Hry bez hranic

(relácia)
  • Francúzsko Jeux sans frontieres (viac)
Súťažný / Rodinný / Športový
Francúzsko / Československo / Holandsko / Veľká Británia / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španielsko / Belgicko / Švajčiarsko / Západné Nemecko / Taliansko / Grécko / Juhoslávia / San Maríno / Tunisko / Lichtenštajnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiálny text distribútora)

cmman

Klasika, jako malé dítě jsem to hodně žral, úvodní znělka a moderátorka Martina Adamcová. I zde zazněly určité (alespoň pro mne) nezapomenutelné hlášky od soutěžících :-) ()

Liya

Jejej, Hry bez hranic - uzasna zabava meho detstvi. Nevynechali jsme jediny dil. Vzdy to bylo napeti, legrace, pekna podivana... no proste super soutez! Dnesni priblble souteze se Hram nemuzou ani po kotniky rovnat. Kez by je ozivili a my zase uslyseli ono Denisovo "Attention - tre!" :)) ()

1DRAGON1

Dokonalá klasika období mého dospívání, revoluční projekt, který sklidil velký ohlas. Škoda že hry ČT u nás přestala kvůli vysokým cenám práv vysílat. Chtělo by to reprízu a zavzpomínat, co? ()

Fixa

Tak tohle nelze ohodnotit jinak, než nostalgicky. Celá rodina jsme fandili našim, když ve stupidních úborech poskakovali přes podivné překážky. Byli jsme zvědaví, z jakého českého města soutěžící pocházejí. Tuším, že i místa se měnila a hlavně kulisy a nové nápady, každý díl. Bylo to velkolepé a hlavně přátelské. Nepamatuji si z dětství jiný pořad, na který jsme se pravidelně sbíhali u televize úplně všichni, když začala znělka :-) http://www.youtube.com/watch?v=vJGkmfFuGZs&feature=related ()

Thorian

Kde jinde uvidíte soutěžící převlečené za jablíčka, jejich soupeře za housenky, a Martinu Adamcovou, která se rozčiluje, že "Francouzi znásilňují naše krásná česká jablíčka!" nebo vzdychá směrem k italskému moderátorovi "Étore, já tě zbožňuji!"? Poklona Československé a posléze i České televizi za jejich odvahu zúčastnit se takového projektu a zároveň velký dík ČT za reprízování této perly mezi televizními soutěžemi. ()

montrose

Doma jsme to všichni velmi rádi sledovali a vrcholem byla účast Her bez hranic u nás v Hradci na Všesportovním stadionu, kde se potom půl roku nedal hrát fotbal (paradoxně to našim borcům pomohlo) :-) Oproti těm dnešním rádoby soutěžím typu Wipeout apod. byly Hry bez hranic vrcholem zábavy. ()

wiercza

Jeden z mála pořadů, který pravidelně sledovala celá rodina. Na každý díl jsem se hrozně těšila. Nápaditě zpracované jednotlivé soutěže, inteligentní zábava, soupeření jednotlivých zemí Evropy, plus kapka zeměpisu k tomu. A hlavně nekomerčnost!!! Žádné posílání hlasů ve formách sms a dalších nesmyslů!!! Taky bych si zasoutěžila. ()

Kolog

Zábavná, skvělá, bezchybná mezinárodní sportovní soutěž, ve které soutěžila města (o kterých jste se něco mohli dozvědět v medailoncích před každou soutěží) v disciplínách, které jsem si chtěl vyzkoušet:) Vše je odstartováno nezapomenutelnou znělkou:) ()

Fun-Tomas

Naprosto banální základ, který ale podobně jako většina jednoduchých věcí 100% zafungoval. Pro mě jedna z klasik televizní zábavy, která by měla rozhodně potenciál i v dnešní době. ()

Ospalek

Pár repríz viděno o prázdninách u babičky... A bylo to neuvěřitelné. Skvělé prostředí + moderátoři a nádherný "souboj národů"... Tady to jinak než za 5* nejde. ()

RADX1

Rád jsem se koukal a krom zábavy se mi líbilo cítit, že i Česko patřilo do onoho "světového výběru". Poznámka: Ani jsem nevěděl, že ten seriál je tak starý. ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu

08.02.2007

Frank Darabont ještě nedokončil svůj nejnovější projekt a už se rozpovídal o svých budoucích plánech. V nynějších dnech pokračují přípravy na jeho další film The Mist, který vychází z novely mistra… (viac)