Brennan (Will Ferrell) a Dale (John C. Reilly) jsou dva dospělí flákači, kteří se nemají příliš v lásce. Po svatbě svých rodičů jsou nuceni žít pod jednou střechou. Neustálé soupeření, souboje o televizní ovladač a vzájemné pošťuchování obou nedobrovolných sourozenců ale postupně manželství jejich rodičů rozbíjí. Právě v tu chvíli však tohle nevyzpytatelné duo připraví šílený plán, jak je dát znovu dohromady. Film Bratři z donucení od tvůrců filmů Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec a Zprávař: Příběh Rona Burgundyho je úžasně zábavná komedie, která dokazuje, že k úspěchu není potřeba ani mozek, ani talent. I když, kdo ví… (oficiálny text distribútora)

Adoshek

Zklamání, čekal jsem komedii sršící ujetostma a vtipem. Ujetostí je tu dost, ale většina z nich mě spíše nudila, či připadala trapná až krkolomně vynucená. Jak mám Ferrella rád, tak tento kousek řadím k jeho slabším, bohužel. ()

cobraSK

Bomba! Sto krát lepšie ako vychválený Pinneaple Expres, ktorý narozdiel od tohto filmu pôsobí trápne a umelo. Áno je to miestami nechutný film, predvídateľný a semtam trápny. Ale všetko to funguje na 100%. Kto hľadá jednoduchú, no perfektne fungujúcu zábavu, príde si na svoje! ()

freezer02

Výborná komedie, u které je ale předem jasné jak to celé dopadne. Nejvíc mě pobavila scéna kdy Ferrell mlátí koulema do bubnů :D 80% ()

luckylittl

Sinusově vtipný kousek od malého režiséra Adama McKaye (většinou obsazuje právě Ferrella). Chílemi se popadáte za břicho a pak si zase říkáte: "Tohle měl být vtip?". ()

lada32

Mé včerejší zhlédnutí mi bylo ráno vyčiněno:čemu jsem se tak prý blbě řehtal.A já na to:Ferrelovi a tomu kudrnatému s kouty.Ten kudrnatý J.C.Reilly mě už okouzlil ..V ROCKERU COXOVI,kde se mu dostalo cti hlavní role.Zde tu oba postavy rozehrávají se zjevnou potěchou a chutí,jakoby oba cítili,že jejich mladistvé role odejdou právě s tímhle filmem.Nej scény:pohovor na zaměstnání a pak scéna z bubny. ()

schindler

Will Ferrell a John C. Reilly vytvořily tak zábavnou dvojku, že na ni do smrti nezapomenu. Originální zápletka, pár zvrhlých forků, spousta dialogů ,,TATI nebo MAMI"- slušná zábava. ()

P@\/EL

Očekával jsem bláznivou komedii a tu jsem taky dostal. Skvěle se doplňující ústřední dvojka graduje téměř každou scénu až k absolutní absurdnosti. Už to že dva 40 letí mazánci bydlí stále s rodiči a k tomu se ještě od nich nechávají živit je dost přestřelené. Některé scény jsou zde opravdu vydařené a já jsem se u nich pořádně nasmál. ()

leonskennedy

Perfektní komedie kde má Will Ferrell důstojného kolegu a neleží celý film na jeho bedrech.Dva dospěláci s duší dětí a je to zábava. Hlavně první polovina filmu hlášky nesmysly a gegy jeden střídá druhý k tomu nešt'astní rodiče a Ferrellův příšernej bratr a jeho sexuchtivá a nešt'astná manželka. ()

Damnsinead

No, jednou nebo dvakrát jsem se zasmála. Ne že bych čekala vkusně natočenou komedii, ale tohle duo blbečků mě řádně znechutilo. Příště se podobným komediím radši obloukem vyhnu. ()

sepales

Tento film je zábavný od prvej minúty po poslednú. Naozaj by som si prial, aby takýchto komediálnych filmov tohto kalibru bolo viac. :) ()

Thalin odpad!

Will Ferell mi většinou v komediích nevadí. Ale tady fakt ne. Společně s Johnem C. tu vytvořil tak otravný, uřvaný a nesympatický duo nevyspělých debílků, že se vůbec divím, že jsem to zvládla dokoukat až do konce. Buď ve mě vytvářeli chuť někoho sejmout lopatou (nejlíp zrovna je) a nebo jen nasadit znechucený výraz. Nesnáším tohle uřvaný, přehnaný, sebestředný a dementní chování, které Američani považují za vtipný. Ne, hrozný. ()

motyka52

Úplně neškodná spotřební věc s pochopitelně debilním námětěm, který ústřední dvojici perfektně slouží jako odrazová plocha pro pár vtipných a absurdních situací. Párkrát se zasmějete (operní zpěv), párkrát budete trochu zhnuseni (olizování hovna), párkrát ty fóry jen tak proplují kolem vás (častěji než párkrát), pak to skončí (docela rychle) a vy to všechno zapomenete (ještě rychleji). ()

JohnyPine

Sice jsem z traileru čekal mnohem větší jízdu, i tak jsem ale nebyl zklamaný.Will Ferrell prostě umí rozesmát.Jeho úchylnej humor mám rád."What are you doing?" "I'm burying you" "But I'm alive" "Shut up, you are waking up the neighbours":-D ()

Vandislav

Může být film založený výhradně na přerostlých mrňatech vtipný a koukazelný? V tomto případě se to decela daří, nechybí i naprosto kouzelné scény (ovšem ani ty úplně trapnosté)...celkově koukatelný Jude Apatow production (poznáte pouze podle obhroublostí, často zbytečných) film. ()

Aceboris

Ak chcete vidiet svoje deti ked budu mat styridsat a budete ich mat stale na krku, pozrite si tento film. Ako aj v tomto veku dokaze priam pubertalne lomcovat s jedincom ziarlivost a ine pocity obaja stvarnili velmi ale velmi dobre. Niektore sceny boli genialne ine podpriemerne no vcelku by som ho hodnitil na slusnu komediu. ()