Ajťáci

Ukážka z filmu 1
Veľká Británia, (2006–2010), 9 h 29 min (Minutáž: 22–26 min)

Hudba:

Neil Hannon

Chris O'Dowd, Richard Ayoade, Katherine Parkinson, Christopher Morris, Matt Berry, Noel Fielding, Dolly Wells, Alice Lowe, Belinda Stewart-Wilson (viac)

V přeplněném a nevzhledném suterénu, hluboko v útrobách budovy Reynholm Industries se skrývají Roy a Moss - pracovníci oddělení informačních technologií, zlořečení i vysmívaní svými bezohlednými kolegy. Jejich život ve světě serverů a protipožárních překážek je násilně přerušen příchodem nové personální manažerky Jen, která toho ví o počítačích asi tolik jako lama (nebo kterýkoliv jiný sudokopytník). Jen nemá zájem pracovat v ubohém suterénu a Roy s Mossem nechtějí pracovat pod někým, kdo nerozumí BASICu a nikdy neslyšel o dvojkové soustavě. Časem však přijdou na to, že mít jako vedoucí ženu, může mít i své výhody. (oficiálny text distribútora)

Ozzy2

Nikdy by mě nenapadlo, kolik sem chodí britských občanů, posedlých tímto "humorem".Některé díly se vidět dají,některé jsou vyloženě trapné.Nechápu, jak někdo může říkat, že to je předchůdce TBBT.Sheldon, Rajesh, Howard a Leonard jsou nadprůměrně inteligentní,až geniální vědci, toto jsou dva vylízaní, nepoužitelní kreténi s chováním pětiletých dětí.nechápu, že jsem sjel dvě řady, na další už ale nemám chuť.Jsem odkojen humorem Cimrmanů a tohle je prostě pro mně nestravitelný humor.Opravdu jsem napsal humor? ()

PEZ

Keď bol IT Crowd nový seriál, videl som prvé dve série. Tak som sa rozhodol konečne dobehnúť zameškané a dopozeral som aj zvyšok (pričom som si prvé dve série s radosťou zopakoval :)). Úžasný a mega-vtipný seriál. :) Tvorcom sa podarilo stvoriť dokonalé postavy, ktoré naozaj vystihli ducha IT-čkárského pracovného teamu a síce veľa gagov bolo naschvál prehnaných, takisto veľa situácii mohol divák zažiť aj na vlastnej koži (ak mal to šťastie pracovať v IT oblasti). Niektoré časti, alebo hlášky doslova zľudoveli, ako napr. tá "I am disabled". :D Som rád, že seriál si s malinkatými výkyvami udržal kvalitu až do konca. ()

LordMysti

Mimochodem dělám také na IT oddělení jako správce a nejednou jsem se zde viděl. Komediální seriál co mi vehnal slzy smíchu do očí a mnohokrát. Nevím proč, ale tenhle anglickej humor prostě miluju a tento seriál směle srovnám s Red Dwarfem... a to už je co říct. Ano, hned úvodní záběry mě dostali, viz. RTFM :). ()

Dan

Krásný britcom, jehož humor se pohybuje na hranici inteligentních hlášek a těch největších stupidit ;-) Nutí smát se prakticky za každou větou, protože ten výraz, kterým je pronesena, a akcent parodující různé druhy angličtiny jsou naprosto neodolatelné... ()

ecis

Tento serial som objavil nahodou, ked to davali premierovo na ITV kazdy piatok. Prvy serial v anglicku, kvoli ktoremu som sa ponahlal z prace resp. menil sichty, aby som to neprepasol. Skvely britsky humor s vynikajucimi napadmi a nezabudnutelnou intelektualnou hlavnou dvojicou. Na niektore gagy sa mozem pozerat nonstop a neomrzia ma. Skvele! ()

Zacharias

Po dlouhé době serial, u kterého mě bolely od chechtání panty . Mimochodem, serial mi doporučil náš firmní IT. Ted když vydím že je to od stejného člověka jako genialní Black Books, chápu. ()

Yawgmoth

Geniální seriál,který i je i přes relativně malý počet dílu prošpikován vtipnými scénami a skvělým british humorem tak moc,až jsem skoro pořád slzel smíchy,fakt mě v poslední době nic jiného tak moc nerozesmálo...famózní záležitost,jednoznačně za 5* !!! ()

Foo

Miluju je, miluju je, miluju je...opravdu se ztotožňuju s Royem...! Partička pošahanců, kteří milují svoji práci! V prvním díle jsem měla strach, že jim to ženská s jménem Jen bude kazit a že to bude nijaké, ale ve druhé minutě jsem změnila názor! Jen je dobrá! K tomu seriálu...made in Britain mohu říct jen jedno: "Chci se stát IT!" ()

Respex

Pokud se vám někdy stalo, že jste se smáli, až jste se málem udusili, tak jste zřejmě koukali na tento serial. Přišel s něčím novým a neokoukaným. První díl druhé season je zřejmě nejvtipnější věc, kterou ve svém životě uvidíte. Prostě pravý britský sitcom se vším všudy. Kvalita třetí serie také zatím není špatná. Za mě 5* ()

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake