Čtyři muži a dvě striptérky se vracejí z mládenecké party v New Yorku a vstupují do stanice podzemní dráhy, která je již od sedmdesátých let uzavřená. V těchto uzavřených prostorách jsou svědky brutální vraždy dopravního policisty třemi neznámými útočníky a nyní jsou nuceni bojovat o své vlastní životy. Děj filmu se odehrává v reálném čase a čerpá z filmů Johna Carpentera a filmů jako je např. DELIVERANCE. (TomikZlesa)

intro

Čekal sem nějakou blbost, ale nakonec musím říct, že se mi Stag Night celkem líbil. Prostředí metra je vynikající a dává filmu tu správnou atmosféru. Jediný problém sem trošku viděl v hercích. Ti dobří (oběti) vypadaj jak z nějakého teen. seriálku. No jo , ale to je problém snad všech amerických filmů, takže na to si musím asi zvyknout. ()

helraiser

Lehce podprůměrnej až průměrnej slasher, který moc nepotěší, ale na druhou stranu ani moc nezklame. No prostě další vybíjená v řadě. Jo a mimochodem ti vraždící bezdomovci nebo co to bylo za pakáž byli dost ubohý, radši jednoho zabijáka, ale pořádnýho než bandu trapnejch a nezajimavejch troubů, což je bohužel tento příklad. Koukat se na to, ale dalo, ale žádnej hororovej orgazmus se pochopitelně nekonal. ()

Bloody13

Stag Night chutná jako stokrát převařená voda. Hnusně. Film bez jedinýho nápadu, překvapení, nebo alespoň vtipnýho pomrknutí na diváka, když už takhle učebnicově opisuje od moderního slasheru. A jak známo, ten je docela zabitý. Jedna scénáristická blbost střídá druhou, hrdinům je nemožný fandit, a těžko lze pochopit i přebytečnou účast vycházející mlátičky Scotta Adkinse. A z hluboké letargie nevytrhne ani ta pěkně rozmáčknutá hlava. Zmínit si tak zaslouží snad jenom ti dredatí bezdomovci, co svojí vizáží připomenou Roba Zombieho, ti vypadali opravdu kulturně. ()

Hadža

"Kazdy rok se v New Yorku eviduje asi 10 000 ztracenych lidi,dospeli lide nejsou nikdy hledani" No,pokud se tam ztraci vzdy takova parta blbu,tak to nejspis ani nebude skoda!V temnych zakoutich metra zije skupinka neandrtalskych hipiku,uprostred chovne stanic bojovych psu.Jelikoz metro moc potravou pro psy neoplyva,jsou nuceni zdejsi chovatele krmit sve milacky masem,prave onech ztracencu.Nebylo by to az tak zle,nebyt spatnych hercu,debilnich dialogu a nejhorsiho zla moderniho horroru -zase ta dementni trhava kamera!!! ()

eraserhead666

Špinaví a smradlaví burani přeneseni do velkoměsta. A kde jinde je schovat, než v metru. Nic nového, ale docela to šlo. Docela to odsýpalo, nějak moc to nenudilo, mělo to dobrou hudbu a Kip Pardue mě baví. Takhle by asi dneska vypadal remake C. H. U. D. :-). Podobných příběhů jsem viděl snad již tucet, teď již tedy tucet plus jeden. A přežil jsem to. Když u toho nebudete přemýšlet a snažit se hledat všechny možné nelogičnosti a chyby, tak to přežijete i vy. Kdo je nejzmiňovanější hvězda tohohle filmu, Scott Adkins, vůbec netuším. Možná mě to ušetřilo zklamání. 2,5* ()