Death Note - Zápisník smrti

Provedení (E21)

(epizóda)
  • Japonsko Kacujaku (viac)

Skupina Yotsuba najme Eralda Coila, aby zjistil, kdo je L. (Netflix)

honajz2

No hurá, vrátila se Rem a spolu s ní Miso jedná konečně trochu inteligentně (i když je každá zatím úplně jinde - asi je v tom nějaký psychologický efekt, kdy Miso bez Shinigamiho spadne IQ tak o 50 bodů), takže se zdá, že se to aspoň trochu začíná vracet do dob, kdy to rozhodně nebylo dokonalé, ale nejzajímavější ano. Z toho důvodu mě to nalákalo na další díl a jestli vše dobře dopadne, tak celá tahle nudná a totálně vatoidní dějová linka s Yotsubou, tou mafiánskou firmou, konečně skončí. Snad. Vždycky se může něco pokazit, vždycky se něco může náhle a nečekaně změnit, navzdory logice - a v anime obzvlášť. Btw zpětně mi došly další nedotaženosti v tom, ale jestli se to zase rozjede, možná je budu schopný aspoň částečně odignorovat. 3* ()

Frajer42

Budu se asi nějakou dobu opakovat, ale ta detektivní linka s japonskou mafií mě prostě extrémně nebaví. Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Najednou máme na scéně skupinu retardů (absolutně nezajímavých, jeden je jako druhý), kteří se neustále dokola baví o tom, koho je výhodné sejmout. Konečně se aspoň do děje vložil Shinigami a po několika nudných a zamrzlých epizodách, to vypadá na tání ledovců a že by se snad konečně mohlo začít dít něco nového a napínavého. Snad to nebude jen moje zbožné přání. [66 %] ()