Death Note - Zápisník smrti

Láska (E12)

(epizóda)

Když se objeví druhý Kira, L požádá Lighta, aby se přidal k operační skupině, vydával se za skutečného Kiru a pomohl chytit napodobitele. (Netflix)

honajz2

Nastavovaná kaše s druhým Kirou a druhým (ženským) Shinigamim možná nebude tak nastavovaná jak se zprvu zdálo, jelikož tu vyšla na světlo dost zajímavá minulost obou nových postav (i když teda druhý Kira (ještě si nepamatuji její jméno, ani nevím, jestli tam zaznělo) je pro mě nově nejotravnější postavou z celého seriálu a vytáčí mě přesně tak, jako drtivá většina ženských teenagerských postav v anime), ale zatím těžko říct, když se tu tohle sotva rozjelo. Zatím dám takové opatrné tři hvězdy. 3* ()

Frajer42

Spoilery! Naplnily se moje nejhorší obavy, do děje nám vstoupila totální píča. Lightova skvěle naplánovaná a snová cesta k božství se nám poněkud komplikuje. Snad se z děje postupně nestane nějaká romantická tuctová píčovina, když měl dosud takhle skvěle rozehraný průběh. V tomto dílu je k vidění demonstrace absolutní retardace a také se dozvíme něco málo o fungování Shinigami, konkrétně, jak je efektivně sejmout. [75 %] ()