Divácky megaúspešné ťaženie zvieratiek z newyorskej ZOO - tučniakov, kráľa lemurov Juliana a hlavne kvarteta zvieratiek Alexa, Martyho, Melmana a Glorie sa vracia v skvelom animovanom filme plnom situačnej komiky, ktorá je mimoriadne príťažlivá pre všetky vekove kategórie divákov. Partia zvieratiek sa chce tentokrát vrátiť z Madagaskaru späť do svojej ZOO pomocou havarovaného lietadla. Nikto ale netuší, že lietadlo havaruje druhý krát a to v Afrike... (TV Markíza)

unclejack

Tučniaci samozrejme fajn , tentoraz zabodovali aj opice , ale sentimentálny príbeh návratu do Afriky síce nie je krokom späť , no nie je ani nijak záživný. Slúži na posilnenie priateľstva medzi Alexom a Martym , medzi Gloriou a Melmanom , ale inak Madagaskar 2 ujde. ()

Scaevola

Prostředí se sice tochu změnilo a přibyly nějaké ty rodinné trable, ale výsledek je v podstatě stejný jako u prvního dílu. Kdyby nebylo tučňáků a opičích proletářů, tak nevím, nevím... ()

DansteR

Toho kdo přišel s nápadem Madagaskaru bych pozval na panáka a toho koho napadlo pokračování tak i na celou flašku :-D...ještě vtipnější, zajímavější a ulítlejší než jednička. Jelimán a tučňáci jsou nepřekonatelní, Alex a spol. taky válí a lev Elvis je vážně k popukání :-) 70% ()

Tsuki003

Pořád je to pěkné a sranda, když si člověk odmyslí to ječení a nešťastné pády. Tu ubohou starou babku si ale mohli nechat. Taky ubylo tučňáků a lemurů, což je pro mě mínus. Čeho si ale cením je, že i přes lví prostředí se nikdo nepokoušel neúspěšně napodobovat Lvího Krále (čemuž bych se dneska ani moc nedivila) a šlo si to vlastní cestou. Kdyby to šlo, dala bych tři a půl, ale na čtyři to asi nevidím. ()

LencaN

O pár tlustých chlupů horší než jednička a další zbytečné pokračování úspěšného filmu se snahou vytřískat z toho prachy, což z toho čpí na míle daleko. Ale i kdybych neporovnávala, tak se jedná jen o lepší průměr. Zvířátka se dostávají do země, kde mají kořeny a objevují její taje a starosti spojené se životem v africké divočině. Pár dobrých vtípků se našlo, ale už to nebylo tak úderné jako jednička. ()

PanPyzamo

Madagaskar 2 je pokračování animované komedie Madagaskar a povedlo se. Je ještě lepší než předešlý díl a může za to hlavně příběh, který hraje větší roli oproti předešlému dílu. Komedie je zde též opět vynikající, ovšem na co předešlý díl zapomínal, je příběh, který je zde lepší. Celkově se jedná o dobrý film a za mě inejlepší díl ze série. Doporučuji. 7,5/10 ()

Jardys88

Nemůžu říct, že by mě toto pokračování nějak nebesky nadchlo ale hodnotil bych jej jako důstojný soupeř pro jedničku. Líbí se mi, že zase dokáže oslovit jak děti, teenagery a dospělé. Možná dvojka byla až moc "uletěná" ale vcelku dobře jsem se u filmu bavil a příjemně zasmál...Jen bohužel jsem čekal přeci jenom něco víc.... ()

Jirka1111

Bohužel... jednička je (alespoň pro mne) naprosto výborná. Dvojku nezachrání ani tučňáci, ani má snad nejoblíbenější skladba (Boston - More Than Feeling). ()

QuarkCZ

3.5 hvězdičky a pouze v originální verzi. Sem tam jsem se opravdu zasmál, hlavně tučňáci opravdu nemají chybu. Animace sice nedosahuje kvalit nových Pixarovských filmů, ale pro pobavení a nenáročné odreagování je to super film. ()

oceanic6

Tak som nakoniec veľmi príjemne prekvapený! Madagaskar 2 je totiž lepší ako prvý diel a to som naozaj nečakal. Hlavný rozdiel medzi jednotkou a dvojkou je ten,že dvojka ponúka aj príbeh,ktorý v prvom dieli úplne chýbal. Aj samotné gagy sú podarenejšie, niektoré dvojzmyselné si dokonca viac užijú dospelí. Ja osobne by som pochválil hlavne tučniakov, naštvanú starú pani - a čo nerobím veľmi často - vynikajúci slovenský dabing! Pozitívne prekvapenie =) ()

fErnesto

Podle mého je dvojka velice dobře srovnatelná s prvním dílem. Jen doporučuji, pustit si film v originálním znění, český dabing není nic moc. Jinak dobrá zábava pro celou rodinu. "A co děláte, když jste nemocné? Prostě si zalezem do jámy smrti a tam umřem" :D ()

gogacs

Je tam pár skvelých momentov o ktoré sa postarajú šialená babka z new yorku a tučniaci, ale inak len podívaná pre deti.. ()

mikul

Plný nadšení a očekávání před filmem, spokojený a nezklamaný po filmu. Ze začátku se madagaskar tváří, že v něm neuvidíme nic nového, a dopadne to podobně jako doba ledová 2...ikdyž i ten začátek mě bavil. Ale po tom se z toho prostě vyklubal madagaskar ze vším všudy. Nesmím zapomenout napsat, že soundtrack je exkluzivní. Možná mně trochu vadilo, že postavi nebyli spolu a stříhalo se to po pěti minutách- 5 minut Glorča, 5 Alex atd....nevím, jak se v tom děcka orientovali..:-). Nutno dodat, že kdyby tam nebyla moje oblíbenkyně babička a 007 tučňáci, tak jdu o nějaké to procento dolů. 80%... ()

blamus

Mne sa viac páčila jednotka... Mám pocit že aj deti čakali viac od pokračovania, ale veď to poznáme... Pre mňa najlepšia scéna: opičie odbory, zrejme pre deti veľmi zrozumiteľná nebola. ()