Ajťáci

Ukážka z filmu 1
Veľká Británia, (2006–2010), 9 h 29 min (Minutáž: 22–26 min)

Hudba:

Neil Hannon

Chris O'Dowd, Richard Ayoade, Katherine Parkinson, Christopher Morris, Matt Berry, Noel Fielding, Dolly Wells, Alice Lowe, Belinda Stewart-Wilson (viac)

V přeplněném a nevzhledném suterénu, hluboko v útrobách budovy Reynholm Industries se skrývají Roy a Moss - pracovníci oddělení informačních technologií, zlořečení i vysmívaní svými bezohlednými kolegy. Jejich život ve světě serverů a protipožárních překážek je násilně přerušen příchodem nové personální manažerky Jen, která toho ví o počítačích asi tolik jako lama (nebo kterýkoliv jiný sudokopytník). Jen nemá zájem pracovat v ubohém suterénu a Roy s Mossem nechtějí pracovat pod někým, kdo nerozumí BASICu a nikdy neslyšel o dvojkové soustavě. Časem však přijdou na to, že mít jako vedoucí ženu, může mít i své výhody. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (29)

Ajťáci (2006)

Dřív mě tenhle seriál hodně bavil. Ale asi jsem prodělal nějaký vnitřní přerod nebo lobotomii, protože dneska mi to tolik neříká. Škoda. Nicméně vzpomínky zůstávají. ()

Série 1 (2006) (S01)

Když jsem byl mladší, tak jsem s ti tenhle sitcom užíval víc. Co se stalo? Dospěl jsem nebo se zhoršil seriál? ()

Včerejší odpad (2006) (S01E01)

Pamatuji se, že když jsem tenhle seriál viděl prve, tak mě ohromil. Čím ale starší jsem, tím to bylo míň. Ale to, že jde o kvalitní zábavu s hláškami, které vznikly tady, to nejde popřít. ()

Kalamity Jen (2006) (S01E02)

Co říct víc, než že zažít tuhle situace v životě, tak bych se šel radši klouzat sám od sebe. ()

Fifty fifty (2006) (S01E03)

Přijde mi, jako bychom skákali do extrémů, místy lehce zbytečně. V podstatě cokoliv se řekne, vidíme téměř doslovně. ()

Červené dveře (2006) (S01E04)

Richmond poprvé. Jo, jeho některé výstupy jsou vážně úžasné. ()

Strašení Billa Crouse (2006) (S01E05)

Čím dál tím víc to sleduji, tak tu vlastně nejsou moc nerdoviny. Vlastně tady nebyly skoro vůbec. Ale to strašení Billa bylo dobré. Akorát člověk by čekal trochu něco jiného. ()

Přijíždí teta Irma (2006) (S01E06)

Samotný nápad je takový zvláštní, ale provedení nebylo zlé. ()

Série 2 (2007) (S02)

Vážně jsem asi dospěl, když jsem tenhle seriál míval rád a teď už je to pryč. A bojím se, že se to s dalšími díly nezlepší. ()

Sraz spolupracovníků (2007) (S02E01)

Upřímně. Tahle epizoda musí urážet velkou škálu lidí a nepřijde mi ani tolik vtipná. ()

Návrat zlatého dítěte (2007) (S02E02)

Za geniální považuji tu úvodní scénu. Zbytek už mi tak dobrý nepřišel. ()

Moss a Němčour (2007) (S02E03)

Některý situace by byly absurdní, i kdyby se v nich ocitl normální člověk. A pokud jde o to kouření, tak to bylo hodně zvláštní. ()

Večeře (2007) (S02E04)

Jak dát dohromady zvláštní lidi? Jen je škoda, že jsme se nedověděli, jak to dopadlo s Mossem. ()

Kouř a zrcadla (2007) (S02E05)

Některý místa byla spíš trapný než vtipný. ()

Muži bez žen (2007) (S02E06)

Občas si řikám: Proč? ()

Série 3 (2008) (S03)

Tahle řada mi přišla lehce vyrovnanější, než ta druhá. Navíc se vrátilo dost věcí spojených přímo s IT, což byl krok správným směrem ()

A je to! (2008) (S03E01)

Tak co bylo nejvíc IT bylo špionáž dělníka kamerami. Ostatní spíš trhlý. ()

Copak nejsme chlapi? (2008) (S03E02)

Po tomhle díle už se nezbavím pocitu, že Moss je prostě autista. Minimálně projevuje všechny známé příznaky. ()

Projev (2008) (S03E04)

Po hodně dlouhé době parádní díl. Já bych ty internety ale radši zakázal. ()

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake