Polnočný vlak

• Česko Půlnoční vlak (viac)

Nejděsivější jízda vašeho života!
Newyorský fotograf se snaží dopadnout sériového vraha, který stále uniká před spravedlností. Jeho specialitou jsou brutální krvavé útoky v metru, po nichž záhadně mizí... Kdo to je a proč vraždí? (oficiálny text distribútora)

Catella

V hlavní roli superklaďas fotograf, kterej se snaží dělat superfotky v nočním metru. Jenže jako svou múzu si vybere řezníka, kterej "řeže na dvě směny". Přes den ve fabrice bourá hovězí a vepřový a po nocích dělá jatka z metra. Celý mi to bylo takový docela sympatický, sice jsem se bála jak kdyby měl řezník vyskočit z obrazovky a běhat mi i se sekyrkou po pokoji, ale i tak jsem byla moooc zvědavá, jak to všechno dopadne. Konec mě teda silně zklamal, ale film jako takovej mě bavil a děsil zároveň a i když ho vidět znovu nemám v plánu, tak jako celek to není špatný. ()

F2003F

Tvári sa to ako poriadny horor, ktorý naháňa strach budovaním atmosféry, hudbou a hlavne pôsobením Vinnie Jonesa, ale len tvári. Má strašne blbý scenár. Inak sa to dá aj celkom fajn užiť, žánrovo po každej stránke funguje. ()

vandamator

Velmi slušně natočená hororová gore záležitost, která třeba úplně nenadchne, ale dobře zabaví a atmosféra diváka udrží v napětí, což je u těchto filmů jeden z klíčových prvků. ()

Brenda.Ch

Surovina velkého kalibru a nesmírně mě zaujala ! Atmosféra celého filmu je kovově chladná a brutálně pragmatická. Je potřeba se hned od začátku na tuto vlnu naladit a člověk bez zaváhání dá celý film, aniž by řval hrůzou nebo se schovával za polštář. Ponurost a nezvratné směřování k zoufalému konci změny povolání hlavního hrdiny mě doslova fascinovalo. ()

veverysiak

Dosť naturalistický počin, ktorému sa nedá uprieť určitá úroveň kvality, lenže ako celok nepresvedčí, milovníci Coopera a krvavých steakov síce pokrochkajú, ale pre ostatných je to dosť málo, takže 40%. ()

smerfetka

Dala bych 5* - ale ten konec se mi nelíbil. Čekala jsem něco jiného jako vysvětlení proč jsou lidé ve vlaku zabíjeni... Ale na to, že nesnáším krváky a ve filmu spoustu krve - dávám 4*. Bylo to zajímavé a napínavé pokoukání! ()

Eddy178

Zacalo to ako dobry horor ale uz pocas filmu mi bolo jasne ze to nebude mat logiku ( jak to ze na to nikto nepride, kde mizne krv....) . A ten koniec to bola bodka. Uplna hovadina. 15 % ()

dextrush

Klady tohto filmu? Výkon Vinnieho Jonesa. Bol fajn, no tu hádam už nebolo čo pokaziť. Zápory? Všetko ostatné! Tento film je špatný už ako béčkovy film. Chabé spracovanie, hlúpe dialógy, lacné zombie efekty, nevídaná heroickosť hlavného hrdinu, ktorá rozčúli nejedného milovníka hororu. Rovnako tak záver. Ak bolo cieľom záveru odradiť diváka od zhliadnutia pokračovania, tak sa to tvorcom dokonale podarilo. ()

Tygr01

Dobře udělanej horor,hodil by se přesnější překlad názvu-půlnoční MASOVEJ vlak,protože maso to je od začátku do konce a Vinnie jones jako vraždící Forrest Gump je skvělej,zajímavý konec,Clive Barker se nezapře. ()

ujo_chmel odpad!

Otrasna nuda. Vacsinu nekrvavych scen som musel preskocit, lebo ma to priserne nudilo. Krvave sceny su pocitacove, trapne, nerealisticke a tiez nudne, ba nie su ani nechutne. Viac sa zabavim pri Happy Tree Friends. Dej je uplne hlupy a ani sekundu som sa nebal. Neoplati sa vidiet...absolutne nie. ()

croftak

Ze začátku jsem byl napnutý a líbilo se mi to, bohužel s každou uběhlou minutou se vytrácela kvalita, bizarní záběry a nelogičnost chování hlavních postav ubírá tomu to dílu body. Za zajímavý konec ***. ()

pavont

Toto mozem. Film s depresivnou atmosferou a skvelou ustrednou dvojicou. Vinniemu dali postavu bez dialogov co je len ku prospechu veci. A postava je mu sita ne telo. Cely film som sa bavil a koniec s priserkami bola ceresnicka na torte. Opat ma potesila Brooke Shields, ktora stale vyzera super. Horor ako ma byt. ()

stooper

Tohle ne...žádná psychologie postav, absolutně nelogické chování vedlejších hrdinů (hlavně snoubenka). Už vůbec se mi nelíbila ani stylizace kamery a efektů a scénář už vůbec ne (jak mohl hlavní hrdina v mrazírně na jatkách vědět, že se vrah zrovna v tu chvíli sehne, aby se podíval zda uvidí jeho nohy, atd.). Možná je to tím, že před tímto filmem jsem viděl LA přísně tajné, ale víc jak hvězdu si to nezaslouží. Usnout u filmu během mordování se mi ještě nikdy nepodařilo, až teď... ()

Martens14

Ne, není to béčkově roztomilé. Někdo to tu tak napsal. Je to šílené, hnusné, drsné a zvrhlé. Řekl bych i lidský hnus, ale je to horor takže by jsme se neměli divit, že něco takového se dá natočit. Možná si někdo řekne "normální drsnější horor". To ano, ale lidé na jatkách? Nic podobného jsem v životě ve filmu neviděl, a i přesto že je to tak zvrhlé, se musím režisérovi poklonit. Zasrané zrůdy.... ()

zekon odpad!

Nesnáším nelogičnost ve filmech a v horrorech obzvlášť. V metru je kamera pouze nad jedním schodištěm, lidi najednou nemají mobily, na ulicích je najednou prázdno. Stupidita provází celý nudný film a je ukončen nesmyslným trapným nicneříkajícím koncem. Kamera je slušná, zpomalované záběry ujdou, ale celkově je to tak na 12ti minutový klip. ()