Králi ro(c)ku

• Česko Králové ro(c)ku (viac)

Staňte se svědky zrození Králů ro(c)ku, nejúžasnější – a nejpraštěnější – rockové skupiny "ve filmu, jehož osudem je stát se nejslavnějším hudebním počinem od This is Spinal Tap ” (Pete Hammond, Maxim). Uvidíte spoustu filmových i rockových hvězd a určitě budete na konci prosit o přídavek. Onoho osudného dne se ve Venice Beach setkali JB (Jack Black) a KG (Kyle Gass) a uvědomili si, že spojením svých geniálních talentů se zapíší do historie. Když se okamžitý úspěch záhadně nedostaví, rozhodnou se ukrást legendární "Trsátko osudu”, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Jejich výprava, střety se zákonem, ženami i sněžným mužem "vás rozesmějí tak, až vás bude všechno bolet" (Guy Farris, KXTV-TV, ABC). (oficiálny text distribútora)

4k7

To byla ale hovadina! A to mám rock rád... Jako komedie to nefungovalo vůbec, ale jako trapná fraška to bylo výborné. Jediné co se mi líbilo, byly ujeté texty některých songů a závěrečný rockový souboj s ďáblem. Proto taky ty dvě hvězdičky. Ale příště, až někoho napadne zase natáčet takovou blbost, tak by se měl nejdřív sám sebe zeptat, komu tím prospěje... ()

driftm

tak tomuhle říkám komedie,nejdřív vás dostane metalák na plakátě,pak určiě vás nenechá bez smíchu to jak jedou ve vypůjčeném autě za nimi hromada policistů,kteří je honí jen kvůli rozbitému světlu,ale oni si to neuvědomují fakt best a pak nejlepší konec souboj se SATANEM kde prohrajou,ale oni se nadají a ulomí roh ze satana a pak ho budou hulit(ten roh) fakt good 5* ()

Vanguard77

Tenacious D je asi to nejlepší, v čem jsem viděl Jacka Blacka. Filmy s ním nijak zvlášť nevyhledávám. Není to tím, že by mi byl ten člověk nesympatický, ale mně tenhle druh humoru prostě nepřijde tak úžasný jako jiným. Tenacious D má své momenty, ale není jich mnoho. Kamarád mi pustil rock on, který se odehrává ke konci filmu, a já si naivně myslel, že film bude něco jako rockový muzikál, vyplněný songy jako byl právě tenhle téměř u samotného závěru. Žel nestalo se tak, ano, pár obdobných písniček tam zazní, ale jinak je to vcelku průměrná komedie s víceméně trapnými fórky a bláhovým dějem. Film tohoto ražení ode mě nemůže dostat víc než tři hvězdičky, a ty jsou každá za nějakou pěknou rockovku. Jedna za úvodní, kdy mladý Jack utíká z domu, další za moment, kdy se setká s Kylem a ta poslední za již zmíněný rock on. ()

Ernie_13

Brytálny rockový úlet, len škoda, že miestami to upadalo. Hlavne úvod bol veľmi dobrý a drvivá väčšina piesní čo padli vo filme mala jednoducho gule. Úvodná "Kickapoo", kde sa predstavil skvelý Ronnie Jame Dio je proste pecka, no a záverečný duel v "Beelzeboss (The Final Showdown)" kde si to rozdal Jack Black a Dave Grohl (satan) je rockový nárez...len škoda, že celý film sa neniesol v podobnej nálade. Mimochodom Jack Black by sa úplne v pohode uživil aj spevom a vôbec sa nečudujem, že je ich kapela "Tenancious D" spolu s Kyle Gassom taká populárna v USA. ()

Kubi21

Tak tohle je bláznivina a naprostý úlet se skvělou muzikou a texty, ujetým příběhem a grandiozním finále. Od začátku do konce jsem se královsky bavil. Když jsem dal Škole ro(c)ku 5*, tak tady musím dát také a k tomu kousek navíc. Tenacious D jsou bohové. ()

uodevr

Naprostá povinnost pro všechny, kteří k rocku mají alespoň vzdálený vztah z třetího loktu. "What we got's gonna turn your brain into shit." ()

MrMir

Tento film střídá trapné a geniální momenty s takovou samozřejmostí, jakou jsem ještě u žádného filmu neviděl. Kdybyste to prostříhali, získate filmy dva - jeden trapný odpad završený létajícím big footem a druhý 100% HR nářez završený geniálním odrovnáním satana v souboji, jaký filmové plátno nepamatuje. Navíc JB je rockový blázen, kterému uvěříte cokoli. ()

rob_troy

Jack Black a Kyle Gass - oba urvaný ze řetězu a vyslaný na velkej vejlet pro satanovo prosátko. Skvělej soundtrack a kombinace bláznivin. Naprostých 5*. ()

BodG

Celý film je jedna nepřetržitá jízda se spoustou vtipných momentů a úžasnou hudbou. Hlavní dějová linka stejně tak jako zvraty v tomto filmu jsou tak šílené, že musí zaujmout snad každého diváka. Písně jsou ve filmu velmi dobře situované, mají skvělé texty, obrovský drive a výborně podkreslují Don Quijotskou atmosféru celého snímku. Donedávna jsem znal všechny texty nazpaměť. Jako velký fanoušek Jacka Blacka a celé tvorby Tenacious D nemůžu jinak než s nadšením vpálit bez rozhodování plné hodnocení. ()

RigorMortis

Dlho som sa tak nenasmial. Tenacious D poznám už dlhšie, film som si pozrel až teraz, takže viaceré veci mi boli známe. Namiesto rocku síce skôr metal a tu a tam sa v roliach mihlo pár známych hudobníkov (hlavne Meat Loaf kážuci o tom, aký je rock zlý nemal chybu),.Jack Black je šoumen a vidno, že ho tu hranie bavilo. V kombinácii so soundtrackom bol výsledok fakt fajn, dobrá oddychovka. Grohla som ale úlohe Satana vôbec nespoznal. ()

Filipes

Rockový náářez jak se patří. Jack Black prostě exceluje ve všech stránkách a přitom ho krásně doplňuje Kyle Gass. Úžasný soundtrack a dokonce i tvorba Tenacious D je velice chytlavá. Na tomhle se prostě všichni pořádně vyřádili a jako celek je to prostě pořádná rocková pařba. Tim Robbins, Ben Stiller= prostě hustý ()

Chladek

Tak nějak začínám "Jablese" vnímat jako už i muzikanta a ne jenom herce..... Film má supr písničky, a je to příběh dvou bláznů do rocku, kteří jdou za svým cílem. To že je jeden z nich Black tomu navíc velmi nahrává. Film je super. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf