta :) Více se tu rozvíjí vztah k lady Marion a místnímu šerifovi, více se dozvíte o tzv. zbojnících z lesů a vlastně vůbec bych doporučoval kouknout na tento sestřih ještě jednou těm, kteří viděli původní film. Toho nového tam sice není tolik (a delších nebo nových bojových scén se nedočkáte), přesto ale i toto málo dokáže film obohatit a dovedu si tak nyní představit další díl, který by znovu naboural zažité představy o zbojnické legendě Sherwoodského lesa. Nakonec i přes hodně velkou délku filmu by totiž bylo stále co vyprávět a já bych se k delšímu posezení nechal klidně i přemluvit. Vlastně by to přemlouvání ani nebylo tak dlouhé ;) ~ Zvedám tak hodnocení o půl hvězdičky. Sice stále platí, že vytěžit z filmu šlo mnohem více a že některé části mi neseděly, ale určitě se na to s odstupem času podívám zase ještě někdy. Natočit tak pokračování a první film rozpůlit, máme tady poměrně dobře vypadající a možná i více méně úspěšnou trilogii. () (menej) (viac)

CBD

Jedná se prakticky o jednoduchou producentskou rovnici - na jedné straně je Ridley Scott, režisér, kterému vděčíme za Vetřelce a Blade Runnera, oskaroví matadoři Russel Crowe a Cate Blanchett a dvěstě mega. Na té druhé tuctový námět, který se scénáristé pokusily překopat do nové roviny a to co z toho vzešlo není překvapivě ani tak příběh Robina Hooda, ale parafráze na středověkou Anglii a to, jací jsou monarchové podrazácké svině. Vlastně nic co bychom neviděli milionkrát předtím. A bohužel na Ridleyho obhajobu nemohu použít ani termín „zase trochu jinak“. Nikoliv. Je to rutina i když ne natolik ubíjející. Do stočtyřiceti minut roztahaný pseudoepos o jednom lučištníkovi, který se skrz podraz dostal tam kam neměl a nakonec z celé situace vytěžil, aby se v zápětí z přiměřeně sobeckého parchanta stal klaďas první kategorie. Russel to zvládá se ctí, Cate to zvládá se ctí, Ridley to zvládá se ctí. To je to nejhezčí co mohu o Robinu Hoodovi říct. Nebudu zmiňovat historické nepřesnosti (to je jako házet hrách o zeď), nebudu zmiňovat parodického Stronga, jenž namísto charismatem oslňuje pleškou (a to jsem největší Strongův fanda v redakci!), nebudu zmiňovat nesmyslnost jednotlivých patosoidních scén (v kroužkovém brnění se ve vodě zkrátka bojovat tak jak předvedli nedá) a už vůbec se nemíním pouštět do toho, jestli to celé mělo smysl. ()

Praxis

Ridley teda umí točit. Jen co je pravda. Moje srdéčko se jenom tetelilo nad vším tím oldschoolovým lookem. Žádná přebytečná digitální kouzla, místo toho poctivá akce se stovkami komparzistů, přírodním ohněm a souboji. Pro každého kluka, muže prostě povinnost. Russell je fešák každým coulem a Blanchett opět k sežrání. Jejich vtipné vzájemné dialogy byly opravdovým odlehčením. Takhle si představuji velkofilm se vší parádou. Jen škoda, že komerčně tahle věc vcelku propadla...Robin Hood tak trošku jinak, že by restart? :-) 80% ()

Historik

Natočit Robina Hooda jinak, to je docela zajímavý nápad, natočit Robina Hooda tak, že tento legendární zbojník bude úplně jiný, než jak ho známe z předchozích filmů, je dokonce velmi lákavá představa, ale natočit film Robin Hood bez Robina Hooda je už přece jen příliš radikální počin. Divák, který očekává vyprávění o oblíbeném hrdinovi se může cítit ošizen, protože se ho nedočká. Robin odchází do lesa až před závěrečnými titulky. A to, co sledujeme po celé takřka dvě a půl hodiny je jen jakýsi úvod k této legendě. Úvod, který sice zpočátku vypadá zajímavě, ale během času se mění jen v patetickou vlasteneckou ódu. A v ní se ztrácí i hlavní hrdina. Film má bohužel opačnou tendenci, místo aby gradoval, mě stále více přestával bavit, takže nakonec jsem byl oproti začátku, který mne docela zaujal, celkem zklamaný. ()

javak810i

Legenda o Robinu Hoodovi tak trochu jinak. Spíše prequel, dalo by se říci. Ovšem po všechn stranách perfektně a zajímavě zpracovaný. ()

Jillen

Nikdy jsem se u Robina Hooda nebavil více a určitě bych si přál pokračování. A to se i přes pár vad na kráse počítá. Silné 4...a úžasná scéna SPOILER, kdy Crowe vezme luk a šíp uprostřed bitvy a střelí Stronga do krku... ()

nirvanafan

Já říkám jo, tohle se mi líbí asi nastejno jako starej Robin Hood. Je to trochu míň odlehčený, ale na nic těžkotonážního si to nehraje. Ač by se to z traileru mohlo zdát, dialogy plný epickejch keců zde prakticky nenajdete. Navíc si to vzalo úplně jinou část Robinova života, takže to rozhodně nekopíruje, co už bylo natočeno. Nakonec Russell ani Cate si tu nehrajou na žádný mladý cucáky, jak jsem se původně obávala. Takže až na trochu delší stopáž a jednu wtf scénu na závěr jsem naprosto spokojena. ()

GodComplex

Robin Hood - The Beginning. Kritika z velke casti neni na miste - je to opet ten kvalitni Ridley a to zejmena vizualne, prvni pulka filmu je stredoveka lahudka odehravajici se v nadhernych lesnich oazach Anglie. K tomu je k dispozici fantasticky casting, ktery opravdu neni jen o duu Crowe/Blanchett, blyska se zde i ples Marka Stronga, William Hurt, nebo Kevin Durand, kteremu kupodivu slusi i kladna role. Kde je tedy problem? Jednak vesmes cela druha pulka, kde uz to jaksi neni ono a Ridley se zacina trosku ztracet a zbytecne primocaret (mozna za to muzou studia a jejich tradicni cut). Primarni a mnohem vetsi problem je ale ten, ktery byl vicemene jasny uz predem - hudba. Sakra Ridley, ty stary pako, copak nevis proc je tvuj Blade Runner nejlepsi sci-fi vsech dob? Nebo proc 1492 a Gladiator byly takove ultimatni historicke eposy? Jasne, ze za to muze hudba, hudba totiz dela film (obzvlast podobny film s epic ambicemi) a nejaky neschopny noob jmenem Marc Streitenfeld ti Vangelise, nebo Hanse Zimmera vazne nenahradi. Kdepak, Ridley o dulezitosti audio slozky driv vedel moc dobre, ale bud uz na to v cele sve senilite zapomnel, nebo na to od studia nedostal prachy. Kvuli tomu tedy proste vic, nez za 3* nemuzu, sorry. 6/10 ()

Džejkop

Kdyby se to jmenovalo Robin Longstride, hodnocení by šlo výš..žádnýho Hooda jsem nikde neviděl (tedy skoro). Pokud se natočí druhý díl, pak by ještě tento název měl smysl, pokud nikoliv, tak je Scott senilní dědek a může se jít klouzat. A tak začala legenda..no pfff, fakt jestli nenatočí druhý díl, tak mu napíšu dopis. ()

Riddick77

Průměrné v každém ohledu, nicméně poměrně zdařilé výkony Russella a Cate to u mě zachránily. Scénař naprosto otřesný, nudný, zhdlouhavý a občas pitomoučký. Některé scény, včetně "miluji Tě", opravdu úsměvné až trapné. Ale závěrečná bitevní scéna, sice jako by z oka vypadla výsadku spojeneckých vojsk na Omaha Beach v Zachraňte vojína Ryana, je povedená a dva hoodovské tríčky s šípem taky celkem nápadité. Bohužel pro mě zklamání a utvrzení se v názoru, že nebylo třeba remake s dobrým Robinem Hoodem, když už, tak s tím realisticky špatným. Kevin Costner rulezzz! 6/10! ()

Pirkaf

Velmi příjemné překvapení. Dlouho jsem se tomuto filmu bránil, protože představit si postaršího pána Crowa jako Robina Hooda jsem opravdu nedokázal. Nakonec se z toho ovšem vyklubal celkem pohodový dobrodružný film, který se pouze jakousi nevysvětlitelnou záhadou jmenuje Robin Hood. ()

JJ.Gibson

Mě se tedy Robin Hood líbíl!!! Bylo to něco úplně jiného než na co jsme byli zvyklí. To přiznávám, proto ta hvězdička dolu :) Ale Ridley Scott to pojal jako začátek jeho legendy a mě se jeho vyprávění ohromně líbilo! Nadruhou stranu lze říci, že "epické" momenty tu opravud chybí, žádná scéna Vás nepošle do kolen a to dvojice Crowe/Scott pos***a na celé čáře!!! Také bysme neměli zapomenout na Marka Stronga, který se v roli padoucha náramně vyjímal. Upřímně řečeno bych nejradši udělal Robina Hooda II, aby to rozvilo příběh, ten který známe a máme rádi... ()

Laxik

Nehorázně blbé a s klišé na klišé. Jestli chtěl pan Scott natočit realistický příběh Robina Hooda - jakože prý chtěl - měl do toho dát trochu rozumu a neplácat blbosti jako když si nikdo z přepadených nevšimne, že je vraždí, plundrují a znásilňují francouzsky mluvící vojáci. A když už přetrpíme ten dvouhodinový průměr o účelu pro účel a blbosti pro blbost, přijde závěrečná šarvátka, kde je blbě a blbé naprosto všechno v čele s dětmi na ponících, které vede do bitvy Lady Marion. Legendu jsem nečetl, žádný jiný film jsem neviděl, historii jsem nestudoval. Věrnost ničemu z toho tedy nectím a je mi ukradená. Hodnotím jen věrnost cílům, které si dal za cíl přesně tenhle Robin Hood a, těm, které byly prezentovány veřejnosti. ()

Sawyer815

Kdyby se film jmenoval Kryštůfek Robin či jakkoliv jinak, tak bych klidně dal vyšší hodnocení,ale takhle nemůžu. Tvůrci vzali legendu o Robinu Hoodovi a vytřeli s ní zem. Film má dobré pasáže a já se téměř celu dobu v kině bavil, ovšem až na závěrečné "vylodění v Británii",ale jak říkám....není to Robin Hood !!!! Robin po boku krále Jana vyráží na steč proti zlým francouzům...ne děkuji. ()

SOUNDTRACK Poděbrady - 27. srpna

SOUNDTRACK Poděbrady - 27. srpna

01.08.2016

Utíká Ridley Scott od Promethea 2 k jiné sci-fi?

Utíká Ridley Scott od Promethea 2 k jiné sci-fi?

16.05.2014

Pokud chcete v Hollywoodu natočit oslnivou sci-fi nebo velkolepý historický film, nejdřív byste měli jít za Ridley Scottem. Šestasedmdesátiletá legenda má na kontě filmy jako Blade Runner, Vetřelec… (viac)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (viac)