Ajťáci - Série 2 (2007) (séria)

Kouř a zrcadla (S02E05)

(epizóda)
  • Česko Kouřová clona (viac)

Sex nastrčil svou nenasytnou hlavu do suterénního IT oddělení firmy Denholm Industries. Zatímco frivolně nalíčený Roy, který se vrací z večírku paroháčů, se později stane vzorem líčení pro „zlaté dítě" Douglase, Moss omdlí při vyslovení a později spatření posvátného slova a objektu zvaného „bra" čili podrsenka. Mossův mozek pak zařadí overdrive čili rychloběh a pro trpící Jen vymyslí superpodprsenku, s obchodně vtipným názvem abracada bra. Ta později během prezentace shoří. Navzdory těmto konstrukčním mouchám se Roy, Moss a Jenn snaží získat sponzorský příspěvek ve výši 400 000 liber. Požár vynálezu vše zhatí. (Česká televize)

honajz2

To teda byla dost slabá epizoda. Až mě to nemile překvapilo, protože tady je fajn jen prvních 10 minut - a pak je to jenom nuda, která už není ani vtipná. Takhle nevtipné snad nebyly ani nejslabší epizody Peep Show. A nebýt toho začátku, tak by moje hodnocení bylo ještě nižší... No, teď hlavně doufám, že kvalita rapidně neklesne dolů, protože přece jenom od S02E02 je znát menší pokles... Slabé 3* ()

Jara.Cimrman.jr

"Jsem si naprosto jist, že problém s přehříváním je dokonale a jedinečně vyřešen. Pokud se tedy ještě nezhoršil." Jsem si jist tím, že každá žena, která bude nosit Abracaprdu, brzy vzplane. A nebude to vášní. Mossovy vynálezy mají totiž drobné mouchy, ale neznám potřebnější vynález než žebřík, který pomůže můrám vylézt z vany. Omdlévající Moss to zkrátka tentokrát rozjel takovou rychlostí, že tomu procesory zbytku IT oddělení nemohou konkurovat. ()

Necrotongue

Nebudu předstírat, že jsem se u předposlední epizody druhé sezóny nesmál, faktem ale je, že byl pro mě pátý díl tím nejslabším z dosud viděného. Což o to, Moss, Roy i Jen byli i tentokrát ve formě, jen jsem měl pocit, že jim to v tomto případě jaksi neladilo dohromady, ale oni za to nemůžou. Na vině byl jasně slabší scénář a finální scéna to jednoznačně potvrdila. / Poučení: Když pro něco zahoříš, nenech se odradit. ()