Tentokrát nejde známej partičke o zisk, ale o pomstu. Danny Ocean (George Clooney) sa snaží pomôcť starému priateľovi Reubenovi Tishkoffovi (Elliott Gould). Ten vsadil na nesprávnu kartu a pustil sa do stavby hotela s falošným kamošom, prefíkaným Willym Banksom (Al Pacino), ktorý sa ho snaží o luxusnú nehnuteľnosť pripraviť. (TV Markíza)

ssfan

Původně jsem filmu dal jenom tři hvězdy, ale po opětovném zhlédnutí musím navýšit na 4 hvězdy. Nedosahuje to sice kvalit předchozích částí, ale i tak se jedná o nesmírně zábavnou krimi komedii, která má zase poutavou zápletku z prostředí kasin. Tentokrát Dannyho parťáci skvěle oškubali Al Pacina, který byl ve své roli vynikající. 75% ()

Pecival

Nenechalo to ve mě vůbec žádné pocity, nebylo v tom žádné napětí, všechno bylo jasné, nalinkované. Herci v pohodě a standartně dobrá hudba, režije se sice poněkud opakuje, ale díva se na to pořád solidně. Žádně terno nicméně. ()

spikey1

Potřetí s nejhvězdnějším obsazením, každý člověk Vás v téhle bandě baví, každá osobnost vypráví svůj příběh rostoucí už tři filmy za sebou, já si tuhle hvězdnou jízdu užívám stejně jako herci. ()

Liqid

Bohužel, po zhlédnutí všech třech dílů se přiznám, že si nepamatuji o čem který byl, prostě příběh zlodějů. Všechny tři díly bych klidně nacpal do jednoho filmy a byl by klid. ()

Hugo01

Po lehce, ale opravdu jen lehce vlažnější dvojce, jsou tu Steven Soderbergh a jeho povedená partička již potřetí. Opět se kvalita vyšvihla na úroveň jedničky, možná spíše o kousek výše. ()

Chise

Určitě lepší než dvojka...Danny Ocean, Rusty a spol. se vrátili ke starému stylu, což je dobře. Prostředí hotelu a casina jim sedlo úplně přesně. Al Pacino sice zezačátku působil poněkud zetlele, ale v průběhu filmu odvedl standardní výkon a tím si i zachránil svůj vrásčitý zadek. Musím také pochválit výpravu i kostýmy. Všechno zapadlo, kam mělo a Steven Soderbergh uzavřel sérii s grácií. ()

Looser

Po neslané dvojce se trojka vrací k tomu lepšímu z jedničky. Bohužel mi to přijde straštně dlouhé a komplikované...no reknete sami kupovat kvuli vyloupeni casina dve vrtačky za 30mil USD ? ()

Heraldika

Vynikající, trojka rozhodně hlásí návrat k dobré zábavě, šmrncovním chlápkům, skvěle naplánované a dokonale provedené podfukařině. Co víc si po rozpačité dvojce přát? A je dobré vědět, že i hezoun typu Pitta dovede elegantně stárnout. ()

Ploutev

98 procent filmu je napsroto nudná slátanina. Film je ještě více zmatenější než 2jka, není tam nic nového . Prostě se to nese ve stejném duchu jako předchozí dva díly, jen je to ještě nudnější. Je mi trochu líto, že se k této roli propůjčil takový pán herec jako je Al Pacino. Ani ty 2* si to nezaslouží...To jen z lítosti.. ()

ethos

No tak to bolo celkom obstojne. Rozhodne lepsie nez 12, 11 to netromflo, ale bolo to celkom vtipne. Co mi tam asi chybalo bolo trochu viac akcie. Ale inac v podstate nemam namietky. ()

kisha

Fííha, Danny a jeho kumpáni jsou chytří, vtipní, krásní, bohatí, styloví, svižní a evidentně podle všeho snad i nezadaní. Harém potenciálních manželů. ()

Arius

Nemôžem si pomôcť ale velmi slabé. Bola to taká hra kto je väčší frajer a bolo to tak prešpekulované že ste tomu vôbec neverili, no zároveň ste si to ani nemohli užiť . Damon my tam max. vadil, Clooney sa mi ako fest podvodník vôbec nehodil. Pitt mi nevadil, celkovo to bolo také uvolnené...až ma to v niektorých pasážach ťahalo k spánku. Škoda obmeniť pár vecí a bolo by čo obdivovať. ()

Cejny

Jo, tak tohle můžu. Jednička parťáků se mi moc líbila, dvojka si o něco pohoršila, ale trojka si téměř drží standard jedničky. Takže ode mě 4 hvězdy. (7/10) ()

ranp

Velice dobrý film, který se svými kvalitami přibližuje prvnímu dílu. Druhý díl byl rozhodně nejslabší z celé trilogie. Kdybych to teď měl zhodnotit, tak dám 1. díl 85%, 2. díl 50% a 3. díl 75%. ()

hudryhudry

Co činí Dannyho parťáky odlišné od ostatních filmů stejného žánru? Je to především elegence a stylovost, se kterou dokáží Danny a jeho partička obrat skoro každé casino v Las Vegas. Nedělají to ovšem bezdůvodně. Al Pacino je správný hajzlík a za zradu Dannyho přítele si zaslouží drsnou odplatu. Sice je od jedničky scénář pořád na "jedno brdo", ale to mi nevadí, protože Steven Soderbergh dokáže vždy na podobné téma vytvořit novou variaci vtípků, zběsilých nápadů a zajímavých vynálezů, že by i pan Q musel závidět. Děj je zde méně překombinovaný, než v předchozích dílech, akce je přímočará a určitě zajímavější než např. ve druhém díle. Snímek má dobrou kameru, pochválil bych i střih za občasné využití zajímavých filtrů. Přesto je tento film tak úspěšný hlavně kvůli svému hereckému obsazení. Hlavní dvojice elegána George Clooneyho a Brada Pitta jistě přivádí 90% všech dam k šílenství a když se k tomu přidají ostatní úžasně zahraní "parťáci" (nejraději mám Shaobo Qina a Carla Reinera), zaručuje to filmu slušný úspěch. Pokud se bude natáčet 4. díl, těším se na něj :-) ()

Kanibal

Zase to samé i když zase jiné. Třináctka je zase cool natočená, cool zahraná a ono je to všechno tak moc cool, že nechcete nebýt cool. Tahle série je jedna velká zábava, která trochu přibrzdila dvojkou, ale závěr zase jede. 85% za notorickou předvídatelnost - nevíte co bude s dějem, ale prostě je jasné, že i když to vypadá špatně, je to vlastně pořád dobře... ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (viac)

Sex, pravda a video

Sex, pravda a video

01.05.2008

Tak tahle zpráva přímo žadonila o bulvární titulek. Soderbergh ve světě luxusní prostituce, Soderbergh chce pornohvězdu, Soderberghovy zážitky s profesionální přítelkyní nebo něco takového. Steven… (viac)

Bradova špionáž

Bradova špionáž

24.04.2007

Tahle zpráva se do 5 sekund sama zničí... Ne, nečeká vás senzační potvrzení starých drbů o tom, že Brad Pitt by měl nahradit Toma Cruise v dalších nemožných misích. Tahle představa zůstává v… (viac)