Death Note - Zápisník smrti

Rozhodnutí (E16)

(epizóda)
  • Japonsko Kecudan (viac)
Animovaný / Dráma / Krimi / Mysteriózny / Psychologický / Thriller
Japonsko, 2007, 23 min

Misa jde do vězení, i když všechny její vzpomínky na Zápisník smrti se vymazaly. (Netflix)

honajz2

Ok, uznávám, že tomuhle vlastně ani nemám co vyčítat. Tohle totiž fungovalo skvěle a po delší době jsem měl opravdu pocit, že sleduju něco skutečně propracovaného, i když mi při tom bylo jasné, že celkově to tak není. Graduje to tady skvostně a dost zajímavě, jen teda mám pocit, že jestli to Light v závěru nehrál a opravdu se stalo to, co se asi stalo, tak by to klidně mohlo o epizodu nebo dvě skončit, jenže je to teprve v půlce a já jaksi tuším zradu v podobě nějakého zatím mě neznámého totálně nahodilého zvratu, ale uvidím... On už ten seriál totiž jednou měl chvíli, kdy tvůrci nevěděli kudy kam a teď dost pravděpodobně taková chvíle přijde podruhé a bude ještě víc jako pěst na oko, ale tu první aspoň znamenitě uhráli, ale u té pravděpodobné budoucí druhé už to asi bude složitější... Ale zbytečně tu předpovídám dopředu, zatím jsem žádnou další epizodu neviděl. Téhle ale opravdu plný počet rád dám. Slabých 5* ()

Frajer42

Je to masakr. Sledujeme důmyslnější psychologickou hru, než při pořádné partičce pokeru. Dvojité blafáky, to už je takový seriálový standard. Teď s námi ovšem hrdinové rozehráli trojité a snad i vícenásobné blafáky. Je to opravdu zábava a neskutečně se v tom ději vyžívám a rochním. Light vymyslel opravdu geniální plán. Zatím rozhodně nejzvláštnější a nejšílenější epizoda, která je šílená snad i na Japonce. [90 %] ()

Nikolas__

Část příběhu kde Light nemá vzpomínky na zápisník je úžasná, nicméně tvoří, podle mě, nejslabší úsek Death Note TO ale pořád znamená že to je skvělé, jen nejméně perfektní! Stejně je tahle epizoda boží.. ()