Divácky megaúspešné ťaženie zvieratiek z newyorskej ZOO - tučniakov, kráľa lemurov Juliana a hlavne kvarteta zvieratiek Alexa, Martyho, Melmana a Glorie sa vracia v skvelom animovanom filme plnom situačnej komiky, ktorá je mimoriadne príťažlivá pre všetky vekove kategórie divákov. Partia zvieratiek sa chce tentokrát vrátiť z Madagaskaru späť do svojej ZOO pomocou havarovaného lietadla. Nikto ale netuší, že lietadlo havaruje druhý krát a to v Afrike... (TV Markíza)

shinlove

Já vím, že kvůli prachům se chodí v Hollywoodu daleko, vymýšlejí se zápletky a pokračování všeho možného, ale většinou je to ku škodě věci... 3* ()

Potjoc

Viděl jsem to poprvé v kině v dětské léčebně v Janských lázních. A jediné co si pamatuji. je ta bitka s babčou a lvem. To bylo na mě příliš drsné až jsem si zakrýval oči. Ten způsob bití se mi na dětský film nelíbí a od té tento film zatracuji ()

Werrona

Tohle nebavilo ani tehdy čtyřletýho syna v kině. Plus ta babka je zbytečně agresivní, na to, že to je pro děti. Chybí tomu poezie, nápad, humor všechno... ()

zanvalzans

Rozmýšlal som aj nad horším hodnotením.Nechal som sa ovplyvniť genialitou tučniakov a šimpanzov.Ostatné zvieratá sa mi zdali byť priteplené.Alex bol trápny a žirafiak Melman bol asi neustále na práškoch. ()

soukyd33

Tučňáci jsou opět super, a opět mají ty své šílené nápady. 😀 Humor je skoro všude. Ujeté scény, které jinde neuvidíte. Soundtrack: Já tak rád trsám... 😀 Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

edua

Není moc filmů, kde by druhý díl byl lepší a nebo alespoň minimálně stejný jako jeho první díl. V tomto případě tomu ale tak je. Film neuvěřitelně rychle uteče. Je vtipný, alespoň já jsem se bavil po celou dobu a celé kino společně se mnou. Tučnáci jako zaměstnatelé a opičáci jako odboráři rulezz! ()

nightowl

Já sem na tenhle film šel skoro s donucení a musím říct, že to uteklo docela rychle. Dokonce sem se i mnohokrát pousmál, ale i tak bych to vidét podruhý nechtěl a protože nemám moc rád prvoplánový humor a "vtipný" hlášky všeho druhu, tak 3 hvězdy dát nemohu. ()

Auris

Úplně super film:-) Smála jsem se skoro od začátku do konce. Všem co mají rádi animované filmy a vtip doporučuji... ()

Jiesaj

Příběh dvojky je jako složení příběhů už dřívějších animáků. Nic nového, originálního, takže se vcelku dostavilo zklamání :( Jestě, že to zde zachraňují výborní tučňáci. ()

Dodkes

Pekná grafika, ktorá už dnes tak nenadchne, dobrá hudba, pár krát záblesk humoru, ale príbeh ako taký totálna nuda. Zvieratká sú síce roztomilé, ale nezáživné, jedno klišé strieda druhé a človek má pocit, že tie 'vtípky' už niekde počul aspoň 100x. A to že sa nejaký animovaný polygón niekde udrie alebo niekam spadne mi vtipné nepríde. Aj keď si viem predstaviť, že pre deti to môže byť pekná rozprávka. Pohodlie multikina po ťažkom pracovnom dni urobilo svoje a asi na pol hodinu som zaspal. A ak by sa tie deti okolo tak nahlas nesmiali prespal by som to asi celé. 35%. ()

B.B.Blue

Druhý díl je opět super až na Superbabičku, která sráží celkový hodnocení filmu se stejnou silou jako Lva Alexe při pěstnim souboji. Nebejt jí a dalších až moc vyhrocených scén, tak dávám plný počet. Hlášky krále Jelimána a jeho pobočníka mě opět dostaly a až na pár nedomyšleností byl i příběh poměrně obstojný. Celkově ale kralují opět tučňáci. Krádež auta neměla chybu! Rozhodně to splnilo má očekávání. ()

Boban_23

*** 1/2 Viděl jsem to v češtině, o to jsou možná horší tučnáci opri minule. Ale nasmát jsem se nasmál oproti jedničce o krapet víc ()

m-Jan

Příběhová linie neuvěřitelně slabá. U jedničky jsem žasl nad tím co všechno se dá vytřískat z originálního dabingu u animovaného filmu. Samozřejmě patos bude vždycky ale takhle skvěle pubescentní film jsem snad do té doby neviděl. Což o to? Bylo to i tady.... ale na hlavní místo byl postaven příběh který je míň působivý než ten první. A babka? No nemam slov. Nejlepší scény: Přílet, vyznání Melmana a závěrečný tanec Alexe i s hudbou wauuuu ()

Boobes

Kdyby tam nebylo dvou supr hlášek ze kterých si pamatuju jenom "POŠLI OVAR" tak by tento film dostal asi jenom 2* ale ta hláška stojí za 1* :D ()