Saw 3

• Slovensko Hra o prežitie 3 (viac)

„V každém muži je skryto dítě. Chce si hrát," řekl před sto lety básník Christian Morgenstern. Jigsaw tuto jeho moudrost dovedl k dokonalosti. Když díky pomoci své nové učednice Amandy (Shawnee Smith) zmizel, vůbec nepřestal zasahovat lidem do osudů. Stále dál tahá za všechny provázky, intrikuje jako šedá eminence proti všem, kteří si neváží života a co víc, všechno dělá jen pro jejich dobro. Doktorka Lynn Denlon (Bahar Soomekh) nemá ponětí, že je další na jeho seznamu "vyvolených". Jednou po noční službě v nemocnici ji Amanda unese a odvede do opuštěného skladiště, kde je Jigsaw (Tobin Bell). A toho musí udržet naživu, dokud se Jeffovi (Angus MacFadyen) nepodaří dokončit jeho hru. Jenomže Jigsaw nikdy není tak nemocný, aby nemohl dohrát svou hru. A on si hraje rád... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

kishi_SO

kazdy jeden diel Saw je zostylizovany tak, aby v zavere divaci len krutili hlavami a zamyslene si skladali jednotlive sceny, ci naozaj ten zaver bol vyvrcholenim dokonalim. Bohuzial v tomto dieli sa stretla nesympaticnost postav s demencou scenara a vznikla huspenina, ktora bola servirovana prilis skoro. ()

Maiken Algren

Dajme tomu že o málo lepšie pozerateľné ako dvojka, pekne farebné a krvavé. Ale inak, hlavne zbytočné. A prázdne. Som len celkom zvedavý o čom po tomto ešte majú byť tie ďalšie tri diely, či koľko. ()

Misterioso

Do třetice všeho dobrého... Ehm ehm, zlého. Zaplať pánbůh, opouštím palubu Jigsawa po jeho třetím zvráceném dobrodružství. Stačilo mi to, abych věděl, že bez dalších čtyř pokračování se rád obejdu. Ta klesající tendence je neuvěřitelná. První díl mi svého času vyrazil dech (byť po druhém zhlédnutí zbývá už jen ne moc zajímavý film s nechutným vražděním), druhý díl slabší průměr, ale díl třetí je prostě trapnost s neuvěřitelně přetáhlou stopáží. A Jigsaw je trapák! ()

DansteR

Už je to jen rozjetá mašina, která chce vytřískat ze série co nejvíc peněz, film nenabízí nic nového, až na čím dál komplikovanější zápletku ve vstahu k celé sérii. Hold už jen sotva 50% ()

pokormar

Další ze série "her" nezklamala. Návaznost na původní díly je opět parádní. Divák je napnutý a opět očekává, jak si náš ,pán her Jigsaw, zatahá za nitky nových loutek. ()

Kozlowski8

Třetí pokračování se nese v podobném duchu jako jednička a dvojka, avšak dle mého názoru přibívá samoúčelných scén, které někdy působí hloupě. Na druhou stranu - samotná zápletka, postava Amandy a opět zajímavý závěr - drží film stále v lepším průměru. 60%. ()

vika.evil

O proti předcházejícím dílům jednoznačně slabé a průměrné, avšak zkoukatelné. Jediné, co překvapilo byl konec, dějové předpovídatelné. ()

TonoM

Jednička je o parník nejlepším dílem, nicméně trojka je to nejlepší ze zbylých 6ti. Nějaký nedostatky atd.... Tohle já neřeším SAW je jeden z mých TOP filmů a tak není co řešit... 80% ()

buchannon

Neskutečně zvrácená série, která se sleduje dost nepříjemně, vlastně ji sleduji jen, abych si ji mohl takříkajíc odfajfkovat. První dva díly nebyly vyloženě špatné, ale ten třetí je jen nastavovaná kaše a jestli bude celá série o jednom a tom samém, čili na jedno brdo, tak se obávám, že u dalších dílů půjdu s hodnocením dolů. Protože sedmkrát louhovaný čaj není čajem, stává se z něj čím dál větší hnůj. Pokud skutečně bude celá série sedmkrát převařený hnůj, tak si dovolím dopředu napsat, že všichni čtyři režiséři, kteří se zde vystřídali, jsou choré mozky, fest magoři pošahaný a tutově by se měli léčit. Jo, zřejmě jsem v tomto ohledu puritán. ()

PanPyzamo

Saw 3 je tak trošku opak Saw 2. Moc se tu toho neděje. Ačkoliv děje, není to zrovna nejlepší. Celý film bych přirovnal k Star Wars: Epizodě II, kde šlo hlavně o vztah Anakina s Padmé a jednalo se pro mě o jeden z nejhorších dílů. Zde jde bohužel o stejný problém a jde převážně o vztah, který vlastně nevím, jestli můžu nazvat vztahem. Nebudu ale spoilerovat. Kromě toho tu ale máme další postavy, kterých je výrazně míň oproti dvojce. To vůbec není špatně, ale bohužel mi přišly nezajímavé a těm předešlým nesahaly ani po kolena. Celý film mi přišel takový zbytečný a ani finální rozuzlení to příliš nezachránilo, které bylo sice dobré, ale oproti předešlým zaostává. Bohužel se jedná o průměrný film, který nedoporučuji. 5/10 ()

david141474

No, jako mě to dokonce přišlo lepší jak dvojka, ale jednička je stále lepší. Děj je solidní celým filmem, ať je to záchrana jedné zrůdy nebo další hra. No a zvrat je taky opravdu dobře představenej, dokonce líp jak ve dvojce. Hra byla teda mnohem lepší a zajímavější než ve dvojce, ať je to ta scéna se skřipcem nebo se sviňama, tak to bylo vždycky natočený a zahraný opravdu dobře. Dokonce se v tomhle filmu objevilo pár otevřených zlomenin, což asi bylo to nejbrutálnější v tomhle filmu, ale tak dalo se to přežít proboha. Je tady i dlouhá scéna s operací takže je na co se dívat, když zrovna nesledujeme hru. No a konec je opravdu solidní a překvapivý. 8/10 Hra zajímavá, určitě lepší jak ve dvojce! ()

Lilith03

Naprosto fantastický horor své doby, ale dokonce i nyní. Skládačkový vrah je originální postava, stejně jako celá tahle filmová série. Třetí díl se kvalitou, rozuzlením i herci rovná dvojce, ale scénář mně osobně není natolik sympatický. Nejvíce mi vadí, že je to jeden z těch nejvíce nechutných z celé série... Nejsem žádná třasořitka, ale je rozdíl v ostatních dílech a tomhle, který může být oku lahodící jen nějakým lidem, kteří takové nechutnosti vyhledávají. Plusové body dávám za povedený závěr. Pro více mých názorů si mě přidej do oblíbených. ()

Dombzila

Série Saw si i ve třetím díle drží vysokou kvalitu. Začnu Johnem Kramerem (Tobin Bell), který je znovu skvělý a ostatní nezaostávají. Jeff (Angus Macfadyen) i přesto, že je pomalý a vždy mu trvá dlouho, než začne jednat mi přijde sympatický. Zbytek postav je taky obstojný. Obrovským pozitivem tohohle filmu jsou pasti, které jsou jedny z nejlepších v celé sérii. Jsou nápadité, brutální a zajímavé. Slušný gore, jak už je zvykem, taky nechybí. Pak tu je konec, který se může rovnat prvnímu dílu. Opět zcela úžasné a nečekané zvraty, které jsou chytré tahají tenhle film nahoru. Saw III je tak dalším povedeným přírůstkem do série, který u mě překonává druhý díl a je jedním z nejlepších saw filmů. 78% ()

Jason13

Klesající kvalita je zřejmá (nic srovnatelnýho s jedničkou už se jim nepodaří), ale pořád to drží nějakou úroveň a člověk se u toho nenudí.. Závěr není úplně taková bomba, ale překvapil mě.. Průměrná část skládačky.. ()

Leprechaun se možná vrátí

Leprechaun se možná vrátí

15.08.2008

Všechny hororové ikony jsou už rozebrané a buď už jsou jejich remaky na světě, nebo se velmi brzy objeví. Hollywood je však stále línější a línější vymýšlet něco nového, takže přišla řada i na ty… (viac)

Co se kde šustne

Co se kde šustne

21.02.2007

Ghost Rider láme v USA rekordy. Byl uveden v 3619 kinech a za pouhé 4 dny již stihl vydělat 51,5 miliónů dolarů. Tím hravě překonal dosavadní rekord v nejvyšším výdělku za sváteční víkend, který… (viac)