Prci, prci, prcičky: Nahá míľa

• Česko Prci, prci, prcičky: Nahá míle (viac)
všetky plagáty

Eric Stifler (John White) má vážne problémy so svojím panictvom. Napriek tomu, že už dva roky chodí s priateľkou Tracy Sterlingovou (Jessy Schram), tá sa ešte na sex „necíti byť pripravená“. Zato Eric je pripravený až priveľmi, a tak doma sleduje pornokazety a masturbuje. Keď ho pri tejto činnosti pristihnú rodičia s príbuzenstvom, úbohá babička (Jessica Booker) tento šokujúci zážitok neprežije. Eric usúdi, že takto to už ďalej nepôjde, a preto sa nechá presvedčiť sexuchtivými kamarátmi Ryanom Grimmom (Ross Thomas) a Mikeom „Cooze“ Coozemanom (Jake Siegel), prezývaným „Stojka“, aby sa s nimi šiel rozptýliť na divokú vysokoškolskú veselicu. V rámci nej sa uskutočnia aj preteky zvané „Nahá míľa“, kde všetci študenti bežia v Adamovom rúchu. Bude tam aj víťaz minulej Nahej míle, Erikov neodolateľný bratranec Dwight „Hustý“ Stifler (Steve Talley), ktorý na rozdiel od Erika problémy so sexom nemá, rovnako ako so sexom nemá problém drvivá väčšina rozvetvenej rodiny Stiflerovcov, v ktorej je Eric v tomto smere bielou vranou. Keď sa Tracy neočakávane rozhodne, že sa s Erikom predsa len pomiluje, zídu sa v noci v suteréne ich domu, ale v najlepšom ich tentoraz vyruší Tracyin otec (Stuart Clow). Ericovi sa teda opäť nepodarí zbaviť panictva, Tracy notoricky opakuje tézu o svojej nepripravenosti a dáva Erikovi na víkend „úplnú voľnosť“. A tú sa Eric rozhodne využiť. Tracy si to však na naliehanie kamarátok čoskoro rozmyslí a snaží sa Erika dostihnúť aspoň na mobile. Ericov telefón však medzitým vyletel z idúceho auta. Kým Eric spal, jeden z jeho vydarených kumpánov mu ho vyhodil von oknom... V študentskom kampuse troch kamarátov už čakajú zástupy krásnych a opitých dievčat. Pripravuje sa futbalový zápas proti mužstvu liliputánov a Eric, Ryan a Graham musia zaskočiť za iných hráčov zdolaných alkoholom. Erikov bratranec Dwight chce hendikepovaných súperov poraziť, ale vzrastom nevysokí  chlapci sú prekvapivo húževnatí. Vyniká ich vodca Rock (Jordan Prentice), malý diablik, ktorý na smrť nenávidí Dwighta. A tak nakoniec naši chlapci prehrajú. Ale to nevadí, veď sa chystá veľký žúr a potom vypukne slávna Nahá míľa. Každý z kamarátov si nájde priateľku a aj Eric sa začne baviť s pôvabnou blondínkou Brandy (Candace Kroslaková). No aj tak sa popritom nemôže zbaviť myšlienok na svoju Tracy. Keď jej však zatelefonuje, Tracy mu znova zopakuje, že tento víkend si naozaj môže robiť, čo chce. No povedzte, ľudia, kto by naplno nevyužil takúto vzácnu príležitosť? (TV Markíza)

blues

Po propadáku třetího dílu byla čtverka o něco lepší. Pak přišla pětka. Před filmem žádné přehnané očekávání. Po filmu znuděný ještě víc. Jednoznačně nejhorší ze série American Pie. Vaření z vody, vše předvídatelné, stupidní. Ani trpaslíci nenadchli. Pro nadržené puboše jo, pro ostatní s*it. ()

Ještěřák odpad!

Neuvěřitelně imbecilní film. "Vtípek" se slinami v drinku byl na zblití i na pohled. Hlavní hrdina je neskutečně debilní šašek. Nussbaum je nula. ()

colapso

Daleko umírněnější,než předchozí dily,bez všech úchyláren,na druhou stranu nejsou ty úchylárny to co udělalo z prciček kult? ()

Mikeel

Jednoznačně nejvtipnější díl z celé série prciček. Když se někdo jde dívat na takovýhle film, musí brát v potaz, že to je typická americká, teenagerovská komedie, která nemůže být brána vážně. Já jsem se vážně dobře bavil, přišlo mi to vtipné. Jistě, ve své podstatě je to strašně primitivní a ubohé, ale na odreagování je to dobré. ()

Marys

Samozrejme, pôvodnej trilógii prcičiek nesiaha žiadna z týchto dorábok ani po päty, ale tak na také neskoré večerné pozeranie je to fajn. Dalo sa na to pozerať. ()

Bucounit

Typické nové prcičky. Pár loserov chce prísť o panictvo a riadne sa zabaviť na vysokoškolskej párty. Kopa trápnosti, sem tam dobrá hláška a plno záberov na holé študentky. 5/10 ()

GreatestFan odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! Humus! Humus! Humus! Humus! // videno 1X ()

mira007

Nejzajímavější na tom asi je jen to, že je to inspirované skutečným závodem univerzitních naháčů, ale jim to zatrhli, ale tohle dílko je lepší než ten předchozí. ()

Chulimanga

Tak tohle jsou klasický prcičky....(komu se nelíbí předchozí, tak ať se na tohle ani nekouká!) Mě se celá tahle řada teenage-komedie zalíbila a tenhle díl, i když je to pětka, je pro mě nevybočující kvalitou z celé řady... Samozřejmně Eugene Levy jako taťka, který rád poradí, nesmí chybět :-) ()

Novom odpad!

Co to sakra mělo být? Film jsem jen poslouchal a začal se dívat až ke konci. Takovou spoustu vulgárního "humoru" jsem už dlouho neviděl. Hnus, hnus. Jestli je tohle pro američany představa skvělého života, nedivím se, že jsou na tom tak blbě. ()

Skarface

Samozřejmě zase a opět mimo mísu ! zase jiní herci jediné co to má společného s prvními třemi díly je to že se tam párkrát zmíní o Jimovi , opět se udržel jako jediný Eugene Levy ! A co se drží také všech dílu je jmeno Stifler toť vše ! ale určitě lepší než předchozí díl ! ()