Ajťáci - Série 2 (2007) (séria)

Muži bez žen (S02E06)

(epizóda)
  • Veľká Británia Men Without Women

Navzdory vážným varováním, týkajících se sexuálního obtěžování ze strany Douglase Denholma, Jen neodmítne nabídku stát se jeho osobní asistentkou. Je to její poslední možnost opustit beznadějný suterén firmy a ponechat Mosse a Roye jejich juvenilním zábavičkám. Hoši toho ihned využívají a věnují se zápasům v kolové a žertovným telefonátům. Nahoře však Jen musí odrážet Denholmovy složité milostné finty, které mají vyvrcholit pravda trochu tradičním „nápojem lásky". Roy a Moss se objevují v rolích zachránců vedení neomylně vůní Rohypnolu a chlípného Denholma sráží k zemi. Jen však otřesena odchází a zamyká Roye a Mosse v místnosti s viditelně vzrušeným Douglasem. (Česká televize)

honajz2

O něco lepší epizoda než ta minulá, ale i tak mi moc vtipná nepřišla. Obzvlášť ve srovnání s předešlými epizodami. Nějak takhle upadla Peep Show v osmé sérii, ale jestli Ajťáci tak rychle upadli už na konci druhé série, tak to mě dost štve. Ale snad tomu tak není a ten seriál mě ještě mile překvapí, protože začal naprosto skvěle. Navíc Douglas mě ani zdaleka nebaví tolik, jako starý Denholm... 3* ()

Jara.Cimrman.jr

"Její sladký hlas probouzí mocného tygra uvnitř mých kalhot." Nadržený mladý Reynholm mě se svými sexuálními fintami dost bavil, ale rebelující Ajťáci ve spoďárech mu zdatně konkurovali a Mossovy problémy se zpracováváním nových informací naprosto zavařili mou RAMku pro smích. ()

Necrotongue

Na závěr druhé sezóny šli tvůrci konečně s pravdou ven, aby přiznali, že jim po celou dobu vůbec nešlo o počítače a jen si potřebovali vyventilovat svou skrytou sexuální agresivitu. Tentokrát to tedy divák schytal naplno; epizoda byla přehuštěna muži ve spodním prádle, nápoji lásky, křehkými ženami a zhůvěřilostmi sexuálního žadonila Douglase Reynholma. V nejbližší době očekávám v rámci novodobého honu na čarodějnice (čti bílé heterosexuální muže) veřejné pranýřování všech fiktivních postav (s výjimkou Mosse a Jen), jejich reálných představitelů i všech ostatních tvůrců seriálu. Proto jim ze solidarity posílám pět hvězdiček a škrtám si další epizodu z programové nabídky BBC. / Poučení: Veškerá léčiva a magické elixíry nakupuj jen v certifikovaných lékárnách. ()

• Během závěrečných titulků se objeví Douglas (Matt Berry) v podprahové zprávě. (Duoscop)