Hry bez hranic

(relácia)
  • Francúzsko Jeux sans frontieres (viac)
Súťažný / Rodinný / Športový
Francúzsko / Československo / Holandsko / Veľká Británia / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španielsko / Belgicko / Švajčiarsko / Západné Nemecko / Taliansko / Grécko / Juhoslávia / San Maríno / Tunisko / Lichtenštajnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiálny text distribútora)

Vämpiriüs

Naprosto geniální pořad, který ani po těch letech neomrzí stejně jako Pevnost Boyard. Škoda, že v dnešní době aby člověk hodně hledal alespoň některý z dílů. ()

Minnie85

Hry bez hranic jsem hltala už jako dítě, kdy jsem zarytě fandila čechům, většinou v oranžové barvě. Dodnes mi to přijde jako jedna z nejlepších soutěží ()

LadyD

Ou jou, tak tohle mě hafo bavilo :D ... nepropásla jsem jediný díl, vždycky jsem byla přilepená k televizi :) mohly by to zase jednou zopáknout, klidně bych to zkoukla znovu .. ()

knihovna odpad!

Takové mírumilovné pokračování oblíbených her mezi Evropskými národy jako například stoletá válka, třicetiletá válka, Prusko-rakouská válka, Napoleonské války, První světová, Druhá světová a mnohé jiné, které a často neprávem, žádné jméno nedostaly. Tohle sice nikoho nestálo život, ale chujovina to byla přeukrutná. Zdejší vysoké hodnocení beru jako nostalgii a ztrátu paměti, neboť to většina hodnotitelů viděla v době, kdy ještě věřili na čápa a Ježíška. Mě to sířilo už od prvního shlédnutí, pravda v tu dobu už jsem tušil, že souložit s čápem je pitomost, když po světě běhá tolik krásnejch holek a Ježíšek mi už byl taky podezřelej. Za mě čistokrevný odpad. ()

M.M.i.k

Hry bez hranic jsou krásnou vzpomínkou na mé dětství. Pravidelně jsem je sledovala a užívala si těch vtipných soutěží i kostýmů .Pokaždé jsem od televize odcházela rozesmátá a s dobrou náladou,škoda že už to nikde nedávají. ()

pasqviL

Atonsjon.......... Ve .:::::: pííísk . Nebo jak se to píše, ale stejně chcí říct že tohle je srdcovka na které jsem vyrostl. ()

pavliCZECH

To bylo úplně nejvíc. Jako malý kluk jsem se vždycky těšil na večer, kdy to televize vysílala. Byl to takový první impuls, že jsme konečně v Evropě... A San Marino vždycky dostalo na prdel... ;-) ()

MartyMcFly89

No, trochu bych upravil datum vydání a text o Českém týmu. Tak třeba u nás se vysílaly jen díly natočené po devadesátém a s naším týmem, který také byl pouze po 90. Ale což, na tuhle soutěž mám dobré vzpomínky. Patří mezi mou soutěžní svatou trojici (Boyard, Takešiho, Hry bez) ()

gotham

To je panečku soutěž !!! Tohle mi na obrazovkách opravdu schází, bylo to vtipné, vkusné a skvěle jsme si u toho zafandili. Lepší než všechny ty Superstar, reality show a podobný voloviny co teď letí. 90% ()

walkingdead

OK, v dětství jsem to hodně žral, tak podle toho hodnotím. Reprízám jsem se dlouho úspěšně vyhýbal, teď jsem viděl náhodou jeden díl a vydržel jsem sotva půlku... dnešní doba už je trochu jinde a pokusy o obnovení téhle "show" asi nemají valnou šanci uspět. ()

Wyorax

"Mami, přepni to, dávaj Hry bez hranic:" A čučela celá familie a fandila našemu týmu... Tenhle pořad jsem jako malý miloval a mam ho rád do dneška. Kam se hrabou nějaký xfaktory nebo vyvolení.... ()

Madhuri

To byla dobrá blbost :D Jedno léto se to celé na ČT reprízovalo a já koukala snad na každý díl. Fakt ale je že mě asi více bavily ty zimní na té sjezdovce než ty co se pak pořádaly v jednotlivých městech, ale všechny byly super. Společně s rovněž nepřekonatelným Takeshiho hradem matky všech bláznivých soutěží co pak přišly... ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu

08.02.2007

Frank Darabont ještě nedokončil svůj nejnovější projekt a už se rozpovídal o svých budoucích plánech. V nynějších dnech pokračují přípravy na jeho další film The Mist, který vychází z novely mistra… (viac)