Polnočný vlak

• Česko Půlnoční vlak (viac)

Nejděsivější jízda vašeho života!
Newyorský fotograf se snaží dopadnout sériového vraha, který stále uniká před spravedlností. Jeho specialitou jsou brutální krvavé útoky v metru, po nichž záhadně mizí... Kdo to je a proč vraždí? (oficiálny text distribútora)

Chicharron

Clive Barker na filmovém plátně... Cooper s Jonesem do filmu sedí jak prtel na nočník, kdo mě ale vyloženě vadil, to byla Leslie Bibb s jejím koňským xichtem... Film má správnou hororovou atmosféru, digitální gore scény a překvapivou pointu... ()

Hemp

Docela tísnivá a temná atmosféra, ale na mě až příliš brutální a zbytečný gore. Škoda toho konce, zrovna ten podle mě měli víc rozvést. Pro mě celkem průměrný horror. Chtělo to míň řezničiny a víc scifi a zombies. 65% ()

Zedus odpad!

Co tohle mělo být? Horor? Thriller? No něco nudnejšiho a nezaživného jsem opravdu ješte neviděl. A přiběh stále dokola jako u každého jiného ani ne "B"čkového ale minimalně "Z"koveho hororu. Myslim že Japonským režiserům by se měl zakázat točit hororový žánr, protože co oni dovedou vytvořit (znetvořit) tak to opravdu nezná hranic. Šel jsem do kina z vidinou skvělého vizualního hororu dle CSFD (hodnocení), ale bohužel jsem se zase spálil. ()

Rad0

Horor, Vinnie Jones, obrovské kladivo. Už tieto slová vyvolávajú zimomriavky. Primiešajte k tomu slušnú atmosféru a Kitamurove šialené nápady, ako napr. vypadávajúce oči a máte výborný horor, ktorý kazí len divný WTF záver a mizerné digitálne triky. ()

Pattrick

Čekám na zajímavej konec a vyleze taková sorry ale píč*vina? Zajímavá atmosféra, plná domněnek, které mě ale pak začaly vytáče, protože někdy to bylo fakt divně nereálné, jako kdyby vařili nakonci z vody a prostě to tam dosadili, aby se jako neřeklo. No, takže fakt jenom za tu kameru v metru a místy napínavost a vystříklé oko ()

multi.V

I když jsem nečekal že se na konci objeví nějaké stvůry které se již několik desítek let musí živit lidským masem, stejně mě to jako film nadchlo. Neuvěřitelné množství brutality spojené se zpomalenými pohyby a vy vidíte pomalu vyletát oko z hlavy, muže který dostal zásah řeznickou palicí. Paráda. ()

dogzila

Skutočne kvalitne natočený snímok, zábery neboli smiešne ako pri iných mäsovomlynčekových hororoch. Ten koniec zobral 1* myslím, že sa dal vymyslieť aj originálnejší motív (pokus prilákať aj sci-fi komunitu :). Zopár nudných kapsičiek sa dá zniesť. Čo sa týka hercov V.Jones bol proste skvelý, bezvýhradne temný a zlý. ()

zippo8

tento snimok je velmi zaujimavy a zaroven dobry. malo znamy reziser Ryuhei Kitamura stvoril zabijaka vo vlaku velmi pekne. je to podareny horor. urcite ak ste milacikovia hororov tak si tento snimok pozrite. ja davam za 4 hviezdicky... ()

P/\/EL

jasně..Clive Barker...bezva..líbilo by se mi to víc bez nadpřirozena a pekelnýho spiknutí: pak by to byl super blowup thriller-horror. Do poloviny filmu se to takový zdálo. Jinak to má atmosféru, jen je tam celá řada fakt velkejch nelogičností...efektních hloupostí...+ ještě občas docela laciné vizuální efekty a střih.. škoda... ()

bobbanek

První část filmu super. Dobrá hudba, hodně slušná atmosféra..čekal jsem fajn film..Zhruba po 35 minutách jsem byl vyveden z omylu. Druhá polovina filmu sklouzává do odpadu, jaký jsem už dlouho neviděl. Děj postupně strácí jakoukoliv logiku. Mohl to být kvalitní thiller, tvůrci ale měli jiný názor a při snaze udělat z něj horor, docílili jediného výsledku - bezhlavé slátaniny se stupidním koncem. Nikdy víc.. ** hvězdičky dávám za dobrý začátek ()

swisto

Po dosť nechutnom traileri som sa na tento film tešil,že zas potečie krv z telky.Ale ostal som sklamaný.Vinnie ako záporák veľmi dobrý a stretnúť ho by sa mi nechcelo.Vraždy dosť o ničom a hociktorý teen slasher má vraždy viac zmáknuté.Veľmi lacné efekty,pri ktorých by sa mal človek báť tak sa nakoniec zasmeje ako to bolo amatérsky spravené.A vyvrcholenie a objasnenie deja mi prišlo priam stupídné. Ale som rád,že bývam v meste,kde nie je metro,lebo takýchto bláznov behá po svete určite viac.55% ()

vojtik.sup

Půlnoční vlak je skutečně extrémně drsný horor a málo kdo ho zvládne. Vraždící šílenec v metru... wow, to je něco! Ale možná by to chtělo trochu ubrat od řezání těla na kusy, strhávání nehtů, stahování z kůže, demolování vnitřností a tak ;). Slyšel jsem o filmu jako o absoloutním masakru, což jsem si nedokázal představit. Skutečně - byl to absolutní masakr. Nemůžu ale příliš pochválit takovou tu filmovou komisi, co určuje přístupnost filmu: děsivý noční vlak, jedno "vypadnutí" oka (jak už jsem říkal, masakr, čtete správně), asi padesát absolutních rozmlácení živých děl, vytrhávání orgánů z těla, pravděpodobně "vyuzená" mrtvá těla vysící na věšácích, sloupávání nechtů, řezání těl na kusy, krev po celém voze a jedna ostrá sexuální scéna... a to všechno od 15 roku!!! Všechny takovéto filmy jsou od 18ti a to je pořád slabé. Když je od 18ti SAW: HRA O PŘEŽITÍ a všechny jeho pokračování, tak tohle může být taky, ne? Věřte, že nedoporučuju pro slabé povahy. Tohle je fakt maso a ani Dům voskových figurín se tomu svojí brutalitou a atmosférou. Bude vám z toho zle, nechtěl bych se na to dívat v noci a lituju toho, kdo se na to v noci díval. Nic takového jsem ještě neviděl a to mi můžete věřit, že já toho viděl moc. ()

kohout08

Ze začátku jsem se docela bavil, byl to docela zajímavý. Ale ten konec si mohli odpustit naprosto mi to zkazilo dojem z celého filmu! ()

Deivulak

Vinnie Jones je frajer o tom žadná , atmosfěra taky dobrá, ale ten konec to bylo co proboha? Co byly zač ti skřeti nebo co to bylo?:DChtěl sem dát 4* nebýt konce. ()

LENORKA20

Bradley Cooper je jeden z mých oblíbených herců,ale zde mi prostě nesedl....Hodí se spíše do romancí a i do akčních filmů jako například A-team...Tam skvěle zapadl...Ale tento film prostě ne.Možná je to tím,že je to úžasný herec a tento film je,když to řeknu slušně,DIVNÝ...Ehm,navíc jsou tam velké nejasnosti...Mně osobně třeba hrozně zajímalo,co to měl ten "řezník" za výrůstky na těle...Jak si je odřezával a vkládal do sklenice....Myslela jsem si,že to bude během příběhu objasněno,ale nebylo...Ale velká pozitiva tohoto filmu jsou,a to je důvod,proč jsem nedala odpad,jednak určitě efekty-velice slušné a opravdově vypadající krvavé scénky,ze kterých jsem byla opravdu nadšená,dokonce i šokující závěr-teď už vím,proč film spadá i do Fantasy-,a v neposlední řadě úžasný Bradley Cooper...Ale pane Ryuhei Kitamuro-samozřejmě bez urážky-prosím už se do podobných akcí nepouštějte. ()

jarod13

Vyníkající film skvělý spád a děj, vyníkající námět a samozřejmě velice syrové triky......jen mě trochu zklamal konec....bylo to moc přitažené za vlasy.... ()

Zemos

Prvních 80 minut zajímavej , celkem brutální ,,horor´´ ,poslední minuty filmu aspoň pro mě zklamání. Čekal jsem běžnej americkej konec kde hlavní postava zabije vraha a toť vše , kterej bych v tomto filmu uvítal více.. ()

Mable

Na začátku jsem byla nadšená, ty záběry byly úžasné, drsné a krvavé. Bohužel jsem zklamaná ze zápletky, napadlo mě to asi v polovině filmu a řekla jsem si jen to ne a ono ano...jinak skvělý nápad. ()

panter666 odpad!

Mám rád horory, jsem velký fanda, ale tohle? Digitální krev, první velký problém, jediná vražda nevypadala ani trochu reálně. Konec? Co to sakra bylo? Nenasytný potvory, kdesi hluboko v metru? Viděl jsem pravděpodobně stovky hororů, ale tohle je na hranici B a C filmu. Jediný plus Vinnie Jones coby řezník, ale i tak to nemůžu ohodnotit jinak než odpad..... ()