Death Note - Zápisník smrti

Provizorium (E20)

(epizóda)

Tým pod vedením L zjistí, že skupina Yotsuba se tajně schází, aby projednávala likvidaci lidí, kteří firmě dělají potíže. (Netflix)

Frajer42

To poslední dobré, co ze seriálu zbylo, tvůrci nyní odstranili rovněž - ano, mluvím o luxusní úvodní znělce. Teď je tam jakási metalová píčovina bez hlavy a paty, kterou budu přeskakovat. Jinak díl krajně o hovně. Už asi 4. epizoda v řadě o tom samém. Děj stojí na místě. Postavy říkají stále dokola to samé. Je to utrpení sledovat. [20 %] ()

honajz2

Nuda, nuda, nuda. Docela dobrou úvodní znělku vystřídala nová, bůhvíproč metalová, která se do téhle "nové éry" vůbec nehodí (a spíš by se hodila do té staré), takže kromě těch ostatních novot je tu další, ještě víc zdůrazňující, že se Death Note bude prostě ubírat jiným směrem. Zvykl jsem si na Misu v ději, ale na tenhle obrat o 180° stále ne a jestli se mi to nepovede příště, tak už s tím seknu. Je to sice o maličko lepší než předchozí dvě epizody, ale ten posun dopředu je tak miniaturní, že bych si ho klidně nechal ujít. 2* ()