Co byste dělali, kdybyste se dozvěděli, že vám zbývá pouhý týden života? Změnili byste radikálně to, co na něm je špatné? Přehodnotili byste svůj žebříček životních priorit? Lanie Kerriganová, která pracuje jako televizní reportérka v Seattlu, si myslí, že její život je dokonalý. Má perfektní práci, nádherný byt, skvělou garderobu a fantastického přítele. Jenže pak potká bezdomovce, který jí předpoví, že za týden zemře. Lamie se začne zamýšlet nad svým dosavadním životem a klade si otázky, co je nejdůležitější. Láska nebo kariéra? Práce nebo rodina? (oficiálny text distribútora)

Meow86

Ošemetnost zvaná americký sen. Palec hore za pokus o snížení stupně důležitosti tohoto ryze amerického jevu či víry či pošetilosti (nazývejte si to, jak chcete) samotnými Američany. Škoda jen toho mainstreamového střihu, který pochopitelně Lanie nakonec nedovolil ”zaplatit”. ()

AndrewNewman

Hudbou sa to strašne snaží podobať Americkej kráse, čo je pochopiteľné. Každá dráma pojednávajúca o živote a ako by sme ho mali žiť či nežiť by chcela byť tou ďalšou Americkou krásou. Samozrejme, že to nevyšlo, tvorcovia sa skrátka po celý čas nevedeli rozhodnúť, či Angelinu nechajú sa ten posledný týždeň vyblázniť alebo či to bude skôr dramatický pohľad na akože jej posledné dni. Tak je to niečo medzi a tým pádom tento priemerný film rokmi zapadol prachom a zrejme neuspel ani v dobe svojho premietania v kinách. ()

Danaak

Týden života Vám zbývá a jste profesionální moderátorka a žijete jen prací. Tož sa na to vykašlete a užíváte si a konečně pochopíte v čem je život krásný. Šlo to :) ()

blekekeke

.... ráno budou padat kroupy ......... a příští čtvrtek umřete. Tak ten mne dostal nejvíc ... :o) V celku jsem si u toho hezky odpočinul. ()

LencaN

Rozplizlé nic. Egoistická, jen za kariérou se honící moderátorka dostane proroctví od pouličního proroka, že brzo zemře. A protože ostatní jeho věštby vyšly, tak začne uvažovat o svém životě. Konec si domyslíte sami, protože je to nade vše jasné, pardon. Ale tenhle film je naprostou zbytečností. Navíc Angelina jako blondýna působila naprosto odpudivě, ať má obličej jaký chce. ()

Pythonator

Romantický film o naplnění života nebo něčeho takového. Dívalo se na to dobře, ale to bylo možná jen díky Angelině Jolie. Na ni se dívá dobře vždycky. Nejzajímavější na filmu je bohužel jeho začátek, kdy jí bezdomovec řekne, že za týden umře. Pak už jen čekáte až konečně umře i když je vám jasné, že nakonec neumře, protože sledujete romantickou komedii. Taková průměrná oddechová zábava. ()

Smashed

Popravdě jsem tenhle film nikdy nedokoukala až do konce. Ani nevím proč. Vždycky mi do toho něco vlezlo a já se k tomu zapomněla vrátit. Ale vím jednu věc. A to, že se mi ten film, teda cca jeho polovina vždycky moooooc líbila. ()

quokam

Po serii vycpelych netflixovych radobyromantickych radobykomedii pusobil tento film jako ciste zjeveni lepsich budoucich casu, teda az do chvile, kdyz clovek zjistil, ze je to 20 let stara zalezitost. Jo, hezkej film, s trosku zkazenym koncem. Kdyby scenariste nasli odvahu skutecne tu holku zabit, dal bych plny pocet. Na rozdil od vetsiny komentujich a vlastne i akademiku nominujich zlate maliny si myslim, ze Amgelina zahrala bravurne, dokazala  s minimem vyrazovych prostredky vykreslit vývoj sve postavy od botoxove krasky pres malou vydesenou holcicku ke zrale zene. Obdobne ve vedlejsi roli zazaril Tony Monk Sh jako trosku potrhly poulicni prorok. Pochvalil bych masky - meho pritele Monka jsem nepoznal a neprirozena blond Angeliny podtrhla umelost zivota jeji postavy z pocatku filmu a pomohla jejimu vyse zminenemu hereckemu botox vyrazu. Za mne cistych petasedmdesat. ()

FireFox

Překvápko. O takovém filmovém počinu Angeliny jsem ještě neslyšela. No, já ji moc nemusím, ale hrát umí, hoka a Ed Burns je taky sympaťák. Jinak film je tuctovka. ()

Trepak

Miliónkrát opakovaný scénar s očakávaným happyendom. V čom bol tento výnimočný? Ani neviem :) Ale Angeline ten blond skvele pristal ;) ()

PORTER44

Průměrná romantika ,A.jolie jako reportérka v pohodě,E.Burns jako kameraman nejdřív se nesnášejí a pak opak ještě k nim patří bezdomovec a prorok T.Shalhoub který jí předpoví že do týdne zemře a namyšlené reportérce která má všechno se obrací život. ()