Death Note - Zápisník smrti

• Česko Zápisník smrti (viac)
Animovaný / Dráma / Krimi / Mysteriózny / Psychologický / Thriller
Japonsko, (2006–2007), 14 h 11 min (Minutáž: 23 min)

Predloha:

Takeši Obata (komiks), Cugumi Óba (komiks)

Kamera:

Kazuhiro Jamada

Mamoru Mijano, Aja Hirano, Kazuja Nakai, Šidó Nakamura, Akeno Watanabe, Maaja Sakamoto, Nozomu Sasaki, Hiroši Ótake, Ken'iči Macujama, Keidži Fudžiwara (viac)

Recenzie používateľa swenyx k tomuto seriálu (36)

Provizorium (2007) (E20)

Máme komplice uvnitř Yotsuby, to by mohlo být interesting. Nová znělka v intru totální garbage, předtím byla 100x lepší, teď je to jen nějaká psycho metal ptákovina. ()

Provedení (2007) (E21)

Vypadá to že Misa začíná být konečně užitečná ve vyšetřování. Ale jinak celkem nuda, už by to chtělo aby zas měl deník Light, bez toho to není prostě ono. ()

Rada (2007) (E22)

Konečně nějaké napětí, naprosto skvělý díl, jen by to chtělo aby se nám do děje vrátil i Ryuk, ten mi hrozně chybí. ()

Vztek (2007) (E23)

Že by comeback ? Naprostý skvost, Huguchi je chycen do pasti, takže je death note prozatím bez majitele. Tak kdo se ho ujme tentokrát ? :) ()

Oživení (2007) (E24)

Light opět ve starých kolejích, lets gooooo. Prosím ať to aspoň nějakou chvíli vydrží. Nechápu jak mu tohle celý vyšlo, ale mám dojem že Ryuzakiho se jen tak nezbavíme. ()

Ticho (2007) (E25)

Tak to ti jebe, on fakt zdechnul, to jsem kurva nečekal, Light dokonalé využil Rem. Zrovna ve chvíli kdy si chtěl Ryuzaki prošetřit nové pravidla deníku od Lighta. ()

Obnova (2007) (E26)

Prakticky jen rekapitulační epizoda okolo vyšetřování L. Nejspíše jsme dostali i sneak-peak na novou postavu. ()

Únos (2007) (E27)

Nové postavy? Meh. Další organizace? Meh. Myslím si že to už došlo do bodu, kdy je to přeplácaný a neskončí to v tom nejlepším. ()

Netrpělivost (2007) (E28)

Výměna nedopadla podle plánu, plno lidí umírá, jen ten N mi nějak nesedí, nepřijde mi vůbec tak dobrý jako L, snad se ještě nějak předvede. ()

Otec (2007) (E29)

Už se popravdě začínám docela v tom příběhu i ztrácet, nedávám tolik pozor, jelikož už se to dost uměle natahuje. Táta Lighta mrtvej, whatever asi. ()

Spravedlnost (2007) (E30)

Light má většinu veřejnosti na své straně. ()

Přesun (2007) (E31)

Misa se vzdává deníku a dostáváme dalšího Kiru. Tvl kolik jich ještě bude, už to ani není rare. Za chvíli bude aspoň na nějakou dobu Kira každý druhý. ()

Výběr (2007) (E32)

Light má novou přítelkyni a konečně taky pořádný díl. Minulost Mikamiho zajímavá, pomalu ale jistě se dostáváme do závěru. ()

Pohrdání (2007) (E33)

Mikami je v kelu a Misa nejspíš přichází o Lighta, mám pocit že jí šibne a bude se chtít Lightovi nějak pomstít. ()

Ostražitost (2007) (E34)

Už to začíná mega stagnovat, ještě že to brzo končí, pomyslný peak seriálu je dávno, dávno za námi. ()

Zloba (2007) (E35)

Vcelku průměrný díl, Light smetl všechny důkazy a s tím i Kyiomi. ()