Death Note - Zápisník smrti

Poprava (E17)

(epizóda)
  • Japonsko Šikkó (viac)

Po padesáti dnech strávených ve vězení vraždy opět začnou a Misa s Lightem jsou propuštěni na svobodu. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Musím se přiznat, že takový vývoj jsem věru nečekal. Bezesporu je zajímavý nápad, aby se Light snažil vypátrat sám sebe, ale může to opravdu fungovat? Nezačne seriál pomalu ztrácet na své atraktivnosti, když se vzdá svých silných stránek? Už tato epizoda byla poněkud zvláštní, ale tentokrát spíše v tom negativním smyslu. Jsem dost zvědavý na směr, kterým se bude seriál vyvíjet. [78 %] ()

honajz2

SPOILER Vždycky, když tvůrci Death Note neví, kudy s dějem dál, přijdou s naprosto nahodilým zvratem. Předtím v podobě nové (a ano, neustále otravné) postavy Miso, ale tam aspoň dál pokračoval rozehraný děj a ona byla jen tak navíc, s nějakým tím zapojením do děje, když už tam je, ale tam se to povedlo ještě ukočírovat. Ovšem tady se to celé obrací o 180° a už to není souboj dvou inteligentních myslí, které mají opačné záměry, ale o tom, že tyhle dva protipóly spolupracují proti firmě, která teď Death Note má a bude si skrze něj vypomáhat... No nevím, už tady mě to přestává bavit, ale třeba se to zase vzchopí. Aspoň první půlka stála za to, i když bylo jasné, jak dopadne... 3* ()

NorseSword24

Akože sorry ale toto bol zatiaľ nehorší diel. Prvú polovicu epizódy a jej zvrat som hneď odhadol takže neviem či sa naozaj snažili diváka šokovať a napínať alebo to mal ten divák odhadnúť lebo inak to bola fakt fraška. Ďalej, prečo sa to začína podobať na obyčajné anime so šialeným strihom, ktorý sem moc nepatrí. A ten koniec mi len začína hovoriť, že to bude moc natiahnuté. No, bojím sa kam to odtiaľto pôjde. ()