Ajťáci

Ukážka z filmu 6
Veľká Británia, (2006–2010), 9 h 29 min (Minutáž: 22–26 min)

Hudba:

Neil Hannon

Chris O'Dowd, Richard Ayoade, Katherine Parkinson, Christopher Morris, Matt Berry, Noel Fielding, Dolly Wells, Alice Lowe, Belinda Stewart-Wilson (viac)

V přeplněném a nevzhledném suterénu, hluboko v útrobách budovy Reynholm Industries se skrývají Roy a Moss - pracovníci oddělení informačních technologií, zlořečení i vysmívaní svými bezohlednými kolegy. Jejich život ve světě serverů a protipožárních překážek je násilně přerušen příchodem nové personální manažerky Jen, která toho ví o počítačích asi tolik jako lama (nebo kterýkoliv jiný sudokopytník). Jen nemá zájem pracovat v ubohém suterénu a Roy s Mossem nechtějí pracovat pod někým, kdo nerozumí BASICu a nikdy neslyšel o dvojkové soustavě. Časem však přijdou na to, že mít jako vedoucí ženu, může mít i své výhody. (oficiálny text distribútora)

Mefistofelle

Pokud chcete sitcom s neodolatelně vtipnými hláškami a veskrze sympatickými postavami, IT Crowd vás na 100% nezklame. Vytknout můžu jenom pár slabších dílů. ()

Aelita

Roy: V jaké společnosti to žijeme? ... Ty nový protipirátský reklamy jsou dost drsný. (evidentně při pohledu na SOPA, PIPA a ACTA) ___ Ajťácký vtip => Wikipedia: "Vše vím!" Google: "Vše najdu!" Facebook: "Všechny znám!" Internet: "Jsem vše!" Elektřina: "Všichni sklapněte!" ()

Attta

Výborný seriál, který dokáže divákovi nabídnout klasický britský humor. U mě to spadá jednoznačně do top 10 seriálů britské produkce. ()

4daPeace

Verdikt: Vytecny serial z rozsahle britske kuchyne zabavy, Moss, Roy, Denham, Richmond (v tomhle poradi) jsou hodne vtipni, zatimco Jen, potazmo jeji predstavitelka, opravdu hodne prehrava a krici, coz ubira nejake ty bodiky. Edit 25.8. 2007: Druha rada zacla zesmesnovanim gayu a postizenych...hmmm? NAREZ! :o) ()

exitak

Od prvního dílu jsem toužil po tričku RTFM! Poslední díly druhé jsem si vychutnal, přesně v tom co měl Roy v prvním :D Geniální sitcom o IT! ()

Agoran

Po první sérii bych dal za jasných *****, ale druhá je už o něčem jiném... S02E01 je skvělý díl, ale není to o IT. Zbytek série už je průměrný. ()

moviefreak

Konecne serial o tych co sedeli v skole za nami, smiali sa tvipom, ktorym sme nerozumeli, nikdy na telesnej necvicili a snivali o kreslenych zenach z azie. ()

Zbyisek

Pouhých šest dílů v jedném sérii, ale zato povedených! The IT Crowd je skutečná bomba mezi sitcomy. Skvělé obsazení, které srší humorem - a to třeba takový Moss nemusí ani promluvit a už se člověk smíchy může potrhat. A co teprve, když promluví... Navíc tématicky je mi seriál velmi sympatický a blízký, takže jednoznačně 5 hvězdiček a vážené postavení mezi nejlepšími seriály. ()

Trainspotter

Krásný britský humor (MADE IN BRITAIN) , který se nebojí dělat legraci sám ze sebe. Občas vybuchnu smíchy, jindy se zase přiblble usmívám, vím, že se mi The IT Crowd líbí, ale zase takový převrat v seriálových dějinách to není, proto lepší 4*. FIRE (exclamation mark) FIRE (exclamation mark) HELP ME (exlamation mark:D PS: Líbí se mi detaily, třeba ten, kdy Royovi zatím v každém díle nějakým způsobem teče krev:) PS: První řada je lepší než ta druhá. ()

starbrejkr

Co naplat - je to jednoduše naprosto parádní. Ač jsem se tolik bál nabubřelého ajťáckého humoru, který tak nesnáším, po shlédnutí prozatím třetí série jsem zjistil, že obavy byly absolutně liché. Špičkový britský humor opět nezklamal, jak jen oni to dělají, že se člověk pořád směje takovým ptákovinám:-) ()

Wladi.mir

Skvělý, jednoduchý a hlavně vtipný britský humor. Ajtaci, opravdu po dlouhém čase, skvělý komediální britský seriál. Tři herci v počítačové pracovně. Postava Mourice Mosse je neuvěřitelně komická. Opravdu se u toho moc bavím. Nemohu se dočkat dalších serií. A navíc hlašky v seriálu opravdu chytlavé. Například pohotovostní číslo je "0118999881999119725------3, hmmm to se výborně pamatuje 0118999881999119725------3." ()

TomikZlesa

Jestliže je u Black Books kritizována kolísavost jednotlivých dílů co se vtipnosti týče, tak u It to platí dvojnásob. Víceméně stejné postavy, jak charakterově tak i pohlavně, ale dosazeno do jiného, zajímavějšího prostředí, bohužel Black Books fungovaly líp a kde pokulhával humor to zachranovali postavy, u IT byla jednoznačně nejsilnější postava Moss, jenže to by se na scéně nesměl objevit Richmond, který i přes tak málo prostoru byl můj největší oblíbenec díky svému 3m0g0thic stajl ! ()

Amroth666

___ 1 Sezona ___ 1.díl - Yesterdays Jam - 100%. Super úvod. 2. díl - Calamity Jen - 100%. Strrrreeeessss. 3. díl - 50-50 - 100%. Hovno na hlavě. 4. díl - The red door - 100%. Gothic Richmond poslouchající metalovou klasiku C-O-F. 5. díl - Haunting of Bill Crouse - 100%. Nebojte se, nikdo neumře. 6. díl - Irma Visits - 100%. K první sérii nemám ani jednu výhradu. Perfektní zábava u které se nahlas zasmějete. Perfektní vtipy a perfektní scény. Reynholm, Roy, Moss a Jen to pěkně rozjedou!!! Zapletou se také do leckterých trapných bezvýchodisek. ___ 2 Sezona ___ 1.díl - ... - 1000%. Gay divadlo. Jestli si někdo říká, že jsem se spletl nebo překlepl v procentech tohoto dílu, pak ho vyvedu z omylu. Řekl bych, že tento díl je naprosto geniální a snad nikdy jsem se takhle nahlas nesmál. 2. díl - ... - 1000%. Tak jestli je Partička IT takhle vyrovnaná, ještě se mám na co těšit. Krásný pohřeb. 3. díl - ... - 100%. Spestřený Royův i Mossův večer. Rusia s Jen. 4. díl - ... - 98%. Vydařená večeře. 5. díl - ... - 100%. Mossovy experimenty. 6. díl - ... - 100%. Zakončení druhé série v trenýrkách. Druhá série je ještě lepší než série první. Strašně vyrovnaný dokonalý a ohromně vtipný seriál. ____ 3 Sezona ____ 1. díl - ... - 1000%. Opět skvělé a božské vtipy. 2. díl - ... - 1000%. Setkání s milou partičkou. Další libový díl. 3 . díl - ... - 100%. Roy jako bezdomovec a Moss jako vyměněný Windows. Bavil jsem se. 4. díl - ... - 98%. Šéfik Douglas to pěkně rozjede. 5. díl - ... - 100%. Akcička a pořádný trapas. 6. díl - ... - 1000%. Nejlepší Royova dovednost je odedneška focení. ____ 4 Sezona ____ 1. díl - ... - 1000%. Tak si zase jednou Roy a Moss hráli. 2. díl - ... - 1000%. Kdo si teď myslí, že nedělá Roy s okny? Moss si zasoutěžil a Jen si zasportovala. 3. díl - ... - 1000%. Masáž pro Roye nový Jenin objev. 4. díl - ... - 1001%. Nejlepší díl ze všech. Nadupaných 23 minut. Moss jako plišák, Jen jako překladatelka a Roy jako skvělý partner. To se musí vidět a zažít. 5. díl - ... - 1000%. Menší Mossův a Royův úlet, který se trochu zvrtne. 6. díl - ... - 100%. Specifický a neobvyklý soud, který prozatím ukončuje IT Crowd. Byla to radost koukat se na IT Crowd. ()

dubinak

Zezačátku nikdy Britům úplně nedůvěřuji, co se týče záruky zábavy, oni mají ale točení svých sitcomů docela v oblibě, a tak jsem do toho šla po hlavě. No, a za pár dní jsem měla všechny díly za sebou. Pilot mi přišel sice trochu trapný, ale dala jsem tomu šanci a dostala velice slušnou, vtipnou, britskou nadílku se skvělou postavou, Mauricem Mossem, který tomu všemu teprve dával pořádný koule a jeho hlášky byly jisto jistě nejlepší. ()

C0r0ner

Další z dlouhé řady geniálních britských sitcomů, tentokrát ze sklepa šprťáckých, autistických (tedy běžných) ajťáků. K tomu stupidní šéfová a gotik zavřený za dveřmi. "Haló tady IT, zkoušeli jste to vypnout a zase zapnout?" je věta která ale opravdu řeší určitě půlku problémů s technikou, takže přínos společnosti obrovský. U srdce mě pohladil díl, kdy bossové znudění bordely, párty a zhýralostí brečeli, když jim umírali postavy při Dračím doupěti. 100% ()

BUD-SFIS

Tento serial bych poustel vsem IT technikum po republice aby se neco noveho priucili. A vykonnost prace byla efektivni. Jinak britsky vytribeny humor to je proste klasika, kterou nikdy nepohrdnu. Skoda jen ze je zatim jen 6 dilu. Cekam na dalsi dilecky jak na smilovani bozi. ()

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake