Death Note - Zápisník smrti

Odhalení (E06)

(epizóda)

Light na policii potká ženu, která má naléhavé sdělení pro operační skupinu, jež Kiru vyšetřuje. (Netflix)

honajz2

Koukám na to s bráchou, který se mnou dva týdny nechtěl koukat ani na jednu epizodu, takže jsem se k dalším dostal až teď. Sice tu opět úřadují náhody, otravné voiceovery bránící byť jen vteřince atmosférického ticha a jakási podivná surreální scéna, ale oproti minulé epizodě to aspoň mělo něco do sebe a nepůsobilo to tak přehnaně. Silné 3* ()

swenyx

Bylo jasný že přítelkyně agenta FBI s kterým se Light setkal bude mít ještě nějakou kartu v rukávu, uvidíme jak s tím Kira naloží, jen tak ji přece oddělat nemůže, to by bylo sus. ()

Frajer42

Spoilery! Neskutečně napínavá epizoda. Když už to vypadá, že by snad na Lighta mohlo něco prasknout, tak tvůrci vytvoří extrémně nepravděpodobné setkání. Působilo to na mě malinko nuceně a na sílu. Tím si samozřejmě připravili neskutečnou půdu pro extrémně napínavé střetnutí, kdy dáváte pozor na každé slovo, zda náhodou někdo neřekne, nebo řečí těla nenaznačí něco, co by ho mohlo stát doslova život. [85 %] ()