Sú zelené a dostali sa do kontaktu s rádioaktívnym odpadom, ale je s nimi sranda, ako s máloktorými živočíchmi. O kom je reč? No predsa o Ninja Korytnačkách. Máloktorý animák Vás sprevádzal detstvom, ako tento. Už prvé zábery z teaseru hovoria, že pôjde naozaj o veľký projekt, ktorý má pod palcom trikový mág Kevin Munroe. Film je vyrábaný CGI technológiou, ktorá zaručuje naozajstnú kvalitu. (oficiálny text distribútora)

Tomasso001

Animace je na dobré úrovni, rád jsem si zavzpomínal, začátek má spád, ale tím pro mě plusy pomalu končí. Dějově mne film moc nedostal, hlášek jsem čekal víc a chybí mi tam trhač a jeho přístup k tradicím ninjů... A nebo už jsem na želvy už moc starej?? :-) ()

tnp101

Nostalgicky laděná klukovská akčňárna v úhledném hávu, která obyčejného diváka nejspíš ničím nezaujme, každého fanouška seriálu, či hraných počinů z minulosti však přinejhorším neurazí. Rozjezd mohl být trošku svižnější, i tak jsem se ani krapet nenudil. Velmi důstojné novodobé ztvárnění, které stálo mnohem míň, než jak ve finále vypadá. Další díl v tomto stylu bych uvítal s otevřenou náručí. 70% ()

uiu

Na Želvích ninjech jsem vyrůstala, ovšem tento film je jen dalším nudným odvarem typu hraných skopičin z 90. let. Zde sice nejde v prvé řadě o komedii, ale hraje se tu především na tu vážnější stranu, želváci se dokonce mezi sebou pohádají a má to hloubku rádoby Dark Knighta. Jenže mi vadila groteskní animace, kterou vážně nemusím (až moc zvýrazněné tělesné rysy jako obří nosy, obří hruď nebo naopak skoro pidilidi) a od filmu jsem čekala počítačové želváky zasazené do hraného světa. Jdu jen na tři hvězdy jen proto, že film nesplnil, co jsem od něj čekala, ovšem kdybych na něj neměla tak vysoké požadavky, šla bych i na 4 hvězdy - i když to bych nerada jen z nostalgie, ale proto, aby si to film zasloužil. Dobrý koment: DaViD´82 ()

Timak

Příběh nic moc, ale očekávání to určitě splnilo. Velkolepý návrat do dětských let se povedl. Počkáme si na dvojku a ta snad přinese lepší příběh. Chtělo by to dát více prostoru i jiným hrdinům, ale každopádně díky Michelangelo - byl jsi úžasnej a jsi největší bourák !!! :o) ()

Krysa SPK

Zklamání, zápletka připitomělá, animace nevýrazná, zpracování celkově průměrné. Snad jen konflikt Raphael vs. Leonardo a jejich souboj a hudba Klause Badelta stojí za to. PS: Scéna s Leonardem na kole letadla podbarvená hrdinskou hudbou nemá chybu !!! :) ()

Aven

Moc hezký vizuální kabátek, škoda ohrané zápletky. Btw poprvé v životě mi přišla animovaná postavička sexy (nj hlas Ziyi Zhang, že se tomu divím). ()

Brandon

Roztomile hloupoučký scénář, ale i mně se vybavily vzpomínky na to, jak jsme si jako malí špunti hráli na neohrožený zelený pizzožrouty. Želvy byly jednoduše našimi ikonami. Jo to byly časy, já a mé alter ego Leonardo :-) ()

Danny F.

Dobrá kombinace akce, vtipu a animace. Dá se na to koukat. Povedená komedie. Něco takového tady chybělo. Dějově zajímavé. Nej animák z mála co jsem kdy viděl. 95% ()

hroubek

Želvy jsou zpátky.A to dokonce v novém 3D kabátě což není stará krásná 2D animace ale aspon,že to pořadně rozjeli.Hned od úvodní scény jsem si říkal,že mě nezklamou a taky se tak nestalo Leo,Don,Miky a Raph jsou v nejlepší formě a Tříska je stějně dobrý jako Pai Mei z Kill Bill 2 i April se začala zapojovat do soubojů.Škoda jen,že tvůrci nevytahli staré záporáky jako byl Trhač a Krang.New York pusobí trochu retro což vypadá nádherně,souboje jsou okázalé a v ramci možností i občas vtipné ale nejlepší souboj je ale Leonardův s Raphaelem.Tvůrci mohli udělat stopáž delší aby dostali všichni želváci dost prostoru a né jen ti dva.Doufám ve druhý díl,protože si to želvy zaslouží.Cowabunga!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Spock

Moji dětští přátelé jsou opět na scéně. Nemůžu říct, že bych z toho neměl radost. Film se nese v celkem pohodovém duchu i když je sice cílen spíše na menší diváky, myslím, že si v něm dokážou najít to své i dospělí. Hlavně bych ocenil fakt, že film není infantilní a naše žáby mají také svoje osobní problémy a v celku dobře vykreslené charaktery. Zápletka je sice nic moc, ale věci které se dějí kolem toho jsou vtipné a celý film se nese ve svižném tempu. ()

Blackberry

Maximálne zábavná "remake story" o slávnom kvartete korytnačích bratov. Krásna grafika, slušný scenár, výborné záporné postavy, prijateľne vykreslené "želvičky", priam oskarová hudba, no málo dramatický záverečný súboj, kde by sa žiadalo pridať na intenzite - ale napokon, bola (je) to len rozprávka pre deti - avšak týmto snímkom posunutá do "each old category". V obore animovaných filmov takmer nevyhnutne "must seen movie". A nakoniec, kto ich nemal v detstve rád? (neviem prečo, ale vždy som chcel byť Leonardo) - proste štyri hviezdičky ako vyšité s nádychom veru až piatich :) ()

mirec88

Plusy - perfektná animácia, návrat do starých časov komixov a animovaného seriálu, úžasný vizuálny zážitok Mínusy - slabý scenár, otrasný český dabing. Celkovo príjemný priemer. ()

P1tr

Želvy jsou zpět a v dobré formě. Měl jsem obavy po shlédnutí obrázků a ukázek,kdy mi výtvarný styl přišel příliš dětský.Výsledný film je ale mixem,který ukojí potřeby jak fandů nejmenších,tak i starších.Není dlouhý ani krátký,dokáže si po celou dobu udržet slušné tempo.Je to dobrá pocta legendárním zmutovaným želvám,která mě zaujala a dávám jí s klidným svědomím 4 hvězdy. ()

Styxos

Třikrát sláva - Želvy ninja, hrdinové mého dětství jsou zpět a v překvapivě dobré kvalitě. A doufám, že se vrátí brzy znovu, nejen s Třískou, ale i s Trhačem, kterému opět nakopou ř*ť ()

Fony

Trochu přihlouplé a s prostým příběhem, ale jsou to Želvy Ninja ;-) Chtělo to méně vážných dialogů (případně lepší scénář) a více akce, která je v nové grafice stylová a příjemně koukatelná. I když je to pitomina, tak jsem se na 87 minut slušně zabavil. ()

spikey1

želvy začínají přibližně tam, kde jsem je před deseti lety zanechal. A celý film Vás prostě postupně přivádí do známého prostředí a lepí staré přátelství. co k tomu víc dodat? jako věrného želvího fanouška to pro mě bylo víc než dokonalé, asi těžko se od komiksáku pro malé caparty dá očekávat oscarový výkon, přesto je mi líto že bojové scény zůstaly dost odfláknuté což je neduh i předchozích(hlavně hraných) dílů. ()

Die Teenage Mutant Ninja Smith

Die Teenage Mutant Ninja Smith

19.01.2007

Dovolím si navázat na svou vůbec první novinku a doplnit informace z ní. Opětovně půjde o nějakou tu drobnou informaci o novém projektu Tarantina a Rodrigueze s názvem Grind House a o Kevina Smithe,… (viac)