Co byste dělali, kdybyste se dozvěděli, že vám zbývá pouhý týden života? Změnili byste radikálně to, co na něm je špatné? Přehodnotili byste svůj žebříček životních priorit? Lanie Kerriganová, která pracuje jako televizní reportérka v Seattlu, si myslí, že její život je dokonalý. Má perfektní práci, nádherný byt, skvělou garderobu a fantastického přítele. Jenže pak potká bezdomovce, který jí předpoví, že za týden zemře. Lamie se začne zamýšlet nad svým dosavadním životem a klade si otázky, co je nejdůležitější. Láska nebo kariéra? Práce nebo rodina? (oficiálny text distribútora)

Lukoboss

Je to hodně na hranici mezi ** a ***. Přikloním se k té trojce, protože mám Angelinu rád (i když teda ty blond vlasy fakt nejsou dobrý). Každopádně se asi můžeme shodnout, že je to prostě průměr... nebo něco takového. ()

dopita

Začátek docela ujde, asi tak prvních třicet minut se dá zkouknout bez ujmy – tváří se to jako běžná, celkem neškodná oddechovka. Jenže pak se Lanie začne na základě věštby zamejšlet nad svým životem a snad se i měnit nebo co a to už je předvídatelná břečka. A taky nuda jejíž vyvrcholení mě uplně minulo, je to pár hodin co sem to zkouk a nemůžu si vzpomenout jak to skončilo. Teda jak to skončilo (jestli chcípla nebo ne) vim, ale důvod proč to tak skončilo a co se posledních dvacet minut dělo už ne. Což asi mluví za vše. Angelinu Jolieovou velmi nemám rád, takže jen tak dál a víc takovejch blbejch rolí a filmů... ()

bloodline

Klasická žánrovka valiaca sa zlatým oválom amerického snára sťa Danica Patrick hore Daytonou v NASCAR. A nad všetkým tróni Mrs. Smith s nevkusnou hrivou... ale aspoň valiace kamene potešili. ()

matmanX

Další z řady komedií, které nejsou k smíchu a tváří se originálně. Omílané téma o posledních dnech života a jak si je užít, je tady pojaté neskutečně nudně a ani zdaleka z filmu nesálá taková pohoda a bezstarostnost, jako např. z Klepání na nebeskou bránu. A navíc to Angelině vůbec nesluší. ()

suzanne1997

Předvídatelný, velmi jednoduchý a jednotvárný film, od kterého nelze očekávat zázraky, Lanie si vyslechla proroctví a to se nakonec vyplnilo, sice ne doslova, ale určitá podobnost tady je, celý film působil velmi poklidným dojmem a stačilo vidět jen útržky, abyste věděli, co se stane, proto tenhle film ani nedoporučuji, kdo chce, ať se na něj podívá, ale je to jen další romantická komedie, která vám jedině pomůže k usnutí u televize. ()

hacho

Vubec nic jsem od filmu necekala, v Joliovou jsem nemela moc duveru, a kdyz jsme ji videla obarvenou na blond, myslela jsem, ze me klepne :o) Ale nahodou me zaujal pribeh a myslim, ze byl docela hezky zpracovan a uchazejicne zahran. Ovsem, kdybych to mela hodnotit jako komedii, tak by film neuspel, zarazeni trochu nechapu... ()

artas

Niečo také ako komédia to asi nie je, teda po celý film som sa nezasmial, možno uškrnul no keďže Angelina je moja obľúbená herečka, pridávam neobjektívne 1* ()

Luqi

Tak toto si moja obľúbená "Satisfaction" nezaslúžila........... X krát preprané posolstvo v plytkom a trápnom prevedení. Naviac, ja nie som fanúšik Anďzelíny a už vôbec nie v takom účese. ()

alambert

(Pozor, můj komentář obsahuje informace o pointě filmu.) Blbost no, čekali byste snad něco jiného? Nelíbí se mi základní myšlenka filmu. A to snaha změnit svůj osud. Kdyby někdo uměl předpovědět váš osud, předpověděl by ho už po té rádoby změně, protože by s ní počítal. Takže ta domnělá změna, by vlastně nic neměnila...Ke konci je film hodně sentimentální a poučný, až otravný, ale jinak si drží velmi slušnou atmosféru. Kdyby skončil smrtí Angeliny Jolie, vysloužil by si ode mě čtyři hvězdy. Takhle pouze tři, přičemž kdyby Angelina alespoň neprodělala tu klinickou smrt, dokonce bych mu dal Odpad!, viz začátek komentáře. Jinak bych ještě rád zmínil, že Angelina Jolie je tak ohavně syntetická, že mi zprotivuje celý film. ()

Colleague

Po většinu času je to celkem pěkný, ale jsou tam momenty, kdy se mám dojmout a to po Americku. Tyhle momenty mi přijdou tak trapný, že se na to nemůžu dívat a schovávám se, jak u strašného hororu. ()