Hrdinovia

Z nakrúcania 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

BS

První série byla hrozná bomba, od druhé to šlo tak dolu vodou, že to snad ani není možný a třetí už to s bratránky sestřenek tatínků vážně začali přehánět. Z pěti na tři ()

Zdeňka

Jeden z nejzajímavějších seriálů současnosti. Senzačně scénáristy propracovaný, každý konec napínavý, takže i když se vám na obrazovce objeví : TO BE CONTINUED... v hlavě už se honí myšlenky jak to vlastně bude dál. ()

T-pack

Velice chytlavý seriál. Superhrdinové všude, ale nejsou vidět. A nechtějí. První volume skvělý, druhý a hlavně třetí dost pokulhávají, ale čtvrtý se zase rozjede, uvidíme dál... A hele! Díky za Hira a hlavně Sylara! ()

drederik

Kdybych dával hodnocení jen po 1.serii, asi bych se dlouho nerozmýšlel a dal rovnou 5*. Ale druhá serie, evidentně poznamenaná stávkou scénaristů, mé hodnocení znatelně sráží. Uvidíme jak se na to budu dívat po 3. sérii. ()

Monoxid

U tohohle seriálu jsem dokázala strávit spousty hodin v kuse. Škoda, u pozdějších dílů mě to přešlo. Už absolutně přestaly být originální (pokud vůbec někdy originální byly ;-). Nenašla jsem v sobě ani chuť dokoukat třetí sérii. Když zahynul, přežil, nebo přešel na dobrou/špatnou stranu nějaký další 'hrdina', ani to se mnou nehlo. Tak to bylo trapný. Ale 1. série byla pro mě jedním z nejlepších seriálových zážitků, tak se můj mozek snaží na ty ostatní zapomenout... ()

anli

Seriál balancující na hranici akčního sci-fi dramatu a X-Menů a balancující věru skvěle!!!Vynikající námět Tima Kringa,perfektně napsané postavy,strhující děj a opravdu nepředvídatelný vývoj událostí,včetně cestování časem z tohohle seriálu dělá jeden z nejlepších kousků poslední doby a stále si udržuje vysoký standard i ve čtvrté séri(jasně,první série byla opravdu geniální a nej...),což opravdu zaslouží obdiv.Jistě,pro někoho to bude místy překombinované,ale"Hrdinové"vyžadují plnou pozornost a navíc je to u tohohle žánru velmi žádoucí,ne?A navíc je divák napnutý až do poslední chvíle.Parádní jízda se vším všudy a k tomu opravdu nádherná Hayden Panettiere a skvěle tajemná Ali Larter .Pro fanoušky žánru jasná volba a povinnost,pro ostatni vlastně také.Osobně se mi navíc líbí dilema hrdina-padouch a otázka kdo je vlastně kdo,neb se tu občas hrdina chová jeko padouch a padouch jako hrdina.A jasné poselství,že v každém z nás je světlá stránká,stejně jako ta temná a je jen na nás,která bude promlouvat.Já dávám jasně hrdinských 90% a jdu popřemýšlet,jaká schopnost by bodla.P.S.No,vlastně ,radši žádná. ()

Pavlínka9

Začalo to opravu výborně, ale postupem času, jak se dostáváme k další a další sérii to je pouze horší a horší...Tudíž 4 hvězdičky jsou pouze pro první dvě série... ()

geklon

První série naprosto famózní, fatálně vygradované do jednotlivých epizod tak, že si musíte vzít dovolenou v práci, abyste mohli vůbec usnout. Druhá dávka hrdinů je příjemné překvapení jak počtem dílů, tak především v příběhové rovině Hira Nakamury. Čekal jsem spíš pravdou o nacionální povinnostech superhrdinů, k nebohým i ubohým obyčejným americkým občanům, napěchovanou slátaninu, která následuje až od druhé půlky třetí řady.....avšak podívaná na americké poměry žánru scifi-thriler nevídaná. ()

demented

Jednoznačne to najlepšie, čo nám v súčasnosti americká TV scéna servíruje. Všetky Losty a Prison Breaky môžu ísť akurát tak na párky ... (1.séria) a v prípade, že si nechcete kaziť zážitok a ilúzie, tak u nej aj skončite :( 2.séria čistý priemer, 3. sériu som dopozeral nasilu a hodnotenie "odpad!" ju vystihuje dostatočne. Pustiť sa do 4.série bohužiaľ už odvahu nemám... ()

Madadajo

Všichni tady mluví o přeserializované době, ale tadle doba už mě pěkně štve, kdo to má pořád sledovat:) A tadle doba mě naučila jednu věc, u seriálů posledních let lze na konci očekávat úplně cokoliv jen ne konec samotný. Nutnost nějakého otevřeného místečka na konci, jen aby při dobrém diváckém ohlasu mohlo začít natáčení druhé sérire, je velmi toporná. To nemůžou natočit seriál jediné série, aby postupně gradoval a na konci to s divákem tak zacloumalo, že by si celou sérii klidně zopakoval? Byznys je byznys takže asi ne... ()

Schobul

Zatím 4*, za to "přeameričťování". Občas je to fakt hrozné. Ale dívá se na to překvapivě dobře, 6 dílů během 12 hodin.. ()

Aven

Kvalitně napsané postavy, atmosféra, cool schopnosti, vydařené hudební motivy - to vše tvoří seriál na který se příjemně kouká. Narozdíl od většiny zde komentujících, mi 3. série nepřijde jako razantní kvalitativní posun dolů (uvidíme s čím se vytasí 4.sezóna). Přesto, že pro "mutantské náměty" mám slabost, nemůžu dát plné hodnocení - přílišné lpění autorů na hlavních postavách je prostě až moc patrné (až začnou alespoň některé umírat, třeba to bude i za 5hvězďáků). ()

anusha

po noci stravenej len pozeranim heroes som sa citila uplne mimo, to a zrejme aj nedostatok spanku sposobili ze som uplne vazne rozmyslala o zvlasnych schopnostiach a vsetkom akoby to bola sucast reality ... ked som sa dostala spat do normalu bolo mi bolo skucne smutno ze neviem lietat ani neviem byt neviditelna ach .. zlaa realita ake by tolo byt kvetinka niekde na luke ach jo (well 3.seria zacala hiezdy padaju dolu) ()

Mihail123

1. séria je geniálna ale 2. séria vo mne zanecháva rozpačité pocity. Uvidíme čo prinesie 3. podľa obsadenia celkom sľubne vyzerajúca séria. ()

ravalah

Ackoliv je mi tema dost blizke, byl jsem velmi zklaman. Videl jsem prvnich cca 6 dilu a to me presvedcilo o tom, ze to ani nedokoukam. Cekal jsem, ze me to vic vtahne do deje. Nevtahlo...byl jsem jen chladny pozorovatel. Oproti Lost slabota. ()

Millanium

Typický příklad seriálů, kde se může stát, že kvůli napínavým závěrům jednotlivých dílů dokoukáte celou sérii za jediný týden. Není to špička, ale stojí za shlédnutí. 85% (za 1. epizodu) ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)