Stretnutie organizácií Hellsing a Iscariot s Kráľovnou Spojeného kráľovstva je prerušené správou od Majora, v ktorej hlási svoj úmysel viesť vojnu proti Anglicku. Medzitým sa Millenniu podarí uniesť lietadlovú loď Eagle a tak Integra vyšle Alucarda, aby so zločincami na čele s Rip Van Winkle urobil rýchly proces. Major a jeho prisluhovači sú na ceste k Londýnu aby stiahli Anglicko do ďalšej vojny. (NeosinneR)

Viktooorka

Herr Sturmbannführere, lituji tě jestli je tohle tvoje jméno... Tvoje občanka musí být ohavně veliká a tvůj podpis zabere jistě nějaké to století.. Ale jelikož jsi vyšinutý magor, který kromě dlouhého jména máš i dlouze hnusné proslovy, nelituji toho, že tě nenávidím.. Z mého milovaného Hellsinga děláš fašistickou slátaninu a do boje proti mému čumáčkovi posíláš uplakané histerky, které neumějí ani zpívat, i když na německých písničkách se talent nepozná! Doufám, že ta tvoje světová válka bude stát za to.. Arucarde najdi ho a znič ho!! :o) ()

Jacinda

viktooorka to shrnula krásně, že ani nemusím psát. udělám stručné body: debilně dluhé proslovy_nuda_falešně zpívající hysterka_nuda_hromada přehnané krve ()

Mi Nü-Chai

U všech částí Hellsing OVA jsem měla dojem, že se mi jednou zas rozhodli autoři anime udělat radost, nejsilněji na mne však tento dojem zaútočil u části čtvrté (a potom i šesté). Museli se mi hrabat v hlavě! Úžasné, krásné, s maximálním důrazem na stylovost a cool faktor, zkrátka kurevsky boží. Varování Ministerstva míru: závěrečný proslov páně Sturmbannführera může u citlivějších osob vyvolat silný ZLOrgasmus. ()

SOLOM.

Odklon od zažitého seriálu byl v prvních okamžicích hodně smutný (nebo spíš divný – tedy mi to tak alespoň přišlo, protože s náckama a jejich „Führerem“ už taková prdel nebyla. Naštěstí to tvůrci zachránili docela vydařenou animací, brutalitou a efekty při jednotlivých soubojích. I tak se mi však tento přechod zas až tolik nezamlouval. A i z toho důvodu budu hodnotit méně než předchozí díly. Ještě že alespoň ten „šibeniční humor“ je neopustil… ()

Laxik

Demence, nehorázná japonská demence. Tentokrát sice demence sem tam i docela stylová, jenže taky demence napěchovaná nekonečným hovnomonologem, ze kterýho mi bylo fakt na blití. Kecy, kecy, hovna a ve všech třech týmech psychopati, který si zasloužej leda kulku do zátylku. ()

Toyotomi

Majorův hitlerovský projev byl pravda trochu zdlouhavý... A fakt, že Rip Van Winkle se ani moc nesnažila o sebeobranu, takže ji Alucard-sama sejmul, jako by nic, je poněkud iritující... Nic méně i přesto byla tato "epizoda" mimořádně podařená. ()

animaxis

Nacisté opět vyhlásili válku a od toho je tu organizace Hellsing,aby je zastavila.Po Alucardově velice přesném headshotu do nacistického poslíčka tu začíná nemylosrdná válka.Hellsing a i královna se připravuje na armády nacistů zatímco Alucard je vyslán na další misi,kde z něho tentokrát jde už opravdu hrůza.Děj se otevírá a já se nemůžu dočkat dalšího pokračování. ()

Sabiana

Ano, tento díl je důkazem toho, že zvorat se dá vážně všechno! Tak tedy všem zúčastněným děkujeme za to, že nám z Integry udělali rádoby frajerku, která nemá být na co hrdá a nedrží si ten cool odstup jako vždy, z Alucarda otravně se tlemícího (ne ďábelsky se usmívajícího) otravu, který když otevře hubu, vypadá jako žralok, a kvůli účesu musí ráno v koupelně strávit nejméně hodinu, a z Viktorie směšnou, ne něžně roztomilou, hlupačku. Úkol splněn, tohle je to peklo, které jsi chtěl Herr Stur... jak dál? Tenhle díl měl skončit tvým proslovem, po kterém by se ukázalo, že za tebou celou dobu stojí Alucard, jenž na závěr prohlásí: "Moc kecáš!" ()

VanTom

Na rozdíl od minule mne dějová linka, sebevíc úchylná a nadsazená, celkem bavila, věci se totiž konečně dávají do pohybu. Ale jinak zívačka, vše se stále podrobuje hustokrutopřísnému pozérství a směšným deklamacím, kratičký Alucardův souboj s ostrostřelkyní Rip Van Winkle hladinu nerozvíří. ()

Kicune

V Hellsing IV jsme svědky nečekaného Alucardovo setkání a již konečně víme, že Millenium je fašistická organizace toužící po nekonečné destrukci. Ano, prostě náckové se vracejí s armádou upírů a chtějí odvetu po Druhé světové válce. Rozšiřuje se oddíl elitních nazi bojovníků a Alucard má tu čest bojovat s poručíkem Rip Van Winkle. Bez krveprolití a násilí se zase neobejdeme a Alucard jen potvrzuje status největšího frajera. Nepřátele jsou skrz na skrz zlí a oškliví, že jim přejeme pomalou a mučivou smrt. ()

Prochy38

Co dodat?! OVA pokračuje ve velkém stylu a já hltám díl za dílem. Tady ale bylo strašně moc keců! Proto o * méně. Jinak paráda jako vždy. Fašistická kočka s dvoumetrovým kvérem neměla chybu! ()

Hapretor

jak tak pokračuji v dívání musím "říci"... přemrštěně brutální, nudná břečka, co nedává v celku smysl ... Japonci jsou blázni ... nenechám si tím vymývat mozek ... blábol ... dal jsem tomu šanci ... nebudu se trápit ... dál už na toto kašlu ... ()

SPDB

Dal bych pět hvězd, ale ten závěrečnej projev to posral, celkově toho vrchního nácka jim jako postavu moc nežeru a ten projev mne nudil, přitom ta krvavá lázeň na palubě jako paralela k šukačce byla svižná dost, a také v tomhle díle mě začínaj silněji srát ty vsuvky jednoduché kresby ()

Bombastikus

Zatím nejslabší z dílů OVA. Začátek podařený, nicméně závěrečná třetina příliš zdlouhavá a nudná díky führerovu nekonečnému projevu. Snad příští díl nabídne opět extrémní řež. ()

Novinková smršť

Novinková smršť

30.08.2008

Čachrování s podzimními premiérami, Downey, Jr. jako komiksový padouch, Spielbergův Tintin a obrovští roboti na vás čekají v dnešním souhrnu. Přesun šestého Harryho Pottera na příští léto vyvolal v… (viac)