Hry bez hranic

(relácia)
  • Francúzsko Jeux sans frontieres (viac)
Súťažný / Rodinný / Športový
Francúzsko / Československo / Holandsko / Veľká Británia / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španielsko / Belgicko / Švajčiarsko / Západné Nemecko / Taliansko / Grécko / Juhoslávia / San Maríno / Tunisko / Lichtenštajnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiálny text distribútora)

papaguy

Jedna z mála soutěží, kde si dospělí hrají jako děti a diváci v křeslech to akceptují a předou jako kočky. Entuziasmus Adamcové působil příjemně - vypadalo to, že má soutěž a lidi kolem ráda... Zjevně jí formát soutěže sedl. Když byla hostitelskou zemí H.B.H. ČR, dost jsem to prožíval a přišlo mi škoda, že naši tvůrci nevyvinuli takovou kreativitu, jako některé jiné země. Alespoň jsem měl ten pocit. Ale možná svou roli sehrál i rozpočet, který byl asi menší, než měly bohatší země. Docela mě mrzelo, když toto roztomilé bláznivé klání skončilo a H.B.H. přestali vysílat. ()

P. J. D.

Takový stařičký rádoby předchůdce Wipeout v mezinárodní sféře, který je podstatně bohatší a zajímavější, než ty obdobné moderní sportovní pořady, kde jde především o prachy a ne o zábavu, jako tady, kde je to patrné z každého druhého záběru, neboť účinkující si to vyloženě užívají a berou to spíš jako zpestření svého času. Je to vcelku pěkná podívaná, zaujme a dokonce i něco nabídne, ale sledovat každý díl, který se svou strukturou podobá docela obdobně zase není kdejaká výhra. Za mne 4/5. ()

AxelWers

Súťaž viacerých krajín, kde sa vyžaduje šikovnosť, fyzická zdatnosť a schopnosť používať um. Protagonisti často musia bojovať s nekvalitnými rekvizitami a nie raz aj sami so sebou, vďaka čomu súťaž bola celkom zábavná. Za komunistov som to rád pozerával. ()

Razzor_82

„Attention!" Prožil jsem nejedny velké prázdniny s touhle výbornou sportovní soutěží.  Nápadité hry a skvělé kostýmy. Medailonky krásných evropských měst. 8/10 ()

Agarwaen

Nebudu to popírat - svýho času jsem to sledoval jako každý druhý.. Ale taky mi to moc dlouho nevydrželo, a když t před několika lety opakovali, trochu jsem se zastyděl..Ale ty tři hvězdičky si to zaslouží.. ()

Sosak

Nejzábavnější a přitom co do pravidel nejjednodušší televizní soutěž, jakou jsem kdy viděl. Každý díl byl nečím zajímavý a celé to působilo nadmíru oddychově. Přitom jste ale mohli i divoce fandit, protože podobně jako u sportu i zde se soutěžilo mezinárodně. ()

Zuchy

Jako malej kluk jsem to sledoval hrozně rád. Dokonce když jsem pak byl na táboře tak hudba na nástup byla znělka z Her bez hranic. Nedá se jim nic vytknout:-) ()

Design

Superní soutěž. Škoda že požady tohoto typu vymizely z TV. Vždy sem fandil našim a byla to někdy opravdu sranda.. ale až ty díly pozdějších etap. Ze začátku to byly slabší soutěže ale pak to byla fakt prča :-) ()

haWranka

Něco naprosto úžasnýho! Když v létě běžela repríza, nenechala jsem si utéct jediný díl. Už jako malou mě fascinovaly kostýmy (absolutně ulítlý), soutěže (ještě ulítlejší), minimedailonky a historie měst. Navíc to kolikrát bylo napínavější jak olympiáda! ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu

08.02.2007

Frank Darabont ještě nedokončil svůj nejnovější projekt a už se rozpovídal o svých budoucích plánech. V nynějších dnech pokračují přípravy na jeho další film The Mist, který vychází z novely mistra… (viac)